Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

anjelinka
20. apr 2008

Ahojte, ospravedlnujem sa, ze som sa na vas "vykaslala" dve noci 🙂 . V piatok sme boli s manzelovym kolegom vonku, prisli sme sice o polnoci, ale som bola akosi mrtva, sa mi nechcelo zapinat PC, vcera sme boli na koncerte Teamu, Habera bol proste skvely, akurat ten Cmorik taky divny, ale koncert trval tri hodky, proste uzas... 😉 😉

aaaa, krajci...nevyrusovali ste, my poslusne snazilkujeme tieto dni 😅 😅 😅

jasterica
20. apr 2008

Ahojte sovenky... 😀
my sme dnes krstili sestrinu yasminku-moju neterenku milovanu 😵 vsetko dopadlo paradne vratane pocasia... 😵 A oslavovalo sa u nasich-baba a dedo pripravili peknu oslavu 😵
som si malinku popestovala,juuj,keby sme uz aj my take mali... 😅

krajco,veru,ucitelka na vyske...mam studentov,ktori by uz mali chapat,preco su tam,kde su... 😀 ale su aj taki,ktori nechcu a to vidno...hned ich´osacujem´... 😉 ale je s nimi zabava... 🙂 ale sa nebudeme titulovat,tu sme sovy a hotovo,oki? 😀
inak,pre mna je kon na odreagovanie,lebo v skole musim aj kamenne tvare struhat,aby ma brali vazne...chapenzi... 😉 a tu sa vybujacim.... 😀 a aj doma,ze moj drahy velakrat nechape... 😅
a ozik,ty mas rada zahradku a kvetenstvo,kukini fotos na modrej streche,dnes som tam zopar supla z nasej zahradky... 😉

anjelik,len snazilkujte...aj my budeme... 😉 v piatok mi brali stery a onedlho by som mala ist na HSG /prefuky/..bojim,bojim 😨 ,no vydrziiiiiiiiiim... 😉
a cmoro teda nic moc...?preco..? 😕

anjelinka
20. apr 2008

jeeej, spolusnazilka jastericka, ahojky 😉

dnes som na teba myslela, ze ako dopadli krstiny, citala som dopredu strany, ze sa to bude diat dnes.

ja som tiez ucitelka, teda, teraz som skoncila vysku, ale akosi ma to za katedru netaha. co ucis? predpokladam, ze uz maj aj doktoraty za sebou. ja sa chystam teraz na rigoroznu...pre zaciatok az az 😉 .

a tie prefuky su nutne? 😔 😕 tohoto sa obavam prave aj ja, ci to nebudem musiet podstupit. ale co by sme nespravili pre babatka, nie?

cmorik sa hral na velkeho spevaka, neviem, co si chcel chlapec dokazat, aj tak show tam spravil az team. aj to bolo citit, ze ludi to velmi nebralo, ked on spieval, potom sa odrepal prec, no a nabehol habera, vtedy to zacalo byt zaujimave, som sa hnevala, ze sme kludne mohli dojst az na osmu, vtedy totiz zacali oni, dovtedy len ta kapela a cmorik.

anjelinka
20. apr 2008

som sa ta este chcela spytat, uz ste boli na spg?

jasterica
20. apr 2008

ano,drahy sa dal vysetrit,on uuuuplne v poriadku,am ich vela a zdravych,rychlych... 😅 to ja ´chybujem´... 😒

anjelinka
20. apr 2008

my sa v najblizsej dobe chystame tiez, akurat doktor ma teraz dovolenku, cize najskor o dva tyzdne. trpnem a mam strach, ako to dopadne 😔

krajcoanka
20. apr 2008

čaute, všetky!!! 😉 🙂

anjelinka
20. apr 2008

anka, caaaaau, ako? 😉

krajcoanka
20. apr 2008

dobre, dobre, pani učiteľky 😀

krajcoanka
20. apr 2008

dnes sme boli korčulovať a teraz si robím pedikuru 😅

krajcoanka
20. apr 2008

anjelik, na tej modrej streche som raz bola, tam sa treba zaregistrovať?nieako mi to nešlo

krajcoanka
20. apr 2008

kde ste, zase? anjelinka, čo si si odbehla dať masku? 😀

anjelinka
20. apr 2008

anka, tu som, tu. na modrej streche sa netreba registrovat, a ani sa nesmie, admini by ti novy nick zrusili, tam sa normalne prihlasis pod tymto nickom ako tu..podobne aj na mojasvadba. 😉

jasterica
20. apr 2008

anjelik,podstupime vsetko,neboj,naraz budeme nakoniec tehu... 😀
a ano,mam doktorat uz tri roky...ale neviem,ci ostanem na veky vekov na skole...muzik ma firmy,mozno pojdem k nemu robit,ale do materskej vydrzim v skole... 😉 inak,vyhodna robotka,mame 45 dni dovolenky... 😉 takze vela casu v lete travim doma ci na dovolenkach,nasi maju mega bazen,takze cele leto sme tam a vyhoda,ze byvaju v rovnakej dzedzine pri NR ako my... 😉
a na dovcu ideme najblizsie koncom juna-Pariiiiiiiz 😵 darek od draheho k mojej 30-ke 🤐 😀 aj moj drahy ma 30-v utorok,robime buduci tyzden rodinnu oslavu v restike...kupila som mu paradne hodky lemansky 😉

krajco,korcule...rolery?obdivujem,mam doma,no bojim sa,ze sa na nich dorazim... 😀 neveim to,teda strach mam...ale chcela by som... 😉 pedikuru mne robi tetula-maminkina sestra,cvici,co sa na kurze naucila a ja drzim ako hluchy dvere... 😀

jasterica
20. apr 2008

anjelik,kukla si tie fotos zahradky od nas...?

karjco,aj ja pojdem masku dat a spravim na draheho bububu 😀 on zvyknuty,ze obcas vyzeram ako fantomas... 😀

jasterica
20. apr 2008

krajco,nemusis sa na streche registrovat,kukni tie fotos,ak chces... 😉 das tam do prihlasenia normal tvoj nick a pod to klasika tvoje heslo 😉

anjelinka
20. apr 2008

jastericka, ja pevne verim a konecne nebudeme zaostavat za tymito sovami...aspon pre zaciatok by mi stacilo /myslim, ze aj tebe/, aby nam pri menach svietilo "tt" 😉 .

