Oplatí sa udržiavať vzťah len pre peniaze?

kikica
4. mar 2009

ahojte baby mozno to hlupo znie mam v manzelstve problemy ako mi muž vravi su to moje k------ny ale uveomila som si ze od neho nemozem odist nie koli dietatu ani koli laske aj ked ho este milujem aj ked neviem preco,ale koli peniazom....jednoducho kebyze odydem nemam kam k rodicom urcite nie nieje to tam dobre kamaratka by mozno pomohla ale ja by som nemala za co uzivit seba ani maleho s tych trapnych 5300sk sa to proste neda myslite ze robim dobre alebo je to hlupost.nemam na vyber ked nas stat jednoducho nemysli zivot svojich obyvatelov...

miska001
18. mar 2009

ahojte
vela chlapov je tak vychovanych že beru manželku ako niaku slušku ktora sa o všetko postara o domacnost o deti splní si povinnosti v spalni a on ??? donesie velku vyplatu aby všetko fungovalo a to je všetko viac ho nezaujíma ani domacnost čo sa tyka pomahania manželke a dieta len sa pohrat chviločku a hotovo .....čo je toto za vztah kde sa hra manžel ako lubi svoju manželku ale jej pocit ho nezaujima ...no neviem asi by som radšej bola sama ako žit v takom vztahu musi to byt strasná zataž naviac 😉