Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

anjelinka
29. mar 2008

aha...a neprsalo vobec, bolo fajn teplucko, ale potom v betliari sa trosku schladilo, ale inak kraaaasa, pekny dnik to bol.

anjelinka
29. mar 2008

monky, ale musim ich zmensit 😉

monkula
29. mar 2008

Tak zmenšuj, ja som v Betliari bola ešte na ZŠ na výlete a na krásnej hôrke v roku 2003...

Chcela by som ísť aj do Prosieckej doliny...

misakri
29. mar 2008

a my jsme vzhůru 😠 , tak letíííím kočky, zatím papa 😉 🙂

monkula
29. mar 2008

Mňo, sovajdy, idem ja spinkať, zajtra ma čaká náročný deň...

Majte sa tu pekne, veľa nesovičkujte, nech nemám veľa čítania..
A tak rozmýšľam zuz, ozaj zo nie je zlý nápad ich zamknúť... 😀 😀 🤐 🤐

do sovenia... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😔 😔 😔

ifrimka
autor
29. mar 2008

no vdaka monku....a co budeme robit do stvrtka?

ifrimka
autor
29. mar 2008

anjelinka, v akom programe zmensujes? lebo mne sa o laptop stara brat a zbudol mi tam dat nejaky na fotky. poslla som mu ted fotky na zmensenie a stale cakam....len tieto 4, ci 5 co mam v albume boli pod 70kb. ☹

monkula
29. mar 2008

ifrimka 😀 😀
Ifrimka, ja zmanšujem v skicári, otvoríš si skicár, daáš soubor, otevřít a fotku ,čo chceš zmenšiť, potom úpravy, skosiť alebo prevrátiť obrázok a tam si dáš namiesto 100% 5o v oboch riadkoch, dáš to uložiť a je tooo...

ifrimka
autor
29. mar 2008

skusim, lebo mojho brata sa asi nedockam

asi sa ti manzel podakuje, ze si nam ho tu ukazala ako papa anjelinka, nie? 😅

anjelinka
29. mar 2008

ifrimka, ja zmensujem v Microsoft Office Picture Manager...

anjelinka
29. mar 2008

ifrimka, on uz buva ako zarezany, uz sme davno neboli na takej dlhej prechadzke 😀

anjelinka
29. mar 2008

takze tolko fotiek, no...aspon tak, ja som na malo fotkach, ja som robila fotografa dnes 😀 😀

ifrimka
autor
29. mar 2008

to poznam, ja som tiez fotograf...musim si poziadat o fotku! inak mame maleho, maleho s ockom, maleho s ujom, maleho s tetou, maleho so starkou, ....ib maleho s maminkou je malo

anjelinka
29. mar 2008

ifrimka 😀 😀 😀 ja si myslim, ze u nas to bude tiez takto, keby sme mali male baby 😀

zazila som sok teraz, pocujem hrozne zvonit zvoncek, pozriem cez okno, tam nikto..pridem k dveram a taky hnusny hlas sa ozyva ku mne, ze nech mu dam chleba... som vysla na okno do spalne, uz stal pri branicke, to taky bezdomovec od nas, na mol ozraty, asi vyzvanal v kazdom dome....som umrela skoro od strachu 😖 😀

ifrimka
autor
29. mar 2008

jemine, ja sa zamkynam. momentalne sme este v anglicku a tu maju take sproste zamkynanie...sa mi stalo minuly tyzden 2x, ze som muza vymkla. inak sa zamknem a cakam ho kym pride, ale bola som taka unavena, ze som zaspala, na druhy den som si aj budik nastavila, ale on prisiel domov o pol hod skor a na mobile nemal ziadny kredit, tkze cakal vonku....boze, vsetko co som mu na ocich videla som mu splnilaeste asi o 4 dni

ifrimka
autor
29. mar 2008

monku dik, vyzera to, ze to funguje, takze si konecne budete moct pozriet moj album, nie len 5 provizornych obrazkov

ifrimka
autor
29. mar 2008

ako dlho sa snazite o babetko anjelik?

anjelinka
29. mar 2008

uz som tu....

dost blbe s tymi klucmi, chudatko manzel, asi buchal na dvere aj, nie? 😕

no snazime sa desat mesiacov...a teraz neviem, co sa deje, lebo mrcha meska a testy negativne. 😖

anjelinka
29. mar 2008

a malinky sa podoba na manzela, ze? 😉

ifrimka
autor
29. mar 2008

niekedy na neho, niekedy zas na mna...moja mama hovori, ze on je muz(chlapcek) mnohych tvari...

testy domace alebo doktorske

anjelinka
29. mar 2008

neviem ifrimka, ale taky prvy pohlad sa mi zda, ze sa na manzela podoba...ja som nezainteresovana, vies 😉

testy normalne, babytesty z lekarne 😠

ifrimka
autor
29. mar 2008

neboj, coskoro 😉

anjelinka
29. mar 2008

co coskoro? 😕

anjelinka
29. mar 2008

idem uz do hajan, som dost vyhuuuukana dnes 😉 , alebo dohuuuuukana, uz ani neviem...a skoro sme zrazili lisku, nam prebehla cez cestu...to len tak na okraj, tak papa ifri, vybuvaj sa aj ty pekne, dobru nocku zelam 🙂 😉 😵

ifrimka
autor
29. mar 2008

mala si aj nejake problemy?

ja som mala cysticky degenerovane vajecniky,ked som mala 14 lezala som aj v nemocnici, lebo som jedneho rana tak krvacala, ze som odpadla....myslela som si, ze budem mat velky problem otehotniet, ale nebolo to take najhorsie

v telke raz davali, ze to doktoriani nepovazuju za problem ak neotehotnies do tusim 2 rokov(?nie som si ista ci to bolo 2), vacsina parov sa vraj snazi v priemere rok

livka299
29. mar 2008

Caute babz pridavam sa k Vam, casto som tu uz iba v noci, ked moja mala sova zaspi 😖 🙂

nobody
29. mar 2008

honem spát 😀

magg
30. mar 2008

uz tu asi nikto nie je 😅

nobody
30. mar 2008

už "nikdo" ... jen Nobody 🙂

magg
30. mar 2008

takze, nikto tu je?