Od februara sa neviem zamestnat, do skoly je to teraz nulove, najskor od septembra. Asi zacinam na strednej, no neviem, mam normalne apatiu voci tomuto. Ak sa vsak ine nebude dat, tak budem musiet tam, kde sa bude dat. Je to fajn s tou dovolenkou, to ano, ja som uz ucila na ZS, takze pekne prazdniny s detickami, no v skusobnej som este dala vypoved, brrr, nic pre mna. Ale pojdem na tu rigorozku teraz a uvidime, co bude dalej. Len mam pocit, ze to bol zivotny omyl ist studovat to, co som studovala.

Pariz? Krasny, bola som tam a este by som si to zopakovala. Vtedy som tam bola s kamoskami dvoma, na tyzden, pekne spomienky...aaa, vsetko najlepsie manzelikovi aj tebe 😉 , hlavne, aby sa k vam coskoro pridalo male bubusko 😉 😉 😉 .
Ja uz treti den vyberam nejaku dovolenku na leto, lenze bohuzial, manzo nie je panom svojho casu, no a podla projektov to s dovolenkou bude tazsie, takze najskor na lastminute. ale robim si prehlad. trochu lutujem, ze sme minuly rok sli do egypta, vobec ma to nechytilo za srdce a dali sme za to nekrestanske prasule 🙄 😖 . Vyhra to toho roku Grecko, to nas fascinuje 😉

krajcoanka
20. apr 2008

jasterica 😀 😀 😀 bola som aj s deťmi na kočíkoch(boli oni 😀 ) a my sme skatovali 😎

anjelinka
20. apr 2008

jasteri, ano, kukla, je nadherna, hned som pozrela....aj domcek mate krasny, lubi sa mi. my sa tiez chystame stavat o take dva rocky, najprv sa musia natahat siete na tom mieste, kde by sme to chceli zrealizovat 😉 🙂

jasterica
20. apr 2008

anjelik,tak hor sa na tu rigorozku... 😉 chce tom pevne nervy,no zmaknes... 😉
a my sme boli v egypte pred 4 rokmi,inak sa nam pacilo--last minute s hydroturom... 🙂 kazdy rok vyberiem nieco ine...a Grecko...hmmmmmmmm 😵 😵 😵 moja najoblubenejsia krajina...uz sme tam boli v paralii a na ostrovoch kreta,rhodos,zakynthos...Kreta najperfis a number one pre nas... 😵 Boli sme tam na svadobke pred 7 rokmi... 😉 aj tento rok mozno tam,ale az koncom leta,lebo cele leto aj tak mame ´more´u nasich na zahrade pri tom bazene...sme tam cela family,kupeme sa,hrame vodne polo,santime vo vode,tanikame na travniku,grilujeme,drinkujeme,pijeme ice caffee a lizeme zmrzku... 😉
tak teda koncom augusta /na nase vyrocie svadby/alebo zac.septembra vitazi kreta alebo turecko... 😉

jasterica
20. apr 2008

baby,idem ja do sprsky,este vas omaknem... 😀

anjelinka
20. apr 2008

jastericka, na paralii som bola naposledy pred tromi rokmi, celkom sa dalo, teda nie na paralii, ale na olympic beach, hned vedla, ved vies, bolo celkom fajn, trosku mi vadili meduzy, inak sa dalo. a paci sa mi aj na nei pori, uvidime, co toho roku vymyslime. ja by som brala aj chalkidiky, pocula som, ze je tam fajn, ale takisto rozmyslame aj o krete alebo zakynthose.
V tom Egypte sme boli v Hurgade, co ja viem, hotel bol super, sluzby takisto, ale more nas za srdce nechytilo, mam pocit, ze pokial clovek nie je vyznavacom snorchlovania alebo potapania, tak Egypt nic moc...jedina vec, ktora bola ok, tak vylet v ponorke 😀 😀 .
A super, ze vasi maju take domisko s velkym bazenom, normis hlboky? My sme si minuly rok kupili gumeny 😀 😀 😀 😀

maja22
20. apr 2008

Ahojte baby, dnes sme mali krásnu nedeľu, boli sme sa prejsť všetci traja v prírode, malý chvíľku kráčal po vlastných, keď ho to omrzelo, na striedačku s ocinkom sme ho nosili na rukách a pozorovali prírodu.... Tak som sa vytešovala... 🙂 🙂 🙂

anjelinka
20. apr 2008

ahoj majka, marek uz chodi sam?? 😉

krajcoanka
20. apr 2008

anjelinka, jasterka, ja to nemožem najsť 😖 vktorej teme to je?

Ahoj, maji

maja22
20. apr 2008

Dala som nové fotky... Ešte nechodí sám, musí sa držať za ručičky... 🙂

krajcoanka
20. apr 2008

jaster aj ja som bola na krete, ked sme zarabali prvého syna 🙂 .bola si v Rethymne?alebo kde?

anjelinka
20. apr 2008

majka, zlatunky je....pekny den ste prezili 😉

jankatt
20. apr 2008

ahojte sovy