Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
26. nov 2010

ale dobry bol peter, ked v kaviarni zahlasil Jurickovi, ze no neviem...ale ten kocik tam vzadu sa mi zda akysi povedomy 😀 😀 😀 akoze nechcem byt bomzak, ale som 😅 😀 😀 😀

lussy23
26. nov 2010

Jedna vec s ami tam zdala trochu nereálna. Tá Pribilincová(matka toho Patrika) predsa u nich rodila a vtedy Stamo ušiel. To mohlo byť tak pred mesiacom. Ako je možné, že bola zase tehotná?

pipka
26. nov 2010

a kamila tiez zabila, ked zatasila Jurickovi v nemocnici, ze no z vily ste ma vyštvali, ale odtialto ma nedostanete 😅 😀 😀 😀
ta si s tou vilou neda pokoj 😝 😀

vieraj
26. nov 2010

@lussy23 niektore zeny otehotneju uz po sestonedeli, co je 6 tyzdnov po porode. mozno to bol aj jej pripad..

vieraj
26. nov 2010

@pipka veru trapna je, lezie mi na nervy ako sa hončí za tou vilou. a co jej chyba? ved maju byt, aj ked maly, ale stale su v robote a decko u opatrovatelky..

pipka
26. nov 2010

@lussy23 no inak nad tym sme sa tu aj my pozastavovali, ked laure povedal kalman, ze pribylincova bola v druhom trimestri, ked o plod prisla a pritom ten patrik ake babo male 😕

pipka
26. nov 2010

@vieraj no veru...tam v tom seriali ani jedna mater nie je s deckom doma 😒 😠 😖

lussy23
26. nov 2010

@pipka - druhý timester je kedy? Ja nemám ešte deti.

pipka
26. nov 2010

@lussy23 no logicky, ked tri...mester, tak prve tri mesiace tehu, druhe tri...atd, cize ked druhy trimester, tak 4. 5. alebo 6. mesiac tehotenstva 😉

vieraj
26. nov 2010

@pipka jaaaj, zabudla som, ze to teda vobec nesedi, myslela som, ze je na zaciatku tehu

danka.k
26. nov 2010

no podla toho co citam vcera to musela byt riadna divocina 😀 😀 😀

kukulka21
26. nov 2010

...a ten Pavol tiez by chcel mat dieta s Filipom,ale Filipovi to nevonia...

kacenkalm
27. nov 2010

baby,neviete kedy konci ordinacia?pred Vianocami?alebo pokracuje dalej? 😉

helenkasabinka
27. nov 2010

ale ta s tym babom mohl byt kludne v 4.mesiaci tehu,ten chlapcek co ma nador vyzeral na to,ze ma asi 6 mesiacov,nie? 😕

lussy23
28. nov 2010

To s tým bábom je buď preklep scenáristov, alebo Ordinácia nie ej vysielaná podľa dátumu. Takže to čo sme videli pred mesiacom mohlo tam byť aj dva mesiace dozadu.

pipka
28. nov 2010

ale to jej babo je teda asi starsie, ved ked bola vizita tak sa mi zda, ze ten maly stal v postielke, tak to uz aspon 8 mesiacov by mal mat, nie? 😒 alebo aspon sedem...

bzuco
28. nov 2010

@pipka
ano, stál v postieľke, takže podľa mňa tiež aspoň tých 8-9m by mohol mať

svetielkoand
28. nov 2010

podla mna to je v pohode, Juríček jej ušiel od porodu ked mu prepinalo, na to sa liecil a potom bol pol roka v kanade

vieraj
28. nov 2010

@svetielkoand a neusiel teraz niekedy a medik Lubosko dorodil tu matku? ja som myslela ze to bola tato Pribylincova

pipka
28. nov 2010

no aj mne sa zdalo, ze usiel az ked sa vratil z kanady 😕 ci to bola ina rodička? 😕 😖

svetielkoand
28. nov 2010

@vieraj no to som veru asi prehliadla, tak potom im to nesedi 😀 ale ja sa radsej nad scenármi nepozastavujem, ani neskumam ci je to realne alebo nie, beriem to ako sucast komedie Ordinacia v ruzovej zahrade 😀 😀

pipka
28. nov 2010

no my by sme im mali robit script, hned by vsetko sedelo a do seba zapadalo do detailov 😀

danka.k
28. nov 2010

@svetielkoand hej ako baby pisu on zdrhol az po prichode z kanady....

@pipka my by sme im to najlepsie napisali.. mali by sa ucit od nas 😀 😀 😀 😀

svetielkoand
28. nov 2010

@pipka
@danka.k a este keby honorar poslali 😀 😀 😀

danka.k
28. nov 2010

@svetielkoand to by bolo najlepsie... zacneme s nimi rokovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
28. nov 2010

@svetielkoand no to to to...aspon by bolo na darceky 😀 😀 😀 😀 😀

svetielkoand
28. nov 2010

@pipka
@danka.k tak damy, vam peniazky a mne pekne obsahy dalsich casti dopredu, nech nezabijam zbytocne cas 😉 🙂 😀

pipka
28. nov 2010

@svetielkoand no sak vybav a dame ti proviziu 😀 😀 😀

svetielkoand
29. nov 2010

😉 😀 😀 😀 😀

eaka
29. nov 2010

baby, zaspávam pri štvrtkovej ordinácii 😀 prosím Vás, ten chemický vzorec, to aké bodky tam ten Ľuboško spomína?? bodky vo vzorcoch sú snáď "krát", nie???? či v medicíne sa im hovorí "bodka"? či na všmu? 😉