Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mikailla
21. máj 2011

@monkka21 prachy su prachy 🙂 maminke zaplatili tak dievcatku sposobili sok .urcite nechapalo,no chudiatko.

marcovka
22. máj 2011

neviem čo sa stalo ale aj Slavik sa zjavil 😀 myslite že Kraus chce važny vztah s Katkou,mne sa to nezda 😕 😒

monfat
24. máj 2011

Kalmanova ma panicku poruchu - záchvaty paniky. Mám to tiež. Nikdy nikomu neprajem ☹ ani kalmanovej. Má to veľmi veľa ľudí v dnešnej dobe, a vobec to neznamená že človeku preskočilo, 😒 jedna z vás tu pisala že jej to praje, to asi nevie čo to v skutočnosti je.

bambola
24. máj 2011

@monfat

marcovka
25. máj 2011

som zvedava ci Kalman sa vrati k svojej kraske ☹ ona ho podla mna zlomi..bude ho cez deti vydierat 😠 a chudinka Laura bude mat oci vyplakane 😒 😝

mikailla
28. máj 2011

@marcovka to ci sa kalman vrati ku Misi alebo ostane s Laurou budu zase natahovat dva roky ako natahovali Luciu a Michala... 😀 😀 😀 mne sa tam kazdopadne najviac paci Zuzana a Juraj (? neviem ci sa tak vola Cinkota v serialy?) 😎 😎 😎

vieraj
28. máj 2011

mne sa zacala ordinacia celkom pacit...editka, slavik, majka,celkom fajn. ale teda ten maskot z Particky v tom obleku v parku ako spieval a tancoval. celkom vydarene. akurat mi vadi, ze vsetci su tam nasukani v zimnych kabatoch a rukaviciach...pritom mi sa potime pri 28st. teplotach 😵 😵

monfat
31. máj 2011

možno sa Laura tiež vráti ku Štefanovi 😀 😀 ked sa Kalman vráti ku Miši 😀 😒
Mne sa najviac páči nová možnosť Burger a Lucia 😅

eaka
31. máj 2011

no to by si Lucia už len dala...chlapa s dvoma vyživovacími povinnosťami a jednou z nich s tou trúbou blonďatou... 😉

bzuco
2. jún 2011

Aj lekári potrebujú správny recept na život.
Eva Páleníková sa vydáva. Spočiatku stále nemôže uveriť tomu, že sa jej to nesníva - napokon sa obrad uskutoční a Eva si spolu s Viktorom prvé chvíle v manželstve naozaj vychutnáva. Kalman s Laurou stihnú obrad na poslednú chvíľu. Kalmana zdržovala ľútostivá Michaela, ktorá cíti, že jej manžel je na vážkach a robí všetko, aby si ho znovu získala na svoju stranu. Majka síce príde na svadbu s Fabiánom, ale napokon svoju pozornosť venuje niekomu celkom inému.

Aj lekári potrebujú správny recept na život.
Michaela zorganizuje pre svojho muža dokonalú pascu - detskú besiedku, kde ich syn Oliver recituje báseň venovanú ockovi. Kalmanovo ťažko skúšané srdce sa roztopí... Lucia si stále viac rozumie so Štefanom Burgerom a opäť začne túžiť po vlastnom dieťati. Ako však na túto túžbu zareaguje dvojnásobný otec Burger? Medik Ľuboš je do sestričky Majky tak bytostne zaľúbený, že už nedokáže svoje city tajiť. Doktor Fabián zase nedokáže utajiť, ako veľmi ho Ľubošove city iritujú.

Aj lekári potrebujú správny recept na život.
"Slepá ulica"
Kríza vo vzťahu Kalmana a Laury vrcholí. Laura je natoľko zúfalá, že vidí jediné možné riešenie - začne si baliť kufre... Noru by mali prepustiť z nemocnice a Juríček je vydesený. Vôbec si nevie predstaviť, ako zvládne starostlivosť o dve deti a svoju slepú ženu. Idyla medzi Luciou a Burgerom pokračuje - Lucia sa ale bojí, aby to nedopadlo ako pri jej poslednom vzťahu...

pipka
2. jún 2011

no zaujiiimaveeee to budeeee 😅 😀 😀 😀

misacina
2. jún 2011

@marse no to aj mne 🙂

mikailla
7. jún 2011

no tak ako som sa ja dnes nasmialaaaaaaaaaaaa,celu ordinaciu!! svadba bola uzasna 😎 😎 😎 a ti opiti ludia ako to hrali,no pozrela by som si aj pokracovanie 😅

pipka
7. jún 2011

no ja som sa tiez dnes dooost pobavila 😀 😀 😀

ale musim povedat, ze Palenikova mala nakoniec celkom obstojne saty 😉
ona by sa mozno aj v sukromi vydavala...len Brano sa asi nema k cinu 😅 😀 😀

