O2, Orange verzus T-mobile

pasteleria
2. jún 2013

S ktorym operatorm ste spokojni?

sorciera24
2. jún 2013

jednoznacne O2...neverila by som, kolko sa da usetrit ( a to vela nevola, aj tak)....iny dobre zdieral....

liz_lemon
2. jún 2013

tiez o2

domin85
2. jún 2013

Ja som usla od ruzovych k modrym, rodicia takisto, priatel tiez, vsetci su spokojni s tymto rozhodnutim. O oranzovych vela neviem, ale s ruzovymi sme mali vsetci celkom dost nedobrych skusenosti, podrazov z ich strany, musis prilis citat medzi riadkami a aj tak ti nieco unikne. Aspon take sme mali my skusenosti...

0604katka
2. jún 2013

O2

pasteleria
autor
2. jún 2013

O2 je aj moja volba-tiez som presla od t-mobile a platim miesto 30 eur mesacne len 7 😉

pasteleria
autor
2. jún 2013

@domin85
a u ruzovych sa clovek nedoplati ☹
my sme vzali telefon z O2, po par mesiacoch sme ho vyplatili, vzali novy na fakturu bez viazanosti, ziadne nekonecne procedury ako u ruzovych 😉

malinkaaninka
2. jún 2013

ak špekuluješ,.že si vezmeš k paušálu aj mobil...tak si porátaj kolko mesačne budeš musieť platiť za paušál..kolkokrát to ludia berú a potom volajú a volajú..lebo to majú zaplatené..

miskax2
2. jún 2013

ja mam orange spokojna som neni hlavne s pristupom personalu a kadeakych ojeklamov....ale všetci moji blizky či už rodina priatelia či znami maju orange tak sa mi neoplai meniť ako su situacie kedy by som išla do O2 ale inak sa to da napr teraz mam paušal tak že v mojej sieti si volame aj smskujeme "zadarmo" messačne platim cca26 eur a tom prevolam v primere 180minut a napišem do 100 sprav tak si myslim že celkom v pohode

cerez
2. jún 2013

Bola som dlho v Orange a už nikdy viac. Z mesiaca na mesiac vysoké faktúry. Ešte som sa len nadýchla a už snáď aj za to som zaplatila. Bude 3 roky čo som prešla do O2 a som veľmi spokojná. Ľutujem len jednej veci, že som tam neprešla skôr. Mohla som toľko ušetriť na faktúrach.

actimela
2. jún 2013

@pasteleria takisto hovorim O2 mavam mesacne faktury aj so synom najviac 15eur a to telefonujem aspon raz do mesiaca do Irska a velmi casto na SR-ale skoro cela rodina ma O2.Mala som predplatenu sluzbu Mojim trom a pred mesiacom som to zrusila-tak cakam na najblizsiu fakturu kolko zacvakam 😉 😀

andrejka1974
2. jún 2013

ja mam s muzom 02 a to volam denne aj on a spolu nemame fakturu viac ako 30 eur cize na osobu 15 eur a to ja mam v tom aj sumu za internet 🙂 🙂 🙂 🙂

sympa1
2. jún 2013

bola som orange 15 rokov..presla som vseliakymi zmenami v orange...aj primou aj fakturou..kreditnym pausalom...vseliakymi telefonmi....nejaku dobu som zvazovala prejst do O2 ..tiez ma odradzalo to co bolo spominane vyssie...vsetci moji znamy ,proste cely telefonny zoznam je v orange...a ze sa mi to neoplati....od januara teraz som v O2 ..prva v rodine...za mnou ide manzel testina s priatelom, dcerka ...len tu som zistila kolko som ja preplacala aj za to co som riadne nevyuzila...moje terajsie faktury su od 3-6 eur ...aj internet v mobile...neda sa porovnat!!!!!!!!!!!!! a to volam ZATIAL len do orangeu

pasteleria
autor
4. jún 2013

@andrejka1974
ahoj, ked ti mozem poradit, tak si daj program mojim trom. ten moj ma tiez O2, ale ja mam ten program. len ma prezvoni, ja zavolam naspat, dokonca si mozem prijat dalsich dvoch ludi, ktorym mozem volat v kuse zadarmo a platim LEN 7 eur mesacne....mam k tomu aj 50 min, zadarmo do vsetkych sieti. ked si predstavim, kolko som predtym platila za T-mobile, tak lutujem, ze uz skor som nepresla 😒

pasteleria
autor
4. jún 2013

@andrejka1974
a este to som chcela napisat, ze dalsich dvoch do programu si dat nemozem, lebo to len v O2 plati a vacsina ludi okolo mna ma t-mobile, tak skoda...a platim 7 eur, lebo som presla, inac to vyjde asi na 14 eur aj s tymi 50 min. bez nich len 7 🙂

