Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
17. apr 2008

anjelik, sice panelak nepozeram, ale pobavilo ma to 😀 😀 😀

anjelinka
17. apr 2008

anka, pri nom mozu padat bomby a bude drichmat, on je strasny v tomto, len spat, spat a spat 😀 😀 . ale si na druhej strane hovorim, ze ked sa ma podarit, tak sa podari, aj keby sme sa tulili raz do mesiaca...hlavne, nech je to v tu spravnu dobu...

ifri, jj, mokre vreckovky funguju 😀 😀 😀

zuzi, ahojky, som pozerala minule foto malej Hanky, ona je strasne krasne deculo...take baculate ako som bola ja 😵

zuz11
17. apr 2008

jaj by som uz aj asi spala 🤐 ale ma tu par bab poriadne zamestnalo 😀

ifrimka
autor
17. apr 2008

a preco zuzi?

anjelinka, ved sme mali svoju znacku, ale dlho ich nemali. az teraz.....ta vona...ach tie spomienky 😀

anjelinka
17. apr 2008

ifrimka 😀 😀 😀 😀 , sa tu pucim potichu, bo manzo sa akosi divne zacal prehadzovat. a aku znacku?

zuz11
17. apr 2008

anjelinka, hej len ju problem obliect lebo vsetkz gate su len tak tak 😀 🤐 myslim v pase 😀 este aj 92 🤐 a to su od 18 do 24 mesiacov....
itrimka, jej takze sa ti podarilo rozpisat sa hej? 😉 som rada ze o problem menej 😀

anjelinka
17. apr 2008

zuzi, to mi nieco hovori 😎 , to zhananie oblecka, mama mi stale hovorila, ze mi musela kupovat neskor uz vacsie cisla..ale pritom som sa narodila mrnava, 48cm a 2,3 kg 😀

anjelinka
17. apr 2008

...len potom som uz akosi zacala naberat... 😀 🤐

ifrimka
autor
17. apr 2008

noooo, tak predvcerom som to nechala tak, ze budem mat cas na muza a on zalomil 😢 a vcera som skusila, al potom isla spat....ale dakujem

ifrimka
autor
17. apr 2008

cien z lidlu....biele na maleho, modre pre nas 😉

zuz11
17. apr 2008

anjelinka, tak si z Hankou podajte ruky 😀 tiez pri narodeni bola krpata a ani teraz jej nie je na vysku az tak vela ale na sirku 😀 🤐 a to jej nedavam ziadne sladkosti a nic podobne 🤐 ani keksiky a ani caje a sladene napoje, fakt nechapem 🤐 vsetko jej je na dlzku dlhe ale co si pomozem ked mensie nezapnem 🤐

ifrimka
autor
17. apr 2008

anjelik aj moja mamina tak isto, bola predcasna (v 6a pol mes.!!!)

a poznam aj teraz kubko nosi oblecenie na 6-9mes

anjelinka
17. apr 2008

zuzi, ma byt po kom baculka? lebo ja som mala po kom byt. u nas to bolo tak, ze mama mi nedavala sladke, ale ked som prisla do juhosky k starym rodicom, tak deduso a babena, u nich je prve vnuca nieco vynimocne, chcu mu dat vsetko, tak dedo ma braval do obchodu kupovat "kremče", vlastne ako u nas nuttela, biele a cokoladove...s tym som sa vykrmovala tam tri mesiace...tak to mama zadrhla, sme dosli domov na slovensko...lenze co robila, to robila, sa snazila nedat mi nic take, zdravo ma stravovala, aj tak som sa rozsirovala a mi to zostalo dodnes 😠 😠 ...moja baba v juhoske, akoby som jej z oka vypadla postavou...siroke ramena hlavne a chrbat, to ma stve najviac....

krajcoanka
17. apr 2008

ifri, máš novú fotku?až teraz som si všimla.odkedy? čeče! 😉 🙂

anjelinka môj muž by povedal:"nech je aspoň za čo chytiť"
A moja svokra hovorila mne ked som došla do rodiny, že sa tam nehodím že nemam ahi rycy ani cycy 😀

ifrimka
autor
17. apr 2008

som sa inspirovala tebou anka 😎

anjelinka
17. apr 2008

Idem lamat zenusky, tak papa zajtra...vlastne uz dnes...dobru nocku zelam vsetkym...

papa zuzi, krajci, ifrimka, majka.....

aaaa, krajci, moj hovori to iste...som jeho "gulocka" 😀 😀 , tak sa majte, paaaa.

anjelinka
17. apr 2008

v KE je riadna burka, lejak...sa bude fajne spat, majte saaa 😉

ifrimka
autor
17. apr 2008

moj muz akurat domov prisiel...vraj ako sa mate, sa ma spytal

dobru noc anjelik, aech si vyspata ked sa ten voj muz prebudi 😉

krajcoanka
17. apr 2008

anjelik , inšpiruj ho! možno že ani nebude vedieť manželíček a bude to zamiešané. 😀 dobrú nocku, anjelinka

Ifri, to myslel ako sa maju konikovky? 😀

krajcoanka
17. apr 2008

anjelik dik za predpoved počasia! 😉 😀

ifrimka
autor
17. apr 2008

no, ze vahas!

krajcoanka
17. apr 2008

ifri ip! 😉

krajcoanka
17. apr 2008

je tu ešte niekto?

ifrimka
autor
17. apr 2008

ja tu este soom anka, ale uz nie dlho, uz vyzivujem 😲

krajcoanka
17. apr 2008

🙄 😲 🙄 🙄 😔
ja už spim!dobrú nocku 😔

ifrimka
autor
17. apr 2008

😀

😵

uhlikova09
18. apr 2008

Ifri to jariabkova je dramaturgicka relacie vies,preto vola kazdy den a vzdy nieco otravuje...

rinuska
18. apr 2008

húúúúú , dnes som tu prvá , ale už sa mi drieme tak neviem ako dlho to vydržím , ja by som si pokecala skôr ráno o 6-tej - kubko ma trápi aj od piatej a potom ešte ide spať o 1 a pol hod. - len ráno tu nikto nebýva.mala by som založiť tému ranné vtáče.......

uhlikova09
18. apr 2008

rinus ja som tu bola uz o pol siedmej 😉

jasterica
18. apr 2008

huhuhu sovickyyy 😀 aj ja medzi prvymi,lebo zasa dlho nevydrzim...aj zajtra skoro do prace...ma svihne... 😝