mikailla
8. jún 2011

@pipka jaaj oni nie su zobraty? no bola krasna nevesta a strasne dobre hrali s Vajdom zalubencov 😎 😎 normalne som mala slzy v ociach,ze taku lasku parik zaziva asi len v serialy 😀 no a este aj mozno prvy pol rok vztahu 😅 😅

vieraj
10. jún 2011

mna to celkom bavi, aj sa zasmejem, ale zeby sa kalman vratil k Misi, tak to dufam, ze nie 😕 😕

pipka
10. jún 2011

inak aj vam sa zda, ze v poslednej dobe je tam stale viac a viac vtipnych scen? 😕 😅 😀 uz to zacina byt komedialny serial 😝 😀 😀
teda mne to nevadi, ved clovek si vecer potrebuje oddychnut, zrelaxovat, a aj sa zasmiat veru 🙂

vieraj
22. jún 2011

stale som cakala odkial vystrelia na Puškáča, vsak ked vedel, ze po nom idu, tak si zbalim kartaček na zuby a uz ma tu neni....a chudera jeho zena, dozvedela sa to na chodniku...nic moc 😕
a ze Nora vidi, dake divne sa mi to zda..

pipka
22. jún 2011

no presne...zacala vidiet z minuty na minutu 😕 😅 😅

ale vcelku happyend hodili 😎

a citala som uz, ze v dalsej serii od seprembra sa konecne dej vrati viac do ordinacie dr. Slavika a bude to viac o medicinskych pripadoch ako o vztahoch, viac sa budu venovat pacientom ako tomu, ze kto kde a s kym...KOOONECNE 😎

cize vyzera to tak, ze nas tu CITAJU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sme si to vymodlili 😀 😀 😀

vieraj
22. jún 2011

kolko dielov je do konca sezony?

pipka
22. jún 2011

@vieraj vcera bol posledny 😉

najblizsie az v septembri... 😝

strelka11
30. aug 2011

uz sa vie presne kedy zacina Ordinacia????

maca793
30. aug 2011

@strelka11
tuším už budúci týždeň

pipka
31. aug 2011

fakt? 😕 no kooonecne...po dlhom nudnom lete prijemna zmena 😀

strelka11
31. aug 2011

@maca793 ano uz viem,zacinaju 6.9. v utorok o 21hod,pozrela som si to na Markizackej stranke 😉

bzuco
1. sep 2011

6.9
Kalmanovcov čaká rozvod a vyjasnenie vzťahov si od neho sľubujú všetci zúčastnení. Na súde všetko prebieha podľa dohody, až kým Michaelu nestrhnú emócie a prekvapí dokonca ja svojho právnika...
Riaditeľ Rezák sa dostáva do morálnej dilemy - Belovič mu sľubuje miesto v Správnej rade , ak vyhodí z budovy občianske združenie vlastnej ženy...
V parku sa nájde silne podchladený novorodenec pohodený v taške. Boj o jeho záchranu postaví na nohy nielen celú nemocnicu ale aj rozdúcha v Lucii potlačené materské city...

bzuco
1. sep 2011

8.9.
Michaela zastavila rozvod a vydiera Kalmana cez problémy s deťmi. Laura nečakanú situáciu nedokáže spracovať a aj jej brat ju presviedča, že pauza vo vzťahu by jej možno prospela...
Na Puškáča tlačia veritelia, ale jeho kumpán Belovič dáva od kšeftu s pozemkami ruky preč. A Puškáč sa dostáva do vážneho problému...
Hirsch bilancuje svoje pôsobenie na Slovensku a upína sa na city pani Emy. Hirsch je ale gentleman a dohadzovačom vlastnej mamy sa tak nútene stane Peter...
Situácia okolo pôsobenia združenia v nemocnici doženie Kubovca k bezútešnému kroku. Rezák ho znenazdajky nájde vo svoje kancelárii vo veľmi zvláštnej polohe...

bzuco
1. sep 2011

13.9.

Kalman podlieha psychickému nátlaku svojej ženy oveľa viac ako si sám priznáva. Súkromný život seriózne ohrozuje jeho prácu uznávaného operatéra...
Ľubošov a Majkin vzťah prejde ďalšou zaťažkávajúcou skúškou. Dozvie sa o ňom Edita a svoj názor si rozhodne nenechá pre seba...
Aj vzťah Filipa a Kuzmu je v hlbokej kríze. Filip Kuzmu vylučuje zo svojho života a na večeri oznámi rodine vážne životné rozhodnutie, o ktorom Kuzma nič netušil...
Nela, znechutená zo štúdia na vysokej škole náhodou zahviezdi v Meskovej karaoke šou. Mesko v nej pocíti talent a je rozhodnutý z toho pre seba niečo vytĺcť...

bzuco
1. sep 2011

kto je Mesko???? 😕 😕 😕 😕

vieraj
1. sep 2011

@bzuco ten fitness trener - Horján