Nosia sa topánky s otvorenou špičkou k dlhým nohaviciam?

kvojtanikova
10. nov 2011

dufam ze mi niekto do zajtra poradi, nechcem si vyrobit faux-pas. Idem na stuzkovu ako ucitelka, chcem si obliect dlhe cierne nohavice na puky, dole s manzetami, k tomu top. Je vhodne si obut topanky s otvorenou spickou alebo radsej uzavrete? A hodia sa vobec nohavice ci si mam dat radsej saty (po kolena) ? Dakujem.

sisaha
10. nov 2011

@kvojtanikova podla mna si nohavice mozes dat, ale ja by som si dala zatvorene topanky 😉

kvojtanikova
autor
10. nov 2011

@sisaha dakujem. Tiez to zvazujem, len uzavrete topanky mam odvlani, tak aby to nevyzeralo ze na ine nemam 😖 Zajtra uz nemam cas behat po nakupoch, a ani neviem ci by som si kvoli 3-4h akcii kupovala nove topanky, ja spolocenske velmi nemusim 😉

sisaha
10. nov 2011

@kvojtanikova ale prosim ta, myslis, ze sa ti budu pozerat na nohy?? 🙂 Tam sa budu dievcata prezentovat v róbach...ucitelia su tam do počtu 😉

kvojtanikova
autor
10. nov 2011

@sisaha no ved prave preto som z ponuky vylucila tie saty, aj ked som ich mala pred mesiacom na svadbe a na taku udalost sa celkom hodili, ale tu by som v nich vyzerala ako studentka. Nohavice sa mi zdaju lepsia volba. Nemyslim si ze deti sa budu pozerat mne na nohy, na to mam zopar "premudrelych" kolegyn 😖 😖

sisaha
10. nov 2011

@kvojtanikova jaj, no kolegyne..., ale kasli na to.. ja osobne teda, ked niekoho vidim pekne obleceneho tak pochvalim šaty, topanky vacsinou pokial vyslovene nekričia inou farbou, nevhodnym tvarom, tak si ani nevsimnem