Nočné sovy. Pridajte sa

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...
dannynka
26. mar 2008
elise,no ani mne ale budem musiet lebo rano budem mat zivi budicek a nebude sa mi chciet vstavat.... :-p
inak vsimla som si ze mame skoro rovnako stare deti 😃
elise
26. mar 2008
no vidíš zišli sme sa tu akurát dobrá parta ja ráno vstávam do práce 😃 malý ide na varovku ale od piatku mám dovolenku 😉
dannynka
26. mar 2008
elise ty uz pracujes :-o :-o :-o
lia
26. mar 2008
zuz a ty nespis?? 😃 mas smenu?? 😃
dannynka
26. mar 2008
lia-trefa do cierneho 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
elise
26. mar 2008
už od januára naplno to vieš hypotéka nepustí a banky mi neako tu hypotéku nechcú odpustiť ale manžel robí na zmeny tak býva dosť často s malým, varuje sa tak 2x za týždeň. dannynka a odkial si?
ifrimkaautor
26. mar 2008
jemine baby, mne teraz az srdce poskodcilo kolko vas je hore
ja som brazdila jednu temu za druhou a zdalo sa mi, ze vsetci spia !!!

maja22 ... ja keby som mojej mame povedala o tejto stranke, tak asi je na nej zakvacena od rana do vecera...teda okrem roboty
p.s.:pamatas, co si mi odpisala vcera o tych emailoch? ja uz sa o tom nechcem ani rozpravat, ale nejako si nepomozem...dobre mi to ale padlo sa takto postazovat. vdaka
zuz11
26. mar 2008
ja nespim nikdy 😃 a smenu mam vzdy ked si ju urobim 😃 :-x
lia
26. mar 2008
mne sa uz chladi caj na spanie 8-( dufam,ze zaslape 8-(
dannynka
26. mar 2008
elise-no to poznam ohladen tej hypoteky aj my mame ale este ako tak zvladame :-N

no ja som z Trencina a ty?

zuz-no ty sa teda mas 🙂 😉
lia
26. mar 2008
booozeee zuzi,vy uz mate rok aj tri mesiace?? :-N zase som zostarla a furt nist 8-(
lia
26. mar 2008
dobry cas 😃
elise
26. mar 2008
ležím s notbukom v posteli a malý je vedľa mna ešte že mám aspon 20 cm kde môžem ležať tak sa rozťahuje ale je zlatý x-)
maaja
26. mar 2008
ha, tak ja som teda sova jak vysita 😃 hu hu huuuu
som tu hlavne v noci, vsak melory 😃
zuz11
26. mar 2008
kto mi to tu co zavidi? 😃 :-x 😃
tiez som jedna z Vas len obcas vam nieco zamknem alebo presuniem a tak podobne 😃 teda okrem vykecavania tu aj obcas makam 😃
melory
26. mar 2008
zuzi ale mas poslednu doby vynechane...ziadne prispevky, dnes sa lepsis.
maaja ved ja vlastne ponocujem kvoli tebe.
maaja
26. mar 2008
zuzi, a tiez si tu hlavne v noci, ne ? hu hu 😃
maja22
26. mar 2008
ifrimka, radí sa ľahko, horšie je to prežívať... 😞 Ale ja si myslím, že všetko bude o.k. Buď optimistka... 😉
lia
26. mar 2008
zuz,ja ti vobec nezavidim,prave naopak,v poslednej dobe to tu nabera obraaatkyyyy a hlavne s takymi cudnymi ludmi 8-(
dannynka
26. mar 2008
elise s notebookom a v posteli aj ja ceeem :-N :-N
veronika13
26. mar 2008
ďalšia sova sa hlási 😃
anjelinka
26. mar 2008
ahojte, ja som tiez taka sova, asi trpim nespavostou...a rano som uz skoro hore ]-(
elise
26. mar 2008
už je zajtra 😃 takže dnes 😃 huhu
zuz11
26. mar 2008
maaja, ja pc zapinam rano cca o deviatej a vypinam po pol noci 😃 :-x a som tu priebezne cele dni :-x
teda ak nelietam niekde mimo a nieco nevybavujem :-x ako posledne dni co som zameskala :-x je to vidiet aj na temach ze ich treba premazat :-x 😃 sa mi ale nechce lebo je toho dost :-x 😕 8-(
sue
26. mar 2008
...no my spinkáme od ôsmej, len ja blbec chodím až okolo jednej... a samozrejme o piatej je mladý pán vyspatý 8-(
elise
26. mar 2008
jej anjelinka aj tu sa stretávame ahojky ako to stretko ?
anjelinka
26. mar 2008
zuz, ja ti to teda vobec nezavidim...asi by som v tom nemala prehlad :-| .

elise, ahoj, davno som ta "nevidela"
maja22
26. mar 2008
ja trpím spavosťou - cez deň... 😃
zuz11
26. mar 2008
lia, no veru ale aj stale uzivatelky sem tam vybuchnu a treba ich schladit 😃 potom to obcas resp. vacsinou schytam :-x :-x :-x
lia
26. mar 2008
sue a kde mas album??

Začni písať odpoveď...

Odošli