Oplatí sa predávať na Modrom koníku oblečenie?

3. okt 2023

Ahojte aké máte skúsenosti? Oplatí sa to alebo nie?

kvadrinkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
3. okt 2023

Nepíšeš aké veci chces predávať, nové alebo obnosené? Ak obnosené, na tom sa nemá čo oplatiť, akurát tak sa zbavis starých, nepotrebnych handier ktoré doma už len zaberajú miesto. Co je podľa mňa super lebo niekedy dávno takéto možnosti neboli.

lia2022
3. okt 2023

Musíš dať veľmi pod cenu a aj tak to nie vždy chcú 😅. Žiaden biznis sa z toho spraviť nedá. Raz za čas niekto niečo kúpi ale skôr sa podla mňa predávajú " značkové " veci čo sú aj reálne drahšie(lindex, bubbe, rebel kids .. ja napr. pozerávam little people). Pepco , sinsay .. toto podľa mňa malo kto kupuje keďže nové stoji pár e. To je iba strata času.

svetlonos
3. okt 2023

Ahoj,
ja to balim do tasiek a nosim do H&M, dostanes zlavu na nakup. Nemam okolo toho robotu, veci sa zbavim, hotovo.

lulu0123
3. okt 2023

Znackove drahsie veci typu zimne bundy a pod ano.Obycajne oblecko ako leginy,teplaky,tricka nie.Este topanky v dobrom stave drahsie znacky predam.Inak nosim vsetko na charitu.A to som skusala hocijako predavat.Aj po kusoch,aj baliky za par eur.

kathy7337
3. okt 2023

áno oplatí. detské určite. predávam tak už 14rokov. po synovi aj po dcére. dámske sa nepredáva. deti majú takmer všetko Lindex. sem tam niečo Reserved.
podradné značky pepco, kik, takko a podobné kľudne rovno vyhoď na handry

dzejsik
3. okt 2023

znackovejsie ano, ale neznicene, a potom take ako bundy kombinezy, merino, veci do dazda, zachovale topanky (ze vyzeraju neznicene), nenosene papuce a tak …. ale lacne veci typu Pepco, Kik maximalne tak v balikoch s niecim dobrym, ani to moc nie

a oplati sa dat aj na Vinted, nie len na MK

kathy7337
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
77katarina
3. okt 2023

Určite sa neoplatí predávať na MK - z vlastnej skúsenosti 😫😤☹️

hylary
3. okt 2023

@svetlonos vieš napísať niečo bližšie k tomu? Ako to funguje? Dik.

timea301196
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
3. okt 2023

Je tu uz 100 rovnakych tem. Skus pozriet identicke temy.

lienka.7
3. okt 2023

@autorka pokial nebudeš predávať nosené oblečenie pomaly za cenu ako nove tak áno.
Priklad: nosené nohavice 5€, nove v obchode 7€. Tak to si kúpim rovno nové. Detto topánky.
Cize pokial zvolis normálnu cenu, tak určite. Len mnohé tu nevedia, čo za to pýtať, preto nič nepredaju.

kiwi3
3. okt 2023

detske sa oplati, damske menej a zalezi, samozrejme, aj na cene/ znacke/ stave. nie vsetko clovek preda, ale urcite lepsie ako nic. ja vela aj povymienam - som rada, ze sa to este vyuzije.

kris_tin257
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia245
3. okt 2023

@svetlonos a tam berú všetky značky alebo len H&M ?

thoughtfulweirdo
3. okt 2023

Ako zárobkovú činnosť určite nie 😁 ja som tu už ale kadečo predala, až som bola prekvapená.

autor
3. okt 2023

@lucia245 aj mna to zaujima

maminabobo
3. okt 2023

@svetlonos ano? ako to funguje? aka zľava tam je? dik

77katarina
3. okt 2023

@maminabobo pokiaľ si dobre pamätám, tak za jednu tašku dávajú kupón za 1 euro, .... Aspoň tak to bolo pred pár rokmi

monillia
3. okt 2023

@lucia245 berú oblečenie akejkolvek značky aj ustrizky látok .Nosim im tam pravidelne či mi zostávajú zbytky zo šitia. Ak máš ich aplikáciu nahraju 1e kupón ktorý sa dá použiť pri kúpe tuším nad 10 e

hylary
3. okt 2023

@monillia 1 euro? To im neje trápne?

tamta
3. okt 2023

@hylary a prečo by malo? Im vzniknú náklady spojené s likvidáciou, ty sa zbavis nepotrebneho oblečenia. Aspoň je istota, ze sa to oblečenie primerane zlikviduje a neskončí na čiernych skládkach (dufam).

monillia
3. okt 2023

@hylary veď ho môžeš predávať a "zarobiť" na tom viac.Ja si ani to 1 e neberiem, som rada,že to neskončí v komunálna odpade

choco6
3. okt 2023

@tamta Tak to dúfas veľmi zle, stačí keď si pozrieš profil Natalie Pazickej na IG, FB ona ma dosť o fast fashion aj o tom ako cele H&M a celý ich akože eko program funguje. Putuje to kilometre kade tade pi svete a aj tak to skončí niekde v Afrike 🫣

tamta
3. okt 2023

@choco6 pointa mojej odpovede bola ta, ze nevidím dôvod, prečo by za to malo HM platiť nejaké horibilne čiastky 😉

zuzudrnda
3. okt 2023

@choco6 aj ja som to videla, vyzeralo to ako kvalitný greenwashing. Textil je veľká zataz. Škoda.

hylary
3. okt 2023

@monillia ja nepredávam. Nosím do humany kontajnera

svetlonos
3. okt 2023

@maminabobo
ahoj, dostanes 1€ za 1 tasku. V Rakusku 15% a na jeden nakup mozes pouzit 30% zľavu. Takze realne zaplatis len 2/3 nakupu a to je fajn. Pre mna dvojita vyhra