Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

elise
12. máj 2008

ajojky anka je mi to ľúto 😒
mamartinka ahojky 😉 mne teraz blbok kôn ked som sa prihlasovala tak ma nechcelo pustiť 😠 😠 😠 😠

krajcoanka
12. máj 2008

mne tiež

ifrimka
autor
12. máj 2008

cafte. ako sa mate?

elise
12. máj 2008

ahoj imrim, celkom dobre iba kôn blbne

ifrimka
autor
12. máj 2008

a co sa deje? mne pre zmenu nie.... 🙂

ale vies co sa mi stalo? chodim pozerat, ci uz sa niekto ozval a nevsimla som si, ze uz je dalsia strana... 😕

anjelinka
12. máj 2008

Ahoooooojte 😀 😀 😀

Ako sa mame?

ifrimka
autor
12. máj 2008

cau anjelik!
teba som uz davno "nevidela"... mame sa ok.ty sa pochval 😎

anjelinka
12. máj 2008

Uz som sa zlakla, ze ked sem pridem ja po dlhom case, tak akurat vtedy tu nik nie je.

Diiik, mam sa fajn, len stale sa nieco zomelie a pride vecer a hladam skor postel ako net, inak pohoda, vsetko po starom. A ty/vy? hmm?

eliska tu uz nie je??

krajcoanka
12. máj 2008

ahojte, tak ja ešte raz kuk, ale iba na chvilku, lebo v rano vstavam o 6 😖

ifrimka
autor
12. máj 2008

cau anka, ako zubky? 😀

anjelinka
12. máj 2008

ahojky ani, ty si ale zavislacka🙂))

anjelinka
12. máj 2008

a majka, uhlicek, jastericka, kde sa pohybuju????? 😕

maja22
12. máj 2008

ahojky.........
mala som niečo "pracovné", teraz skypujem s mužíčkom 🙂

krajcoanka
12. máj 2008

anjelik,no to teda som, aj muž mit o hovorí 😀Som ťa dlho nevi, máš niečo nové?

zubky su 4 vonku a jeden je biely(dasno 😀 ), takže počítam že tento týždeň vyleze 😀 .Malý mi dnes po dlhom čase zaspal bez prsa v ústach.Len som ho musela hladkať 🙂 a bez revu.

maja22
12. máj 2008

aj my už máme vonku prerezané tri zúbky 😎 😎 😎
a v sobotu sme kúpili v ikey tú stoličku antilop 🙂

maja22
12. máj 2008

spíte? idem aj ja...

anjelinka
12. máj 2008

Nemam noveho nic, vsetko po starom, akurat konecne mame dovolenku vybratu, to Grecko, tak som rada, lebo to boli len peripetie, vychodna trasa busu plna, takze cestujeme od svokry z Martina, ale ideme piati, takze na nasom aute sa tam dotrepeme a odtial Grecko.

maji, ahoooj, som bola vo stvrtok na puti ucitelov na hore v Levoci, som na teba myslela. 😉

maja22
12. máj 2008

júúúúj dovolenka, budem ti závidieť 🙂
ja som ešte na púti učiteľov nebola, dúfam, že aj to raz bude (a možno nielen raz) 🙂

maja22
12. máj 2008

idem ja hajať, majte sa krásne, devušky 🙂

anjelinka
12. máj 2008

majka, nemas co zavidiet, tesim sa, ale idem tam hlavne pre maminu, potrebuje oddych a klud, keby bolo na nas, tak by sme mozno tento rok ani nesli.

Put bola fajn, ja som tam bola prvykrat, sli sme z KE uz neskoro, takze sme na horu nesli peso, ale autom hore cez ten les, bolo super, trosku som myslela, ze bude viac ludi, bolo ich tam cca 300 - 400, konalo sa vsetko dnu, ale vcelku som spokojna. 😉

anjelinka
12. máj 2008

Dobru nocku Maji, ja tiez idem, majte sa krasne 😉

ifrimka
autor
12. máj 2008

a ste mi zase zduchli ☹

krajcoanka
12. máj 2008

ahojte majka, anjelik
anjelik a to idete do grecka autom? 😲

ifrimka
autor
12. máj 2008

juj anka aspon, ze si tu ty ostala 🙂 🙂 🙂

anjelinka
12. máj 2008

nieee, autobusom ideme. Tam, kam ideme nam nevedeli ponuknut letecky, akoze tu destinaciu, ideme do Nei Pori.

krajcoanka
12. máj 2008

ano ifri, ale akurat som sa došla rozlučiť, lebo v rano nevstanem.
Muž ide odviesť auto do lakovne a ja idem s druhým, aby sa mohol dostať späť a potom ísť do prace.
Deti dame do auta v pyžamach-nech si pospia a zabal. v deke. 😖 😢

ifrimka
autor
12. máj 2008

ja zase planujem, kde nasich zobrat...pridu vo stvrtok, zoberu nam doov njake veci a mamina chcela konecne daco vidiet v londyne....tak musim nieco vymysliet. ked tu boli v decembri, tak sme s malym velmi nemohli, tak za 3 tyz. co tu bola mamina, tak sme boli "obzerat" pol dna. teraz vsetko ostatne musime stihnut za 3 dni!

ifrimka
autor
12. máj 2008

porad, co uvarit pre uza, ked pride z roboty!prosim, zachran m 😉 a!

krajcoanka
12. máj 2008

anjelik, tak to ti prajem neopúchajúce nohy, a pevné nervy. Moja švagrina tak bola a hovorila že cesta tam sa ešte dala, lebo si tam oddýchla, ale späť to bolo horšie, lebo musela ísť do prace. 😖

ifrimka
autor
12. máj 2008

no ved detom sa zvycajne dobre spi v aute, niee?