Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
3. feb 2009

Idem urobit torticku 😝 nech mi ma byt z coho zle 😀 😀

danka24
3. feb 2009

mnam a mi aj posles kusocek z nej??? 😀

bay
autor
3. feb 2009

hotovo, posielam, otvor balkon, snad moc nezmokne!!!

danka24
3. feb 2009

otvaram dveereeeeee cakaaaaaaaaaammmmm 😀

bay
autor
3. feb 2009

tak som sa cela zabrblala pri jedeni 😅 KROCH KROCH a uz mi je pekne zle 😝 no proste mnamka 😀 😀 veeeeeeeeeeeeeeeela slahacky, to je tazke na zaludok, ale odolaj.... 😅

danka24
3. feb 2009

mnnaaaammmm prasiatko si to vyborne spravila velmi mi chutiiii 🙂

bay
autor
3. feb 2009

Som rada 😉

m311293
3. feb 2009

ahoj holky, tak vidím bay, že už je lépe, jen aby ti ta chuť odpočívat nepřešla.

krize se začala projevovat, v pátek je povinně zavřená fabrika, ´všichni si bereme dovolenou, tak by to mělo být každý pátek, no uvidíme, nerada bych opleskala dovolenou, a pak se v létě v práci pekla, tak na dva pátky v měsíci si udělám náhradí volno, jeden pátek dovolená a jednou půjdu, já nejsem závislá tak ny výrobě jak ostatní, ale ze solidarity zůstanu doma.

halienka
3. feb 2009

Ahojte babky 🙂
Ja mám dnes akúsi naprd náladu,mi ju pred obedom pokazilo vedenie našej firmy, chceli aby sme im hneď a zaraz poslali nezrealizované cenové ponuky, čuchám za tým len problémy, isto nás budú drbkať, že je málo zákaziek a ako je to možné že sme nepresvedčili zákazníkov, že naše okná sú tie naj naj naj...akurát furt zabúdajú, že sú aj najdrahšie a bohužial, 90% zákazníkov iné kritérium ako cena ani nemá, a teraz presviedčaj 😝 Tak ma to nejako rozladilo, lebo už len teraz môžem čakať najbližšie dni nejaký pucung. 😖 A pritom všetci vieme že kríza sa na nás valí, tak je úplne jasné, že ten dopyt nebude taký ako býval, ale naši ťuťmáci ešte podražejú a zrušia aj tú jedinú akciu ktorú sme mali. No ale dosť už, už som sa vysťažovala, tak mi je lepšie 😀
Stále ešte nie sme na tom tak zle ako ty Eliška, to už teda začína byť tvrdé, keď vás začali nechávať piatky doma. Dúfam, že sa to čoskoro vyrieši. 🙂

halienka
3. feb 2009

No ale kde ste všetky? 😕 Hádam už nespinkáte 😅

m311293
3. feb 2009

Leni nespím, trochu jsem ohřívala ve vaně, a teď vegetím, jsem doma jen s dětmi, tak si užívám klidu

halienka
3. feb 2009

Jaj ták, ja som myslela, že možno máš divadlo alebo dačo také 🙂 A tvoj M neni doma? Tak si to veru pekne vychutnaj 😉 🙂

halienka
4. feb 2009

Bré ránko 🙂

bay
autor
4. feb 2009

Dobre ranko 😵 A zas dalsi uprsany den ☹

lola19
4. feb 2009

Ahojte kuratenka, zdravim vas z roboty, ale uz musim ist domov, je mi desne nevolno. Moc na Vas myslim a chybate mi, pa pa Ja som zatial klop klop o.k. 😉

bay
autor
4. feb 2009

Ahoj, tehulka, som moc rada ze sa mate ok 😵

danka24
4. feb 2009

baby ahojte sisipetka si aktualizovala graf ona je uz asi dooomaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bay
autor
4. feb 2009

jj, mas pravdu 😵
No idem spat do postele, snad tentokrat vydrzim dlhsie ako pol hodku nez ma zas hlad vyzenie 😒

danka24
4. feb 2009

bay tak si pospinkaj aj zamna 😵 😀

bay
autor
4. feb 2009

Tazke tie prebudzania...

danka24
4. feb 2009

no niejako dlho si nevydrzala 😀

bay
autor
4. feb 2009

vyse hodky si pospat? To je na mna dost 😀 😀

danka24
4. feb 2009

fakt?? tak dufam ze si sa aspon trosku vyspinkala 😀

bay
autor
4. feb 2009

No to jasne, len ze som sa potom naobedovala a po obede sa mi ocka krizia, tak by som hned zalahla spat 😀 😀 😀
Ale uz som napisala oznamene zamestnavatelovi a zajtra to oznamim 😵

danka24
4. feb 2009

a co si napisala ..ze ides na marodku?

bay
autor
4. feb 2009

ze som tehu 😀 ved oni este ani netusia 😀 😀 🤐

danka24
4. feb 2009

to fakt??? 😀 😀

bay
autor
4. feb 2009

no jasne 😅 Ved este furt nemam ani tehu knizku 😅 Ale som si pripravila to oznamenie na zajtra, ze rovno s pripadnou PN 😀 😀 nech to maju vsetko naraz, len neviem komu to musim davat pisomne a komu staci ustne 😒 Ale ved dojdem, poviem a spytam sa ci to chce na papieri 😀 😀

bay
autor
4. feb 2009

Dnes tusim vsetky poriadne pracujete a neflakate to tak ako 😵 No obdivujem vas 😀
My sme dnes zas mali na veceru rezniky, no MK ma na vecere fantaziu 😀 😀 ale neva, hlavne ze som sa nadlabla. MNAMKY.
Som zvedava co povie Dr. zajtra. Potom sa ozvem 😉 Dobru nocku.

halienka
4. feb 2009

Pekný večer bambulky 🙂 ja som to dnes akosi nestíhala, v robote bolo toho trochu viac a teraz som prišla domov, najedla sa a hodila som šlofíka ako Bay 😀 až teraz som sa prebrala.
Peťka sa akosi stále neozýva. No hlavne nech sa držká a lieči 🙂