pasteleria
autor
4. jún 2013

@sympa1
presne tak, tiez sme mali problem prejst do tejto sieti kvoli tomu, ze nikto z blizkych O2 nema a neda sa dokonca dobit ani v Tipose - u nas na dedine jedine miesto na dobijanie 😀
no ale teraz platim na faktury a to som sa tomu tak branila, ale je to v pohode. dokonca prvykrat v zivote uvazujem, ze si vezmem mobil od nich, nie je to totiz s viazanostou. len vyplatis telefon a ides-ten moj to tak ma, ja som doteraz preferovala radsej kupu telefonu cash, ale ked si to tak zoberiem, tak ved 15 eur mesacne prevolam, tak telefon mam zadarmo 😉

pasteleria
autor
4. jún 2013

@cerez
ja som bola v t-mobile 10 rokov a tiez veeelmi lutujem, ze som nepresla skor, ked si predstavim, kolko penazi som im dala za kredit 😠 a to mi uz nikto nevrati...radsej som si za tych 30 az 40 eur mesacne mohla pekne obliect.

pasteleria
autor
4. jún 2013

@malinkaaninka
ano, mas pravdu, to, co platis akoze za mobil, tak to aj prevolas, moj mily ma pausal z O2 tiez prvykrat v zivote a ja uvazujem tiez na tym. akoze od T-mobile by som pausal nebrala, tam som sa citila isto len s dobijanim kreditu, lebo to ma nemohli oklamat, ale mne sa celkom zdalo, ze aj ten kredit mi stahovali prirychlo. a to dokonca som volala vacsinou tomu mojmu - v tej istej sieti 😒

cerez
4. jún 2013

@pasteleria 4 roky dozadu sme ešte nemali zavedený internet a boli spolu s manželom ešte v Orange. Dnes sme obaja v O2, máme internet a spoločné faktúry za mobily a internet nedosahujú výšku jednej mesačnej faktúry v Orange. Tak to už samo o sebe niečo hovorí.
Presne ako hovoríš, mohli sme to radšej utratiť na peknom oblečení. 😀

momka
4. jún 2013

Tak ja sa pridávam tiež k O2, pár rokov som bola u ružových, ale neskutočne ma doslova okrádali, pred 4 rokmi, keď mi skončil paušál, tak celá rodina prešla k O2 a vôbec neľutujem. Mám mobil s dual sim, obe karty mám O2, mám 1 stále číslo prenesené z T-Mobile do O2 a druhú sim kartu si objednávam zo stránky O2 v predvianočnom období v rámci akcií, keď k prvému dobitiu pridávajú 100% bonus, dobíjam maximálnou sumou 30 Eur +k tomu 30 Eur ako bonus. Väčšinou vtedy objednám novú kartu aj niekomu do rodiny a tak po aktivácii služby odporuč a získaj telefonujem s tou osobou 3 mesiace zdarma. Kredit mi vydrží kombináciami extra balíčkov viac mesiacov a potom po minutí kreditu už kartu nevyužívam. Z extra balíčkov využívam tu spomínanú službu Mojim trom za 6 Eur alebo 100 min do siete O2 za 3 Eurá, kedy ktoré sa mi oplatí a týmito kombináciami veľmi veľa ušetrím, pritom veľa telefonujem. No a to som nespomínala ich najnovšiu výhodu, do vlastnej siete po 1. min. zdarma, t.j. 0.13 centov...Takže ja som tiež jednoznačne za O2.

joannas
4. jún 2013

@cerez a akí máte internet? V mobile?

cerez
5. jún 2013

Nie. Nie je súčasť mobilu. Nezávislé na mobile. Neviem ako sa volá, keď príde bude manžel domov, spýtam sa.

cerez
5. jún 2013
pasteleria
autor
5. jún 2013

z t-mobile ma v jednom kuse otravovali s neserioznymi ponukami a minule z O2 mi volali, ze mi daju jedno cislo zadarmo a mozem si s tym cislom telefonovat zadarmo, dat ho mozem komu chcem, ze prve tri mesiace zadarmo volania, atd. uz neviem co vsetko tam bolo zatial som si po to cislo nebola, ale kebyze je to z T-mobile, tak by som ani nesla, lebo by som vedela, ze v tom urcite bude nejaky hacik, no ale z O2 viem, ze nebude. takze 100 percentna spokojnost s O2 u mna 😀

joannas
5. jún 2013

@cerez nepitala si sa mm na ten internet že akí máte?

cerez
6. jún 2013

@joannas IMAFEX

joannas
6. jún 2013

@cerez to je neobmedzeni? Koľko platíte?

cerez
6. jún 2013

Neobmedzený a mesačne 9,98 eur.

cerez
6. jún 2013