Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

uhlikova09
31. mar 2008

som rada ,ono vela ludi sa divy ze je pomerne kludne decko

uhlikova09
31. mar 2008

no dobre idem ja uz isto bruuu nocku sovicky a nehukajte dlho 😀 😀 😀

anjelinka
31. mar 2008

huuuu, huuuu uhlicek...ja takisto idem, ma zarezava akosi 😉 , tak bru nocku zelam...

uhlicek, dobru 😉

krajcoanka
31. mar 2008

Aj môj muž pije sem-tam pivo(z mierou) 😀 😀 😀
ifrimka, dufam že si sa neurazila! 🙂

krajcoanka
31. mar 2008

Je tu niekto, alebo hovorím sama zo sebou? 🙂

michalag
31. mar 2008

krajcoanka, ja som si myslela ze aj ty si isla do hajan 😅

krajcoanka
31. mar 2008

Ja som nočný vták! Ja tu niekedy túto tému uzatváram. 🙂

melory
31. mar 2008

moj este tankuje, cakam ho, aby som nebola v posteli sama.

michalag
31. mar 2008

ja tiez chodim dost neskoro spavat. A to nie si unavena pri tvojom najmensom???

scarlette
31. mar 2008

uz so tu, som uz doma z prace 🙂

krajcoanka
31. mar 2008

Ja to doženem.Spíme do 9- mne to celkom stačí.Ale nie vždy som ne mk. Niekedy vyšívam. Ja som taka všadebolka! 😀

melory
31. mar 2008

baby teraz pocuvam co prespievali iny spevaci pesnicky jara filipoa, normalne ma to chytilo a katka knechtova z pehy 8-ck na cd...no nenormalne dobre.

michalag
31. mar 2008

krajcoanka, vysivas a krizikom ci klasicky???

melory
31. mar 2008

krajca ja ako mam dve deti som si do vysivky nepichla veru,...k tomu internet a cvicenie...no obdivujem ta ze si najdes ten cas.

krajcoanka
31. mar 2008

momentálne klasicky-došívam takú dečku k budúcej velk. noci. Jednu velku som stihla a tu malu došívam, ked si spomeniem! 🙂
To ma len tak draplo pred v. nocou. Normálne som vyšivala pred 10rokmi -naposledy. 😝

melory
31. mar 2008

to fakt? posli aj ku mne take, ze ma to zdrapne...nemam nic rozvysivane, musela by som zacat od zaciatku a navyse nie decku, lebo ziadnu doma nemam.

krajcoanka
31. mar 2008

ja zase necvičím, hoci by som mala 😅 !Ale ked chcem ticho, tak vypnem net a do 2 niečo vyšijem-ja som doslova sova! 😀

michalag
31. mar 2008

lebo aj ja vysivam a prave teraz vysivam na plastovku tiez velkonocne kuriatka.

melory, pre mna je to osobne oddych a v podstate tak travim volny cas

krajcoanka
31. mar 2008

ja mam take jednoduche námety! Nemám rada keď je obrus taky preplnený že máš problém nájsť smeti na ňom! 😀

melory
31. mar 2008

kazdopadne pri tom zrelaxujem a vypnem samu seba...len dako som nezacala. ja vysivam najcastejsie kabelky, vrecuska a take nieco.

michalag
31. mar 2008

mne sa zase pacia obrazky (detske motivy, kvety)

krajcoanka
31. mar 2008

melory ja nemam dečky! Je to v podstate látka s vyšívkami, ale nemám to obšité krajkou, ale normálne zo stojom. Potom to vyzerá trošku modernejšie. 😉

krajcoanka
31. mar 2008

michalag ja som za slobodna vyšívala jeden taký veľky obraz cca 50x70cm- naplno s krížikmi. Bola to taka rodinka mackov a trvalo mi to- neklamem, 6 rokov. Ale to tiež len ked som si spomenula! 😀 😀 😀

krajcoanka
31. mar 2008

...a teraz to majú deti v detskej izbe zarámované! 🙂

krajcoanka
31. mar 2008

...ale väčšinou dotiahnem veci do konca!
ste ešte tam?

michalag
31. mar 2008

ja mam teraz rozrobeny jeden mensi obraz kvetu, je to seria 4 kvetov, ale ja chcem len dva, tak som zvedava kedy ho znovu zacnem (jeden uz mam hotovy, ten mi trval asi tak 2 mesiace, ale to som robila kazde den vecer a ked maly naobed spinkal, samozrejme ked bolo vsetko porobene co malo byt)

krajcoanka
31. mar 2008

to ja necham niekedy veci tak a potrebujem naozaj psych. vypnúť! 😉 Ten velký som mala za týž. hotový, ale to som sa nahlila , lebo som to chcela mať do sviatkov hotovo! 😎

krajcoanka
31. mar 2008

tuším sme tu ostali len my dve. Všetky sovi to zalomili! 😵

michalag
31. mar 2008

ved aj ja asi pojdem za chvilku, lebo zajtra ideme do poradne a to musim ist uz o 9:30, lebo som slubila mamine ze prideme 🙂

michalag
31. mar 2008

krajcoanka, si tu este???