Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

uhlikova09
28. mar 2008

aj ja musim ist maly sa mi budi,co nieje u neho zvykom tak neviem co to zatial sa majte papapap

elise
28. mar 2008

anjelinka testovala som ked som bola v cca 8 týždni ale iba jedna čiarka, tak som si myslela že nič, iba sa mi trošku zväčšili prsia ale bruško nerástlo až ked som zacitila pohyby, a dokina ma mala objednajú na cukrovku lebo predtým mi robila krvný obraz a niečo sa jej nezdalo, tak ma poslal gynekologičke a v ten den som ráno citíla pohyby takže to bolo milé šokujúce prekvapko lebo sme sa pokúšali už 6 rokov o malé a nič sa nedarilo. do pôrodu som pribrla 6 kg a bruško sa mi zväčšovalo trikrát rýchlejšie 😀 ale namala som žiadne nevolnosti ani pachuť v ústach ani mi nohy nepuchky ani sa mi viacej močový mechúr nenaplňal ani nič uplne v pohode som sa ciítila

anjelinka
28. mar 2008

mne v pozadi huci panelak 😎

tak babenky, potom sa do nocnych soviciek vratte 😉

elise, co tehotenstvo, to osobitny pribeh. ale tak to je sila, ze v osmom tyzdni bola jedna ciarocka...ale krasne, mozno ste sa odosobnili a sa to podarilo 😉

sue
28. mar 2008

Pekný večer sovičky 😵

anjelinka
28. mar 2008

to uz by v tom bol cert, keby som neotehotnela medzi maminkami...ja som tu asi sama bezdetna 😀

sue, ahojcek 😵

elise
28. mar 2008

sue ahojky 😉 ako si sa dnes mala?

maja22
28. mar 2008

ahojte ženušky 🙂

maja22
28. mar 2008

dnes som sem len mrkla,mužík je doma z týždňovky, zatiaľ má nejakú debatku so švagrom...

sue
28. mar 2008

Elise, fajne 🙂 len som sama doma teraz s malým, tak mám trochu divné pocity v tomto veľkom dome... a vy ako?

anjelinka
28. mar 2008

majka, tak to sa musis pekne povenovat muzickovi...asi dnes nebudes nocka sovicka, co? 😉

sue..nooo, ja mam vseobecne strach byt niekde sama...a sa bojim aj v noci, priznavam...az sa hanbim, ja ked zaspavam niekedy, tak musim mat lampu malu zapalenu 😎

elise
28. mar 2008

ja som tiež sama doma s malým manžel je na nočnej teda ešte máme kocura cica 😉

sue
28. mar 2008

...tak ste ma potešili, že nie sme len my sami... ja sa priznám, že doteraz dosť vyvádzam, keď sme sami - zasvietené svetlá, obchôdzkujem dom a zaspávam aj tak až nad ránom 🙄

anjelinka
28. mar 2008

sue...ja vyvadzam uz takto dost dlho, dokonca mam niekedy strach v noci, aj ked manzel spi vedla mna. palim lampu, sa na to zobudi a sa hneva, ze ci mi sibe, ze spi pri mne... 😒

elise
28. mar 2008

ja mám mobil radšej vždy pri sebe ale inak je to celkom dobré zasvietené mám tiež pred spaním kontrolujem dom ale malého si dávam k sebe do postele 🙂 tak sa cítim istejšia

sue
28. mar 2008

Anjelinka, to sme rovnaké... a teraz hocikedy aj keď nie sme sami, sa zo spánku strhnem, srdce bije ako divé, studeným potom som oliata, že kde je malý - lebo tak do druhej spáva v postieľke a potom vo veľkej posteli... a keď to neviem rozospatá určiť, príšerne sa zľaknem...

anjelinka
28. mar 2008

sue, ked ja som vystrasena hrozne. ale to uz od davna, aj viem odkedy. mala som osem rokov a bola som na jednom pohrebe, no a ta teta v truhle bola hrozna, vtedy som mala prvu taku strasnu noc. a teraz niekedy sa tak bojim, ze idem do obyvky, pustim si telku, lampu a cumim do TV, ze az zaspim...

aaaa, asi by sme nemali takuto debatu pred nocou...a este ked ste s elise same 😅

uhlikova09
28. mar 2008

sovicky vraciam sa,ja som myslela ze uz bude jedenast heheh

anjelinka
28. mar 2008

uhlicek, tak si prisla v spravnej chvili 😉

elise
28. mar 2008

no mali by sme hodiť inú tému 😉 čo plánujete na zajtra?

uhlikova09
28. mar 2008

juj inak aj ja mam take stavy ked som sama anjelicek brrrrrrr

anjelinka
28. mar 2008

tak my planujeme ist na Krasnu Horku, ked zvysi cas, tak do jaskyne Domica. Samozrejme, ked bude dobre pocasie, inak nie...ale dnes uz svitalo na lepsie casy, aspon tu v KE 😵

uhlikova09
28. mar 2008

ja zajtra idem dat maleho prvy krat ostrihat tak som zvedava 😉

sue
28. mar 2008

anjelinka, tak to máte krásny plán 😵 Ja budem asi dospávať dnešok keď bude Macino spať a inak asi bežný deň - čosi upratať, navariť, prechádzka a tak 🙂

elise
28. mar 2008

dnes sme mali krásny slniečkový den a dokonca som vytiehla jarné topánky tak dúfam že už čižmy zostanú v skrini 😀

uhlikova09
28. mar 2008

u nas bolo tiez prijemne dnes 😉

anjelinka
28. mar 2008

ja vam tak v dobrom dievcata zavidim...aj ja by som chcela kocikovat babatko a chodit na prechadzky, tak ako to krasne napisala sue. som si to hned predstavila, ze ako by som isla s kociarikom aj ja 😔 .

uhlicek...juuuj, dufam, ze nebude malinky plackat 😉

uhlikova09
28. mar 2008

aj ja dufam anjelicek 😉

elise
28. mar 2008

uhli závidím vlásky, my máme iba pár od narodenia čosi pribudlo ale na strihanie to nie je 😀 ved aj mamina bola do dvoch rokov holohlavá tak to má po mne 😀

sue
28. mar 2008

Anjelinka, dúfam, že sa čoskoro dočkáš 😵 materstvo je naozaj nádherné 😵

uhlikova09
28. mar 2008

no my uz mame ako hipisaci 😀