Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
30. apr 2008

no blbne statočne, až zajtra to bude fachčiť-hovorila zuzka.tak ja idem off, pa,pa

ifrimka
autor
30. apr 2008

anka paralen je ok, obsahuje paracetamol a ten sa moze

ifrimka
autor
30. apr 2008

ono sa inak nie je co cudovat...ved sa konikuje o 100-6 po celom svete 😅

maca793
30. apr 2008

ahojte o čom točíme dnes? som tu po dlhšej dobe, takže nemám ani páru 😀

ifrimka
autor
30. apr 2008

veru, ze si tu davno nebola...a hned si nam zlomila 100. stranku 😀 😀 😀

ifrimka
autor
30. apr 2008

ty mas 3 deti...co im davas, ked su zachripnuty...myslim tym co si davala

maca793
30. apr 2008

to je fajn ako sa darí?

maca793
30. apr 2008

kde ste? haloooo 😲

ifrimka
autor
30. apr 2008

celkom ok...aj ked trapia zuby, nadcha(dufajme, ze nic horsie), pred tromi dnami sme zacali z kasami a o sebe ani nehovorim... 😎

ifrimka
autor
30. apr 2008

a ty?

maca793
30. apr 2008

máme sa našťatie OK, neboli sme dávno chorí, čo sa nestáva.

ifrimka
autor
30. apr 2008

ty sa strasne podobas na moju byvalu susedu...volala sa marcela(prezyvka maca) 😉

maca793
30. apr 2008

to je pekné, aspoň mám dvojča 😀

maca793
30. apr 2008

aj tebe blbne pc? mne to nechce púšťať príspevky
ja som tiež Marcela a z ktorého mesta si?

maca793
30. apr 2008

takže nič asi ste už odišli, tak idem aj ja. v sobotu som tu znova, dúfam,že tu budete.

ifrimka
autor
30. apr 2008

este som tu...ty si tiez? prave som si citala jarne upratovanie v albumoch...teda ja nedavam ziadne nahate fotky do albumu ale aj tak sa mi az nevolno urobilo, len pri pomyslni.... 😠 😠 😠
ja som zo zv, teraz v londyne, ale ta moja suseda sa vydala o bb!!! 🙂

maca793
1. máj 2008

zo zv? ja som tam chodila 4 roky do školy. na strojárinu. mne tam tiež spolužiačky odišli, aj sa povydávali a to boli tie najtupšie z triedy. 😵

uhlikova09
1. máj 2008

Ahojte sovičky,aky ste dnes mali dniček?

ifrimka
autor
1. máj 2008

zdravim uhlik...teda ak si este tu...ok, ale kubko e trochu chory...po prvy krat! ☹

ifrimka
autor
1. máj 2008

a ty sa mas ako?

uhlikova09
1. máj 2008

ahoj,som este tu,aj my sme boli prvy krat chory ked sme mali 5 m. 😠 a hned nam dali antibiotika 😒 my sa mame celkom fajn az na to ze maly ma asi alergiu

jasterica
1. máj 2008

zdravim sovky 😉 my sme dnes cely den robili v zahradke,muzik sadal na cistenie jazierka,ja som okolo kvietkov chodila a burinky plela,segedin som varila a kocikovala sestrinu malu dcerku 😉

ifri,malemu cmuk na licko,nech sa skoro uzdravi 😉

uhli,alergie dnes tusim u kazdeho... 😒 aj sestrina malinka-mesacna dcerka ma na lickach ekzem 😒

baby,kuk foto,ak chcete,som dnes dala do prveho albumu aktual foto z minuleho tyzdna,ako drahy 30 oslavoval 😉

uhlikova09
1. máj 2008

Jasterička o egzeme ani nevravim,mi sme sa vyhodili z pracieho prasku ale uz nam dasli na to nejaky krem tak nam to prešlo ale maly je uz mesiac chory,naskor skusali na nom rozne lieky,antibiotika... a nic nam nezabralo a vcera doktorka usudila ze je to asi alergia ale ze na testy este nemozme ist lebo sme maly,testy sa vraj robia od 2 rokov 😒

uhlikova09
1. máj 2008

jeeežis ze egzem 😀 😀 😀 pardon 😀

krajcoanka
1. máj 2008

ahojte sovičky 😀

ifrimka
autor
1. máj 2008

zdravim ta anicka 😉

ifrimka
autor
1. máj 2008

este si tu uhlik?prepac, odskocila som sido inej temy a ani som nedopiala a maly sa zobudil...tak sme sa museli obaja cinit aj s muzom ☹ ☹ ☹ ...boze moj, mne to srdce trha ako on trpi ☹ ☹ ☹

ifrimka
autor
1. máj 2008

ozaj holky, davali ste malym na noc ciapky?

uhlikova09
1. máj 2008

ano ifri ešte som tu,ja som na noc čiapku nedavala,maly bol stale strasne spoteny lebo akurat bolo leto ked bol chory

krajcoanka
1. máj 2008

ja som davala iba po okupani čiapku, pokial sa im hlavka nezohriala