Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

nezabudka13
23. nov 2009

😢 mam nieco cez 50 dve dospele deti dceru a syna.dcerka je vydata ma 5 rocneho syna byva v zahranici.syn je slobodny byva so mnou v rod. dome.obaja sme nastastie zamestnany.syn ma pohyblivu prac. dobu v lete aj do 20 h.po prichode z prace sa doma zdrzi tak pol hod. alebo hodinu a ide von za kamaratmi a ja som cele poobedie ivecer sama doma .zabudla som napisat ze som vdova.cez letne mesiace mi to as tak nevadi vtedy je praca na zahrade a tu samotu si as tak neuvedomujem horsie to je uz teras ked su vecery dlhe v telke toho vela nieje tak si tu samotu viac uvedomujem.s dcerkou si sice kazdy den volame ale to je tak na pol hodinku alebo na hodinku.a naviac ak je taketo smutne pocasie ako teras je to o to deprimujucejsie 😒 asi som neni sama???????

milocka29
6. jan 2010

nezabudka, ja som si myslela, ze uz mozno oslavujes s rukou hore. Nevadi ako sa hovori, niekedy lepsie cakane ako prezite.

nezabudka13
autor
6. jan 2010

aj ja som si myslela ze budem mat dovod si konecne s niekym dat ten fernet 😉 ,ale este si musim nato pockat. 😀 😝 potom to bude asi veselsie .V pondelok,uz pojdeme do roboty ak nenapadne vela snehu.A ked je spulu 15 baby,to bude oslava 😀 😀 😀

milocka29
7. jan 2010

To mas potom super robotu, len neviem ci sa tesis snehu alebo radsej do roboty. V robote ked je dobry kolektiv, tak to je super. Ja som pracovala väcsinou v muzskom kolektive, ale malo to aj vyhodu, lebo som bola stale na 1 mieste. Posledne roky som uz sice pracovala v kancelarii s 2 kolegynami, ale velmi sme si rozumeli. Vcera som prispela, ale konik zdochol, vsetko vymazalo, tak nech nam nezrusia temu a aspon sa posunieme.

nezabudka13
autor
8. jan 2010

No super robotu to nemam,ale uz aby sme tam boli.Uz ma boli cely clovek od tolkeho sedenia a sladkeho nic nerobenia.Vcera sme boli s kolegynou zase na prechadzke,od12h do 16h.Dnes od rana snezi ,tak mam aspon co robit.odmetam sneh.Sneh mi nevadi,ale ked ho napada vela do roboty urcite pojdeme za 18.dalsi tyzden lenosenia.Mne vcera tiez blbol internet.

nezabudka13
autor
8. jan 2010

Petrahy od rana drzim palce 😉

milocka29
8. jan 2010

dievcata teraz sem asi nenakukuju, urcite sa ucia. Drzime im palce

cinkxa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrahy
8. jan 2010

nezabudka13 ja mam skusku az v utorok to mala skusku tatu a spravila 😉

petrahy
8. jan 2010

pardom tatolu nie tatu 😀

danciacik
9. jan 2010

ahojte, som tu dlhšie nebola. Gratulujem k úspešnej skúške a Petrahy tebe držím palce.
My sme teraz chodili po samých vyšetreniach, Larka je dopichaná zo samých odberov ale ešte tak 2 týždne a snáď sa všetko skončí. Môj manžel zapracoval a tak trochu vybavil protekciu tak dúfam, že sa rozhýbeme.

nezabudka13
autor
9. jan 2010

Petrahy ,prepac ale ja som myslela na sestru.Dufam ze to dopadlo dobre 😉 .A v utorok ti budem drzat palce.Tatolu ,gratulujem 😉 😉 drzim vam palce.Danciacik ,Larka je sikulka a manzel ties.

petrahy
12. jan 2010

nezabudka13 ona na tu onkologiu nesla musia ju preobjednat 😒 ja som dnes dopadla super za A 🙂 dakujem za podporu 😉

milocka29
13. jan 2010

to tu uz nikto nechodi?

nezabudka13
autor
13. jan 2010

ahojte ja sa omluvam,ze som tu dlho nebola.2 dni mi nesiel internet,neviemco s tym bolo.Ja uz pracujem ,ale po troch tyzdnoch lenosenia to nieje bohvie co.Sme teraz vonku stryhame jablone a to pocasicko neni moc ohladuplne voci nam 😉 V pondelok aj utorok nas tak oziabalo jedna radost ,ale dnes to bolo ok.babkou som este neni ale uz to asi dlho nepotrva.Milocka asi sme tu zostali iba mi, 😉 babky 😀 😀 😀

tatolu
13. jan 2010

Ja naozaj nechodím, lebo sa ušievam 😖
Mala som skúšky. 7.1, 8.1, 9.1 a teraz ma čaká zajtra. Hádam sa čochvíľa pridám 😉

milocka29
13. jan 2010

nezabudka samozrejme, ze ak pracujes a este v takomto pocasi vonku tak sa Ti asi uz vecer nechce k netu a este k tomu teraz ten konik tak strajkuje, ze ide ako v lete na saniach. Ja som len preto napisala, aby sa nam tema celkom nestratila a aby na nu aj ostatne dievcata nezabudli. Tatolu k urobenym skuskam blahozelam a na zajtra samozrejme drzim palce. Ja viem ze sa teraz vsetke ucite, mam to aj doma, dcera tiez chodi do prace a vecer do noci do knih, pretoze aj maly aspon trocha potrebuje aj mamku. Tatolu ty si ale sikulka, ked ty takto 3 skusky zaradom, to teda nezavidim.

