Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

nezabudka13
23. nov 2009

😢 mam nieco cez 50 dve dospele deti dceru a syna.dcerka je vydata ma 5 rocneho syna byva v zahranici.syn je slobodny byva so mnou v rod. dome.obaja sme nastastie zamestnany.syn ma pohyblivu prac. dobu v lete aj do 20 h.po prichode z prace sa doma zdrzi tak pol hod. alebo hodinu a ide von za kamaratmi a ja som cele poobedie ivecer sama doma .zabudla som napisat ze som vdova.cez letne mesiace mi to as tak nevadi vtedy je praca na zahrade a tu samotu si as tak neuvedomujem horsie to je uz teras ked su vecery dlhe v telke toho vela nieje tak si tu samotu viac uvedomujem.s dcerkou si sice kazdy den volame ale to je tak na pol hodinku alebo na hodinku.a naviac ak je taketo smutne pocasie ako teras je to o to deprimujucejsie 😒 asi som neni sama???????

nezabudka13
autor
24. nov 2009

to uz pecies k vianociam?

nezabudka13
autor
24. nov 2009

v irsku dcerka s manzelom a mojim zlatym vnucikom

monkula
24. nov 2009

hej, na Vianoce.... vždy začínam 24. novembra...
Ako sa volá vnúčik a koľko má? 🙂 🙂

nezabudka13
autor
24. nov 2009

martinko 1 nov.mal 5 r. 🙂 je to moje slniecko

sasulec
24. nov 2009

jeeej a ja som mala vcera napisany prispevok,este hadam samy prvy a veru som ho zmazala,ze ma vyhresite,co ja stupel vam pisem,nezabudka.. 😉
som rada,ze ste si tu nakoniec nasli kamaratky,sem tam aj ja nakuknem ak smiem 😉

monkula
24. nov 2009

Juj, tak to je už veľký chlap.... 🙂 a má pekné meno....
Ako sa im tam páči? Chodievaš často?

mywiel
24. nov 2009

Zapis sa do nejakého kurzu a tam sa zoznamis, nieco kde chodia aj chlapy, a co tak latinsko americké tance.... 😅 😉 😀

monkula
24. nov 2009

myw, nie sme v americkom filme 😀 😀

nezabudka13
autor
24. nov 2009

mywiel to je dobry napad len ma jeden hacik u nas na dedine asi tasko hoci by ma to bavilo ja rada tancujem 😀

mywiel
24. nov 2009

Preco? Nahodov ja som na také tance chodila a neboli tam len 20 30 rocni, u nas je plno takychto kurzov pre vsetky vekové skupiny, ak ma rada tanec co by si nesla zatancovat, ved aj to je hobby. Ale mozno aj na kurze varenia by nasla chlapov co ja viem? 😅 😀

nezabudka13
autor
24. nov 2009

teras som bola 3 krat je tam uprsane pocasie a hrozne vetry oni byvaju kusok od mora nedelu som prisla a moj podareny zatko mi chcel rezervovat letenku na 23.12 zlaty to chlapec

nezabudka13
autor
24. nov 2009

mywiel mozem sa spytat odkial si a kolko mas rokov?

tatolu
24. nov 2009

Ahoj nezábudka
aký bol dnes deň? 😉

monkula
24. nov 2009

myw, ale na Slovensku sú takéto kurzy skôr raritou, určite nie na dedinách... jedine že by nezábudka založila niečo sama 😉

mywiel
24. nov 2009

Zijem vo Svajciarsku a v januari oslavim 33 😉

sasulec
24. nov 2009

naaahodou,kamka zije na Lapasi,ak sa nemylim a chodi tam na brusne tance,ale fakt 😅

mywiel
24. nov 2009

Neviem na akej dedine zijes a kolko to mas do najblizsieho mesta, ale uz si nieco také v meste hladala, informovala si sa ci nejaké kurzy su? Verim, ze sa daju najst v kazdom meste aj ked nie hned tie latinské tance. 😉 Napr. ja vidim vela muzov na plavarni. 😉

nezabudka13
autor
24. nov 2009

mas kristove roky a v kutiku duse ti tak trochu zavidim

mywiel
24. nov 2009

Teraz uz len pozeram, uz nechodim na kavicky lebo som vydata, ale plavaren ma tu vyhodu, ze vidis do coho ev. ides.... 😅 😀 😀 😝

mywiel
24. nov 2009

No Kristve ci nie ja som stale prastena ako ked som mala 22 akurat som v niektorych veciach zodpovednejsia kedze som aj mama teraz. 😉

monkula
24. nov 2009

myw, to bol dobrý postreh, že vidíš, do čoho ideš 😀 😀
Ak by vás to zaujímalo, ja mám 27 😀

nezabudka13
autor
24. nov 2009

mas deti? 🙂 ta plavaren mi nic nehovori---neviem moc plavat hoci som v znameni ryba

mywiel
24. nov 2009

Zoznamit sa da hocikde, v obchode, v kine, v kaviarni, na poste, ale doma urcite nie, iba ak cez net, ale to by som brala asi tak, ze tym chlapom ide len o jedno, ja radsej vidim cloveka osobne.

nezabudka13
autor
24. nov 2009

tak to by som vam mohla byt obydvom mamou

tatolu
24. nov 2009

Ináč tie brušné tance je dobrý nápad 😉 . Skúšala som. Bolo tam veľa aj starších žien. Formuje sa tým aj držanie tela a partner tam nie je potrebný 😀
Však ženy v dedine nemusia vedieť, kde budeš 😉
Máš vlastné auto?

mywiel
24. nov 2009

V kniznici, v muzeu....ak ma napadne napisem dalsie, je to o tom, ze pri dverach ti asi nik nezazvoni treba chodit von medzi ludi prip. s kamoskou, ale to casto chlapa odstrasi, najlepsie sama a usmievat sa to je ta najvacsia zbran. 😉

mywiel
24. nov 2009

No bojim sa ze na brusnych tancoch vela muzov nestretne ci sa mylim? 😅 😀 😀 😝

mywiel
24. nov 2009

nezabudka ty hladas kamaratku alebo priatela k tebe? 😕

nezabudka13
autor
24. nov 2009

mas pravdu ale nebyt mojej dcerky tak som neni ani na mk

monkula
24. nov 2009

a nemáš nás....
Moja mama je od Teba mladšia 😀 😀 😀
Preto som sa hneď ospravedlnila za tykanie.