icon

Originálne balenie balíčkov

24. mar 2021

Ahojteee....ako balite balíčky? niečo krajšie,nie sáčky do koša 😁

avatar
irusa
24. mar 2021

stretch folia čierna

avatar
domcci72
24. mar 2021

balicky ako darcek alebo na postu?

autor
24. mar 2021

@domcci72 na poštu 😂

avatar
domcci72
24. mar 2021

no pokial chces krajsie, tak pekny baliaci papier, ale ci prezije pri tom zaobchadzani tam , no neviem

avatar
marhulkahoy
24. mar 2021

Vianočný baliaci papier 😂 vzdy ho kúpim hrozne veľa pred vianocami, tak takto ho aspoň minam 😀 samozrejme balím tak, aby na vrchu bola tá biela strana a vnútri vianočná 😀

avatar
malinoismum
24. mar 2021

Mne sa napr páči ako balia dedoles - klasická papierová obálka veľká a v nej kopec miesta 🙂 nevtieravé a vkusne 🙂

avatar
marhulkahoy
24. mar 2021

Teda minimálne knihy tak posielam 🙂