• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

20. mája 2012 
autor
sory ved vravim ze sa ucim
26. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ako sa ti učí? ja sa tu akurát premávam medzi stránkami a nechce sa mi spať, krpec už hodil spavú ......
26. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no snazim sa ale kym sa dostanem na uroven vas pokrocilych este sa zapotim aj ja by som isla spat ale o 2h by som sa zobudila a potom co
26. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nezaspím pred polnocou takž to je jedno a čo sa budem trápiť v postely.......
26. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepac volala som s dcerkou a vnucikom mali mal dnes rodicovske tak sme to preberali a popri tom jednym okom pozeram telku
26. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheh tak ja telku nepozerám, muž pozerá nejaké hrozné vraždy na discovery a ja už sa vrtim žeidem si ľahnúť lebo ma chytá spavá - čo je dosť netradičné o takomto čase.........tak dobrú moja.......
26. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola s maminou na joge, zobrala som ju prvy krat bola nadcena a v utorok ideme zase. :wink:
26. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezábudka ahoj :wink:
No vidíš, ja som s kolegyňami bola na Čachtickom hrade, keď som sa čerstvo vydala :wink: No pekná prechádzka :wink:
S mojimi drobcami, by sme to ale asi ešte nezvládli :grinning:
Ale tiž môžme prísť :grinning:
27. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudka...no tak koľko báb sa už chce k tebe nasťahovať. Tuším spravíme u teba flám a ešte aj tvoje susedky prídu :grinning: :grinning:

inak povedz dcérke, že ked najbližšie príde, nech ťa odfotí a nech dá pár fotiek na kona. Aby sme videli s kým si píšeme. Samozrejme, že ťa nútiť nebudem, ale mohla by si :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
27. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudka :grinning: :grinning: :grinning: to si asi nečakala že nas je tolko ktoré radi pokecajú škoda že je to tak daleko ale možno v lete nahovorím mm na čachtickom hrade som nikdy nebola
27. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezábudka,no na Čachtickom hrade som ešte nebola :unamused: a to nemám tak ďaleko :grinning:
27. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte vsetky :slight_smile: :astonished: uz tu sedim a citam postu prave som prisla domov bola som na cintorine brat bol milan to leto by mohlo byt zaujimave keby sme sa vsetky stretli aj s malymi aj vedsimi detickami mywiev ta joga by mohla byt zaujimava
27. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezábudka ahoj :wink:
27. nov 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudka...ahoj. Aj môj bráško je Milan. Ale ani sa nestretávame, lebo volako nemá záujem. :confounded:
27. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam jednu sestru a ties sa moc nestretavame hoci byvame od seba asi 10km zdravim tatolu a dufam ze brobci sekaju dobrotu a nechaju maminu chvilu si pokecat
27. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už sú v postieľkach :wink:
hádam aj zaspia, lebo si potrebujem ešte ťahák na zajtra napísať a vytlačiť :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na aku skolu chodis?
27. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu...no len daj zajtra pozor, aby ti ho nenašli :wink: :grinning:
27. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezábudka, no dala som sa na lesnícku fakultu, odbor poľovníctvo a toto je ešte štúdium popri, aby som mohla učiť :wink: . Vieš, žena na materskej sa nudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Bystričanka, no veď aj niešo viem, ale niečo nie a nie ísť do tej gebule :grinning:. To je iba pomocné, ak vypadnú nejaké rozdelenia :wink:
27. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatolu drzim palce to polovnictvo je super a mas aj nejake skusenosti co sa tyka lovu zvery vies strielat z brokovnice alebo podobnej zbrane?
27. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kým som na školu nešla, tak skúsenosti boli nulové.
Teraz mám už skúšky z poľovníctva a zbraní a podobných blbostí za sebou, takže by som si mohla vybaviť aj poľovný lístok, ale manžel zahlásil, že by ma do hory aj tak nepustil :grinning: Takže asi ostanem iba pri teórii.
27. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
manzel sa o teba asi velmi boji ja napriklad velmi rada chodim po horach na hriby a ked sa mam priznat tak najradsej sama
27. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru noc vsetkym ja us idem pod perinu zajtra ma caka super praca :unamused: idem rylovat zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: tak ahojte zajtra
27. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezábudka, ja do hory chodím tiež celkom rada, ale tu sa aj trocha bojím. Sú tu medvede. A odkedy som sa stala matkou, tak mávam o seba strach :pensive:
A hríby nájdem málokedy, radšaj počúvam stromy, obzerám okolie a snívam :wink:
27. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcku
27. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

tatolu...no tak ty si nejaká divná, ked sa na materskej nudíš :grinning: :grinning: A nie je polovníctvo skôr chlapská záležitosť? Tvoj muž sa do toho nechce dať, či on už polovník je?

a inak ja do hory nechodím, lebo sa bojím, že sa stratím. Moja orientačná schopnosť je nulová :sweat_smile: Ja si radšej kúpim šampinony a hotovo. V potravinách som sa ešte nestratila :grinning:
28. nov 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som zo školy doma. Napísala som na všetky otázky. Ťahák som sa bála vybrať, lebo priamo na mňa kukala. Najväčší problém ho bolo nakoniec z pod papiera vybrať :grinning:
Výsledky budem vedieť asi vo štvrok

Bystričanka, zlákal ma názov odboru. Celý názov znie Aplikovaná zoológia a poľoníctvo. Ako dieťa som chcela pracovať zo zvieratami. Až na škole som si všimla, že "a poľovníctvo" je hlavný predmet :grinning:

Ale je to celkom zaujímavé učiť sa rôzne rastliny, stromy, zvieratá, huby a poznať aj blbosti okolo škodcov a tak :wink: Mala som dobrý pocit, keď sa ma synovec spýtal, čo je lykožrút smrekový a ja som sa hneď zorientovala :wink: a keď môžem deťom vravieť o vtáčikoch :dizzy_face:. Sama by som sa nedonútila, naštudovať to :wink:
28. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ahoj dufam ze to bude ok do stvrtka budem drzat palce.cloveka to potesi ked dokaze detom odpovedat na otazky.a vysvetlit im co a ako a studovanie kvetiniek chrobakov ap..je urcite zaujimave skoda ze nestudujes aj rybarstvo v tom by som sem tam potrebovala poradit
28. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jeden semester sme mali aj rybárstov a jeden aj sokoliarstvo. Ale neviem-neviem, či by som vedela poradiť :wink:
Ak však vedieť nebudem, môžem sa spýtať kolegov zo školy. Tí su aj praktickí rybári :pensive:
28. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezábudka,si jak môj MM,tiež je rybár a rád na hríby chodí :sunglasses: a najradšej sám :confounded: .Ja by som si veru sama do hory netrúfla :confused: ...
Aj si dnes porýľovala?
28. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok