Odkiaľ objednávate Bi-Oil?

7. feb 2021

Dobrý deň milé tehuľky co používate na bruško aby koža nepopukala ? Som pomaly v 6.mesiaci.
Páči sa mi ten Bi-Oil, ale nasla som na nete 200 ml a cez lekáreň stojí cez 20 eur a v parfumérii alebo iné predajne okolo 13 eur.... Nie sú to len napodobeniny tie lacne, ci? Napíšte mi váš názor... Poprípade napíšte prosím mi co ste používali vy.... Viem, že tu ide hlavne o genetiku a stav elastickost koze... Ze bud môžem mat strie alebo nemusím...

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. feb 2021

@anabell1985 ďakujem ale ten bi oil, bola som minule v dm nenasla som ho, kde to mam hľadať?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cookie29
7. feb 2021

Bi oil obsahuje neurotoxiny :( radšej niečo prírodné

lyci
7. feb 2021

ja som si kupila ten velky bioil. namazala brucho asi 3x za cele tehotenstvo. nemam ani jedinu striu a olej skoro cely. tiez to zlozenie, ked som videla na flasticke, som bola dost prekvapena, co vsetko tam je okrem byliniek. keby som velmi chcela dacim mastit, tak asi tiez skor kokosovy alebo olivovy olej

nikpa
7. feb 2021

Vynosila som dvojicky, brucho ako 50l sud a nemazala som ho vobec. Mam ho ako pred pôrodom, žiadna stria, nič. Záleží od toho aku mas elasticitu kože. V porodnici boli mladsie baby ako ja, brucha o polovicu menšie a fialove strie. Uškodiť to neuskodi ale myslim, ze to moc nepomáha. Inak Bi Oil som videla v DMke

medeaa
7. feb 2021

Odporucam radsej tehotensky olej od Saloos, maju ho v DMke. Zlozenie je dobre a navyse nadherne vonia.

autumm
7. feb 2021

Tiež si myslím ze ide viac o elasticitu koze alebo genetiku Ja som v 9 mesiaci a nemám ani jednu striu, moja babka a mama tiež nemali. A ničím sme sa nenatierali

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kulumulu123
7. feb 2021

Osobne som si nedávala nič ale ze vôbec nič prvé tehu som mala mega brusisko bežné sa ma ľudia pýtali ci čakám dvojčatá, druhé tehu taky priemer a nemám jedinú najmenšiu striu fakt závisí na genetike ak máš k tomu pre dispozíciu nepomôže ti žiadny zázračný krém ci olej... Inak na jazvy a rany je fantastický sipkovy olej od Dr feelgood nemá totiž žiadne pridané ingrediencie žiadna chémia ci umelina. Ja som tým natierala synovi ozaj skaredu jazvu po operácii a po 6mes ju horko ťažko nájdem kde vlastne je....

autor
7. feb 2021

@kulumulu123 moja mamka ma 3 deti a nema nijaké strie ani nic... Ale ja mam kus na zadku, v puberte ked som rýchlo rástla, tak asi preto.... Ale len dúfam, ze nemám kožu a elastiku po otcovej strane... Jeho sestry majú hrozne strie.... No ale tak jedna ma 5 deti a druha 4,mozno preto.... Verin, ze moja koza je po mojej mamke 😇

gabika0825
7. feb 2021

Baby... Bi oil sa vraj nemá používať počas tehotenstva... nie je dobrý zložením. Teraz majú ale nejakú novinku že je prírodný 100% že má také zloženie ale ten som videla iba malú flaštičku za 15€..

kulumulu123
7. feb 2021

Tak veľmi držím palce ✊✊✊ inak ak by som už mala niečo používať v tehu tak asi ten sipkovy olej alebo hocijaký olej od Dr feelgood nie su sice lacné ale na druhej strane nie sú ničím pančované a ozaj sú kvalitné.... Hlavne každá chémia co dáš na kožu prechádza do tela 😕

milka1988
7. feb 2021

Da sa nájsť pri pletovej kozmetike 🙂 aalebo sa opýtať predavačky su tam rôzne objemy