Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
2. apr 2008

hej anka!
a to sa davidko zobudil, alebo este nespi?

elise
2. apr 2008

dnes bol v práci blázninec a ešte makám aj doma 😒

rinuska
2. apr 2008

Ahoj ifrimka , hu hu hu hu 😀 Ja budem ešte chvíľu sova a idem , lebo ma malý dnes dobre vyžmýkal 😝

ifrimka
autor
2. apr 2008

cau katus! no ten mojtiez, este stale nespi....
co jakubko, co stvaral?

krajcoanka
2. apr 2008

😀 😀 😀 to ešte nespí. Ale ti poviem, zo včerajška na dnes som uplne hotová. ani neviem kolko krat som bola v noci hore. 😒 Stale bľačal-chudačik

rinuska
2. apr 2008

mrvil sa celý deň 😀 a takých mrviacich sa 13 kg na rukách 😝 zaspal už o šiestej ,a le o ôsmej sa zobudil a chcel sa hrať , ale už zase spí. a vy sa máte ako? zas cakáte na muzíka? ten môj je doma, ale chrní mi tu na gauči , takže ako keby nebol doma 😠

krajcoanka
2. apr 2008

rinuš, u nás to samé.Muž šiel spať skorej ako ml. syn 😀

rinuska
2. apr 2008

krajco , on to robí už 10 rokov 😠

krajcoanka
2. apr 2008

to dosť!kolko ste spolu?10 r.? 😀

ifrimka
autor
2. apr 2008

veru, ze cakame! a nadejala som sa, ze pride dnes ocov brat, lebo je len 10km od nas, ale nestiha, lebo cakal skoro cely den na kompu cez kanal. chcela som poslat domov nejake veci. odkedy sme sa vratili a ja som sa rozhodla, ze v juni idem, balim o 100 6.

este stale tie zubky, co anka?

rinuska
2. apr 2008

10 rokov krajco 😉 zuzi zabaľ aj mne dačo

krajcoanka
2. apr 2008

asi ano, to je normalne des, čo stvara! 😒

ifrimka
autor
2. apr 2008

co vy nato, mame to s tym spanim ukoncit razne (nechat plakat), metodou kontrolovaneho placu alebo sa mam zmierit s tym, ze sa nevyspim az kym sa mlady pan nerozhodne, ze ma dost?

krajcoanka
2. apr 2008

davidka mam na kolenách a tak pišem. ked ho položím tak vreští. 😒

krajcoanka
2. apr 2008

zuzi a čo ti plače?ja ked je moc, tak necham chvilku plakať. ale to nesmie byť doma mangel, lebo ten by dobehol že čo snim robim! 😝 😠

maja22
2. apr 2008

ifrimka, rob, čo ti srdce káže... 🙂

ifrimka
autor
2. apr 2008

jaj anka, ten moj vresti v kazdej inej polohe ako vzpriamene na rukach(ako ked chces babo grgnut)

a co by si chcela zabalit kati?

elise
2. apr 2008

babulky ale ste to tu rozbehli normálne nestíham sledovať 😀

rinuska
2. apr 2008

metoda kontrolovaného plaču 😲 malý je v noci hore asi každú hod. pomrnčí , pomojká sa , alebo chce papať takže nič moc a o piatej vstyk - sem tam o šiestej. Cez deň pospí 2x 20 min. , sem tam ma prekvapí ako dnes , poobede spal 1 a pol hod.Ale mám obavy, že sa to jeho nočné spanie dllllho nezmení , ale nejak to neriešim , snád sa to nejako utrasie

rinuska
2. apr 2008

nejaké darčeky 😀 😀 veeeľa a drahé 😀

ifrimka
autor
2. apr 2008

no eli, uz si dopracovala? ty mas nejaku desnu pracovnu moralku 😉
jaj, ved tento zasr.. maly, ved on presne vie, co robi....vezmem ho a zacne sa na mna tak skerit, ze cela zmaknem

rinuska
2. apr 2008

zuzi a nevieš čo lenka?

elise
2. apr 2008

všetci drobci sa to asi niekde naučili ten kukuč 😅 😵 a hned sme nameko 😀

ifrimka
autor
2. apr 2008

ok kati 🙂

majka, ked ja nechcem aby sa citil nemilovany.....citala som, ze ked je dieta s rodicom v posteli a nosene na rukach, skor sa osamostatni a je sebavedomejsie..... na druhej strane, moj chrbat by ho aj nechal poplakat, ten uz toho ma dost

ifrimka
autor
2. apr 2008

chce ist mimo londyna

rinuska
2. apr 2008

zuzi a kedy plánuješ , že sa osamostatní?? Ja som čítala , že ked je dieťa s rodičom v posteli , môže ho pripučiť 😀 - zuzi dúfam , že ma berieš s rezervou , ved ma poznáš 😉

krajcoanka
2. apr 2008

maji, kuk si ten link zo včera?

ifrimka
autor
2. apr 2008

😀

ifrimka
autor
2. apr 2008

ved prave,ze poznam...zacala som sa smiat a maly na mna kuka ako keby som spadla s hrusky

rinuska
2. apr 2008

a ona je v Londýne?? tak o.k.
Idem drichmať , ale ešte idem zobudiť muža , aby sa necítil nemilovaný 😀
Takže hu, hu, hu, hu Dobrú noc , zajtra sa zastavím 🙂