petrahy
13. jan 2010

ahojte ja som tu s vami 😉 momentalne chodim asi takto 😵 uz mam vsetky skusky za sebou skola mi zacne 1.3

milocka tak taka praca vonku no brrr ja teraz mrznem doma praskol nam aj druhy radiator a museli ho objednat takze najskor v sobotu 😝 ale mam ohrievac tak kurim s nim

milocka29
13. jan 2010

petrahy, ja nepracujem vonku to nezabudka. Ja si sedim pekne dnu v teplucku a hram sa s mojim milacikom vnucikom. No teda klobuk dole, ked ty uz mas vsetke skusky za sebou, tak aspon ty tu nakuknes a prispejes co mas noveho. A ako sa ma mama? No ten radiator teda nepotesil, ked praskol teraz aj druhy, to uz mohol vydrzat aspon do maja.
Nezabudka, tak aspon mas dôvod na zohriatie ten fernet s tonikom.

nezabudka13
autor
13. jan 2010

mladez k tym skuskam gratulujem 😉 Petrahy ten radiator sa nepokazil iba tebe nam stralkuje kurenie uz vyse tyzdna 2radiatory idu a 4 nejdu alebo opacne.do soboty nejako vydrzime a potom zo synom musime vypustit vsetku vodu a zase napustit,ked si nato spomeniem tak asi by som bola radsej v praci, 😉 Milocka aten fernet az po pracovnej dobe ☹

petrahy
13. jan 2010

tak som to pomotala 😀
a fernet mozete aj mne naliat ten lubim
a do kedy si v praci? ze by sme si potom strngli 😉

milocka29
13. jan 2010

ja som skoro abstinent, ale ked uz, tak tiez najskôr ten fernet s tonikom alebo colou. Takze nabuduce asi na novopecenu babku nezabudku si virtualne strngneme. čo vy na to?

tatolu
14. jan 2010

Hlásim príchod.
Túto skúšku si musím zopakovať. Napísala som materiály pre všetkých- vypracovala otázky a chalani, čo boli so mnou spravili, aj keď mali napísené omnoho menej ako ja 😔
No kto je známy, je známy...

nezabudka13
autor
14. jan 2010

ahojte 😉 ja uz som si ten fernet dala a nie jeden 😉 uz som babka 😉 😀 Samko je sice drobucky ma 270dkg a meria 47cm ale je zdravi ,to je podstatne ved narost ma kedy.NAZDRAVIE 😉

milocka29
14. jan 2010

babka nezabudka, veľke GRATULUJEM, nech su Samko aj mamka zdraví a samozrejme aj ocko a babka. Tak som to vcera s tym fernetom vyprovokovala. Nevadi ze je drobucky, ved ma dost casu aby vyrastol uz na tomto svete a nie v brusku. Nazdravie!
tatolu, nevadi, ved sama dobre vies ze skusky nie su o vedomostiach ale hlavne o stasti a znamosti. Naozaj som na teba dnes myslela, aj dcere som hovorila, ze Ta obdivujem ze pri 3 malych detickach zvladas aj skolu. Nas Simonko je riadny betar, ale dcere hovorim, ze co chces, ved ja som s nim cely den a vecer to zas hlavne dedko. Nie zeby rodicia neboli, ale ako ti uz byva, stary rodicia by tym vnucatkam dali aj modre z neba.

petrahy
15. jan 2010

nezabudka13 gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tatolu to mi je luto 😔 ale vsak ty to zvladnes na druhy krat
ja som bola vcera cely den v skole na konferencii a zistila som ze prvacky denne studium vytocily skusajucich a zlyzneme to vsetci ide o skusku ktora nie je dodnes opravena tak mam obavy a to som myslela ze bude pokoj ale proste to prehnali a chcu nam dat horsie znamky

tatolu
15. jan 2010

Nezábudka, gratulujem k babke a mamina malého Samka nech má veľa dobrého mliečka. Samko to dorastie 😉
Moje deti mali všetky pod 3kg a teraz sa veru vyrovnajú aj tým, čo boli ťažší 😉 a chorí nebývajú väbec, ak nerátam sem-tam soplíky 🤐

nezabudka13
autor
15. jan 2010

Dakujem za gratulacie ,Tatolu,to mi je luto s tou skuskou,neboj na buduce to vide 😉Zajtra pojdem pozriet drobca,dufam ze si ho aj popestujem, 😀

milocka29
15. jan 2010

nezabudka, daj drobcovi pusinku na cielko aj odo mna. Ja toho nasho tolko pusinkujem, ze hovori, babka, ja nie som z cukru. A ja, ze to mas stastie, uz by som ta lyzickou zbierala.

nezabudka13
autor
16. jan 2010

ahojte pred chvilkou som prisla z Trencina ,bola som pozriet Samka ,taky je drobucky ,ale vlasy ma tmave a dlhe asi 5cm .Sestricky mu hovoria vlasac. 😉 tatko je taky pysny 😀 a babka unesena.v pondelok asi pridu ak sa nic nestane.

milocka29
16. jan 2010

Nezabudka, aj si si ho popestovala? Ti Ti verim, ze si unesena a stastna. A prídu k Tebe domov?