Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

elise
3. okt 2008

daniela sama o sebe je trápna postava tak som sa potešila že odyšla do maďarska a ona sa vrátila ako sťahovavý vtáci 😀 😀 😀
ked je to už beverli hils každý s každým kto tam ešte nikoho nestriedal? 😕 😅 😀

sstefi
3. okt 2008

ešte zatial nikto nie je "teplý" 😅 , takže to ešte nie je beverly ani nič americké 😀

matullienka
3. okt 2008

sstefi: no tak to mas pravdu a na koho by si to typla?

sstefi
3. okt 2008

uff, netrufam si 😅

sstefi
3. okt 2008

alebo, práve ma niečo napadlo. ten fotogfraf, každej sa vraj páči, no a každá sa mu podlizuje a nakoniec by sa zistilo toto. 😨
ale zase on je (aspon zatial) len taká vedlajšia postava

depecko
3. okt 2008

Kostelný 😀 teda jeho postava v seriáli 🙂 Ale zase musí byť nejaký dej baby.By nás to nebavilo potom.

sstefi
3. okt 2008

a potom mi už napadá len filip, ale aj toho by bola škoda 😵 😀

matullienka
3. okt 2008

ale ved ten mal priatelky sstefi 😀

sstefi
3. okt 2008

no a? ved teraz na to pride a hotovo, nie? takmer všade to tak funguje. v amer. filmoch určite 😅 😀 😀 😀

matullienka
3. okt 2008

no vidis to ma nenapadlo ze by sa tak sklamal a zrazu zacne byt na chlapcom 😀 😀 😀 hotovy scenarista zo mna 🙂 🙂 🙂 😀

sstefi
3. okt 2008

z teba? 😕 😲 ved si si práve privlastnila moj napad!!! 😠 😀 😀 😀

matullienka
3. okt 2008

no tak z nas oboch a ku komu ho priradime? k tomu fotografovi?

sstefi
3. okt 2008

kedy sme sa dohodli na spolupráci? 😕 😀 😀

no ale keby som si mala vybrať, tak radšej ten fotograf, viac mi to pasuje k jeho xichtu 😎 😀

matullienka
3. okt 2008

no to je pravda ale ani zo stana by nebol zly gay

elise
3. okt 2008

s tým juríčkom to nie je zlý nápad a keby sa dal dokopy stým fotografom 😀
ale fotograf vraj bude opalovať nelu 😒

matullienka
3. okt 2008

hm skoda tak juricek a filip co?

diddi
3. okt 2008

myslim, ze laura len povedala michalovi, ze je asi tehotna...nepotvrdila to, nie?...dufam,ze michal zisti pri sono, ze je to cysta, ktora zapricinila meskajucu MS 😝 ...inak by to asi oznamila rovno, alebo by ju ukazali ako si robi test

matullienka
3. okt 2008

diddi: a mozno to len filmuje aby si ju zobral

bubba
3. okt 2008

jaaaaaaaaj ja som sa len dobre zasmiala ked sa nanho zvalila laura a on zacal,ze pozooooooooooor pozoooooooooor(teda aby neublizila jeho potomkovi)😀 😀 ako nejaky laik

diddi
3. okt 2008

ved to si myslim...kedze sa lucia vyspi s vlkom, vrati uder michalovi..oba vztahy prechadzaju zmenami, preto si myslim,ze nakoniec skonci michal s luciou...podla mna to bude bud falosne tehotenstvo zo strany laury, alebo nejaky lekarsky problem, na ktory by mal asi prist michal 😕

matullienka
3. okt 2008

alebo ak aj bude tehotna tak sa jej nieco stane a potrati a to bude koniec ich vztahu 😨

diddi
3. okt 2008

😕

diddi
3. okt 2008

alebo zistia, ze michal je neplodny 😕 /neviem ako to skoncilo, koho je to vlkovej dieta/...ak to nie je michalove a on je neplodny, tak s luciou budu moct adoptovat deti,lebo aj ona vyzera byt neplodna....ALEBO 🙂 lucia nemoze splodit dieta len s michalom...a s vlkom otehotnie

matullienka
3. okt 2008

no to vlkovej dieta je praveze michalove takze tak

diddi
3. okt 2008

aha, to mi uslo...tak by vlk krasne vratil michalovi uder...lucia aj laura by boli naraz tehotne 😉

matullienka
3. okt 2008

no tak to by ti bola ina sila este by aj naraz rodili nie? 😀 😀 😀

diddi
3. okt 2008

😀 u michala 😀

elise
3. okt 2008

asi to laurine tehotenstvo bude neký bluf eby ho lapla a potom sa prizná že tehotná nieje ved je gynekolok tak si to môže overiť aj doma 😀 😀 😀 😀

moni1412
3. okt 2008

Vlkovej dieta je Michalove, vsak? nepovedali to priamo, ale ked Vlk s tym vysledkami otcovstva prisiel za Vlkovou, povedal jej nieco v tom zmysle, ze ak chce este udrzat ich manzelstvo, mozu na to zabudnut a odpustit jej.... takze som z toho usudila

diddi
3. okt 2008

laura sa citi asi ohrozena, ked takto riskuje 😲