• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nočné sovy. Pridajte sa

15. júla 2012 
zuzu a tatino tvojej malej sa k vam nehlasi, ci ako to je? ak ti je to neprijemne, nemusis odpovedat
7. jún 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robili mu vysetrenie este ked bol s prvou zenou
7. jún 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, aha.. tak rozumiem a preto sa aj rozisli s tou prvou?
7. jún 2008 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimmka juuuj, no tak dakujeeem :grinning: snazime sa obidve vyzerat dobre, aby sa na nas nejaky fesny nalepil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

muci no nehlasi.. on ma nechal ked som bola tehotna.. odisiel az do GB , ked som porodila sa vratil, vraj chce dat vsetko doporiadku a ja zalaskovana do neho som mu uverila... sudili sme sa.. a nakoniec i tak nas nechal.. no lepsie povedane ja jeho, ale to je v podstate jedno :confounded: neozval sa, uz viac ako 3 mesiace.. ani mala ho nezaujima.. nic
7. jún 2008 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mucilienka, aj my sme spolu už 12 rokov.1.6. sme mali vyročie :wink: :sunglasses: :slight_smile:
7. jún 2008 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ale to vsetko som sa dozvedela az po rozvode
7. jún 2008 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej anka, tak to na moje narodeniny :wink:

zuzu a posiela vam aj nejake peniaze? musis to mat tazke utiahnut byt, malu, seba...
janka, po jeho rozvode? ty si s nim chodila, ked bol este zenaty?
7. jún 2008 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, neboj sa ! Ja dufam že sa to dobre skončí! :wink: :slight_smile: Je to super že si ju porodila a nedala si si ju zobrať. :wink:
7. jún 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci, ďakujem :wink:
zuzu, keď bol taký neseriózny a nezodpovedný tak si vás ani nezaslúži... :angry:
7. jún 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu hu huuuu
slobodný mamičkám: máte môj obdiv, že sa samé staráte o detičky a radšej sama ,ako s blbcom...
7. jún 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie po mojom rozvode ked som ho spoznala uz bol davno rozvedeny nikdy by som si nezacala zo zenatym
muci prve peniaze maju dojst az teraz 20. tak som zvedava... lebo minuly mesiac sme sa konecne dohodli a podpisali zmier... ale on je az po usi v dlhoch, tak neviem, ci ho nezavru nakoniec :astonished:
no a tazke, zatial mi to vychadza.. dost mi pomahaju rodicia.. aj peniaze som usetrila vybavicke, lebo pomaly vsetko som mala od rodiny.. takze da sa :slight_smile:
mimka, moja rec
anka, max suhlas
7. jún 2008 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2008 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to videla, ale zas ma to velmi potesilo
7. jún 2008 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krajcoanka to nikdy... ja som chcela :slight_smile: mat taku krasnu babiku

mimmka teraz uz viem.. ale predtym som mala zaslepene oci.. vies ta LASKA :unamused:

monkula to su presne moje slova :grinning: :grinning:
7. jún 2008 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu a byvas v meste, ci na dedine? na dedine je podla mna stale tazsie zit slobodnym maminam ako v meste...
monkula cauko!
janka, uz chapem vsetko..
7. jún 2008 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Majka...
Zuzu a nie sú pravdivé? :grinning:
7. jún 2008 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci byvam v meste... na dedine si to aj viem predstavit ale nie v byte :wink:
7. jún 2008 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula su, ved preto pisem, ze si mi to z jazyka zobrala :grinning:
7. jún 2008 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu mas moje sympatie, drzim palce :wink:
7. jún 2008 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci dakujem .. ale moj sen bol trosku iny.. nieco ako ty.. .jeden chlap.. prvy a posledny :slight_smile:
7. jún 2008 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, tak ale ja nemam s cim porovnavat.. :grinning: to je nevyhoda :grinning:
7. jún 2008 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, súhlasím :wink:
kraj, video je super.... :wink:
jani, ja som sa tak tiež sklamala, ešte ako slobodná som sa zalúbila a potom som zistila, že je ženatý, no tak veľmi to tajil... a samozrejme za všetko vinil svoju ženu, veď čo už aj mal iné robiť :unamused:
7. jún 2008 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci, buď rada!
muci :grinning: tak to by mi vtedy este nevadilo... ale teraz ano :slight_smile: ak mam pravdu povedat.. ta obdivujem zato, ze si to tak vydrzala :slight_smile: aj tvoj manzel je na tom podobne ako ty?
muci, nevadí, len tak ďalej... :wink:
zuzu, aj tak máš môj obdiv, ja by som to asi nezvládla, aj keď je pravda, že s jedným dieťaťom sa to ešte dá, ak je podpora, ale horšie je to keď je ich viacej.... :unamused:
7. jún 2008 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, hej, my sme taky "panensky" neposkvrneny jeden pre druheho...
mimka a prisla si na to vcas, ze je zenaty? to podla mna da sakra namahu hrat na dvoje husle a este to aj utajit...
7. jún 2008 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muci.. jeeeej.. to je ako z ropravky.. zavidim ti :slight_smile: ci pana som nemyslela, ze take nieco este existuje.. mne sa to tak strasne paci, ked su takto dvaja spolu :slight_smile: vam fest drzim palce... :sweat_smile: :grinning: a spoznali ste sa kedy? kolko si mala rokov?
7. jún 2008 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimmka takych som poznala zenaty a este mal frajerku a milenku a najhorsia bola zena
7. jún 2008 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok