Obnova stratených fotiek z mobilu

verca125
26. sep 2015

ahojte, potrebujem radu :( dnes sa mi stalo, ze nedalo sa zobrazit niekolko fotiek vykricnik ukazoval a neskor uz vobec neukaze fotky :( ako ich vratim spat poradte prosim, mam htc desire

maslenka47
26. sep 2015

Zial, pokial nemas zalohu, tak uz asi nijak.

natali277
26. sep 2015

Ale da sa, je na to software ja som si vymazala komplet album a mam ho spat , len zatial nic nefot nic nestahuj aby sa ti neprepisalo miesto v pamati. treba pouzit gugla

babydesire
27. sep 2015

Aj mne sa stratili fotky ale inak: brala som si novy tel na pausal,vymenili mi aj simku,staru ale hned zablokovali.netusila som ze niektore fotky uz neuvidim.som sklamana,bo som tam mala vela fotiek ktore som si chcela nechat na pamiatku. Na sd karte niesu,v pamati tel tiez nie. Daju sa stratene fotky ziskat spat?

verca125
autor
27. sep 2015

@natali277 a to ako mam pouzit googla prosim napis postup :( vcera som jednu fotku odfotila a potom vymazala :( snad sa nic nestalo

verca125
autor
27. sep 2015

@natali277 skusila som cez recovery nieco mi naslo, ale nie vsetko :( ako mam vsetky najst :( dala som dve fotky do fonu potom som sa spamatala ze nesmiem, snad by mi ich este naslo vsetky ale cez iny program prosim porad :(

verca125
autor
27. sep 2015

@natali277 cez recuva*