• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

20. mája 2012 
@petrahy Peti, dáva sa aj 3 Eur na hodinu :pensive: , ale aj viac :pensive: , na také akože neodborné varovanie :pensive:
Keď to tak čítam, tak je to viac ako dostane ten môj :confused: :grinning: :grinning: - ten má 2 Eur na hod. :zipper_mouth:
1. feb 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy Veronike prajem vsetko najlepsie k dnesnym meninam, hlavne vela zdravia, stastia, lasky a uspechov a posielam jej aj pusinku, ktoru jej da mamka :slight_smile: My sme zase chory :unamused: , ja aj Simonko. Sople, kasel. Ked Simonka dcera odhlasovala rano zo skolky, tak ucitelka jej povedala ze ma iba 4 deti. A to som si naivne myslela ze uz nas to obide, kedze ja nezvyknem byt chora a teraz uz druhy krat za sebou.
@tatolu to si podnikatelia robia srandu, ked si myslia ze chlap z toho ma uzivit rodinu? Ale bohuzial je to tak a ako petra pise, najlepsie by bolo aby v praci bol od rana do vecera. Tiez som to zazila na vlastnej kozi a to som bola kancelarska krysa :grinning: , ale koniec pracovnej doby bol neznamy pojem :angry: .
4. feb 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy Peti aj ja sa pripájam ku gratuláciám :wink: Veľa šťastia, zdravia, lásky, veľa kamarátiek a veľa dobrých výsledkov v škole.
@milocka29 No drahý sa rozhodol, že je to málo. Pán totiž nedával ani príplatky za nočnú a sviatky. Takže ostáva doma na podpore. Bude čakať na lepšiu ponuku - pravdaže z BSB :unamused:
4. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milocka dakujem za veronku ale pozrite si pas ci tam este neni nejaka ina zmena :wink:
4. feb 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu tiez dakujem piseme skoro naraz :grinning:
4. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy Peti, pas som si pozrela, keď som si všimla Miločkinu gratuláciu, ale riadok nad tým som si nevšimla :frowning2: , no čo, idem si kúpiť škulky :wink: :grinning:
Týmto teda gratulujem aj Matúškovi k narodkám a jemu prajem to isté ako Veronike, ibaže na kamarátky má ešte čas, nech má radšej veľa kamarátov :wink:
To ako sa Ti podarilo porodiť na jej meniny? To musela mať veľká sestrička vtedy radosť :dizzy_face:
4. feb 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :grinning: no ono je to komplikovanejsie mal byt :grinning: v januari ale nechcelo sa mu a dokttor sa rozhodol ze ked nepojde sam tak stvrteho cisarak a v ten den sme dostali aj kluky od najomneho bytu takze som z porodnice isla do noveho :wink:
a Veronka ta sa narodila 11 septembra 2001 takze tiz zaujimavy datum.
4. feb 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy Tí chlapi :angry: ani len na tento svet sa im nechce :wink: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa trošku poučiť :unamused:
4. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu Misko isiel o dva tyzdne skorej lebo by som asi ja neprezila alebo on :unamused: tak sa narodil skorej za ppomoci doktorov a aj tak bol z neho valibuk 4400 a 50 :wink:
4. feb 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy prepac, ze ja aj mam skulky ale ja som veru pas len skontrolovala, ze sa nemylim a mas Veroniku a jasnacka ze aj Matuskovi gratulujem ku krasnym narodeninam a tiez mu prajem vsetko po com jeho srdiecko tuzi, ale len v ramci rodicovskych moznosti. Tatolu dobre sa rozhodol manzel, ved to je skoro na pokrytie cestovneho a stravy a praca za Pan Boh zaplat :unamused: .
4. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milocka to si clovek vsimnut nemusi ale ked si si overovala ze ci Veronka tak veru vsimnut si si mohla :grinning: :wink: ale v pohode dnes ideme na maskarak a zajtra poobede mensia oslava a potom do nocnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak Vam vyjde čas pridala som dnes foto z plesu
5. feb 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, krásne fotky :dizzy_face: a na tej poslednej si Ty? Lebo tam nevidím blonďatú hlavu :dizzy_face: Alebo Ty si iba fotila?
5. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ja som fotila a pravdupovediac netusim kdo je s detmi :zipper_mouth: a kedze sme chceli zajtra upiect tortu uz mame napečené :grinning:
5. feb 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy tak este raz gratulujem k 1 cene, ktora urcite velmi potesila a naviac sa Vam aj super hodi a je krasna. Aj Simonko bol velmi spokojny so svojou maskou, lebo nikto viac z celej skolky takuto nemal.
5. feb 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my mame dnes doma krasnu torticku, ktoru som ale nepiekla ja ale dcera ju objednala u jednej super sikovnej nevyucenej cukrarky ktoru sme objavili cez facebook. Zajtra ideme na navstevu ku mojej krstnej dcere, ktorej sa narodil 2 chlapcek. Ak ste niektora na facebooku tak tam je ako 115 pod nickom Jankine torty. Dufam ze ju nezabudneme aj doma odfotit.
5. feb 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je tá fotka - čo Miločka objednala :wink: - teda ukážka od tej panej - naozaj krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riadny preklep: namiesto "fotka" mala byť torta :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :grinning: :grinning: :grinning: tá torta je náááádhernááááááááá :wink: :wink: :wink:
6. feb 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No niektoré žienky majú naozaj taký dar, že nemusia byť ani vyučené, a vedia niektoré veci urobiť tak nádherne :wink:
6. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu dakujem za pridanie fotky, to ma nenapadlo pridat takto, ale to uz ide s vekom :grinning:. Aj obdarovanym sa velmi pacila a je aj vyborna, chutila. Aj ja obdivujem taketo zlate sikovne rucicky aj ked ja rada peciem ale nemam trpezlivost ani talent na takuto nadheru.
@petrahy urcite aj Vam vasa torticka chutila a oslavu uz mate za sebou a ty uz asi zarezavas v praci, tak prijemnu sluzbu :slight_smile:.
6. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaveste dievčence :wink: Dnes mám jeden problém z krku :wink: Prišiel mi papier o predĺžení rodič.príspevku do nov.2011, potom Tomíkov zdravotný stav opätovne prehodnotia. Takže od apríla namusím nastúpiť :dizzy_face: a môžem sa venovať štúdiu :wink:
@milocka29 Však veď nie je za čo :wink: Iba som chcela ostatným uľahčiť, aby nemuseli hľadať, keďže ja som bola veľmi zvädavá :wink:
8. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taolu no super spravicka :wink:
9. feb 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ako si dopadla ja mam konecne vysledok zo skusky a je to za A :dizzy_face:
16. feb 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, ja som tu uz ani neprispievala, len som stale nakukla ci nemate nic noveho, uz som sa obavala :unamused: ze azda tu uz nikto nebude prispievat. @tatolu super sprava tak uz len aby prisla chut do ucenia :grinning:
@petrahy dratulujem, super vysledok len tak dalej :slight_smile: Co je s nasou nezabudkou, azda nie je chora.
16. feb 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milocka dratulujem :grinning: ja som mala v praci pridane sluzby kedze kolegyna marodovala ale uz nastupi bola doma od prveho a pride 20teho dnes idem na noc a v sobotu pridu segry a pojdem zase na noc a v nedelu mame nas maskarak budu dvaja pirati a medved potom nafotim a pridam a maly stale rozprava ako budu tancovat vaka vaka
17. feb 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Na skúške som nebola. V utotok som išla narýchlo do Kubína. Maminka mala nervovú príhodu. Keď som prišla bola celkom ok ale potom vpadla do kómy. Včera večer ju operovali a teraz je v umelom spánku. Prosím modlite sa, nech to zládneme nech to dopadne tak, alebo tak. Boh vie čo robí :pensive:
17. feb 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatolu tak nic ine neostava len dufat ze s mamkou bude vsetko ok, ved ako pises vsetko je v Bozich rukach a on urcite vie, ze aj ty a hlavne tvoje deticky ju ju este velmi potrebujete. Uz som sa pomodlila a urcite budem aj nadalej. Musis byt teraz velmi silna aby to aj ona citila a mala silu bojovat. Mala niejake problemy uz predtym?
17. feb 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok