Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

nezabudka13
23. nov 2009

😢 mam nieco cez 50 dve dospele deti dceru a syna.dcerka je vydata ma 5 rocneho syna byva v zahranici.syn je slobodny byva so mnou v rod. dome.obaja sme nastastie zamestnany.syn ma pohyblivu prac. dobu v lete aj do 20 h.po prichode z prace sa doma zdrzi tak pol hod. alebo hodinu a ide von za kamaratmi a ja som cele poobedie ivecer sama doma .zabudla som napisat ze som vdova.cez letne mesiace mi to as tak nevadi vtedy je praca na zahrade a tu samotu si as tak neuvedomujem horsie to je uz teras ked su vecery dlhe v telke toho vela nieje tak si tu samotu viac uvedomujem.s dcerkou si sice kazdy den volame ale to je tak na pol hodinku alebo na hodinku.a naviac ak je taketo smutne pocasie ako teras je to o to deprimujucejsie 😒 asi som neni sama???????

tatolu
3. dec 2009

Petrahy a sestra je odkiaľ?

petrahy
3. dec 2009

ona je zo Senice to je kusok od nás a mamina je v NZ

nezabudka13
autor
3. dec 2009

ahoj petrahy nezavidim ti skoda ze sa to neda aby sa clovek rozdelil na dvojmo alebo i viac aby mohol ked je treba pomoct aj tam aj tam ne3viem co poradit ☹ 😖 ked sa sype tak sa sype vsetko na kopu pozname

tatolu
3. dec 2009

Hm dnes sa k vám do diskusie nepripojím.
Horí mi termín na skúšku, tak sa pôjdem trošku drviť 😉

petrahy
3. dec 2009

dakujem vam ja viem ze sa nepokrajam budem to riešiť telefonicky a ked tak v pondelok zajdem do NZ dufam ze svokra mi povaruje maleho mal k nej ist od soboty vecera tak uvidim.
a termin hori aj mne ale az v utorok
snad vyjde coskoro aj u nas slnko

nezabudka13
autor
3. dec 2009

to slniecko urcite vyde 😉 😉 a vies ako sa hovori nikdy nieje tak zle aby nemohlo byt aj horsie drzim palce

binki
3. dec 2009

nezabudka13: ahoj, jak často se vidíš s dcerou?

petrahy
4. dec 2009

nezabudka aky mas velky dom? syn chce odist hned po novom roku? Nebudes to mat asi jednoduche ak ostanes sama ale tu kde byvam ja je strasne moc žien nad 50 rokov čo byvaju sami a vo velkych baračiskách. Proste nechapem ja by som nechcela ostat byvať sama
moja mamina odmieta akekolvek navštevy, nechce aby sme chodili, a ešte stale nevedia čo jej je.

nezabudka13
autor
4. dec 2009

nazdar petrahy ten dom nic moc dve izby kuchyna kupelka velka chodba ale na platenie dos.Teraz ked odide syn tak ma tu bude aj strasit keby to bolo v lete bolo by to lepsie mozem byt do vecera na zahrade ale teras co? vecery dlhe 😒 asi budem musiet zacat nejake rucne prace 😀 😀 alebo skladat pyzle to ma celkom bavi.Tvojej mamine drzim palce neboj vsetko bude ok 😉 😉 drzim palce

nezabudka13
autor
4. dec 2009

ahoj binki mynuly rok som tam bola na vianoce 3 tyzdne a tento rok v juni 10 dni a teraz v novembri 10 dni oni boli doma 1 krat dcerka si bola dat poopravovat zuby.A teraz pridu mozno na velku noc vnucik tam zacal chodit do skoly.

nezabudka13
autor
4. dec 2009

ahojte vsetky.Mam na vas prozbu .Neviete o niekom kto by kupil 3 rocnu fenku anglickeho buldoga?mam doma dve a stacila by mi jedna

tatolu
4. dec 2009

Nezábudka, ja neviem 😒
Tiež máme tez doma dve fenky 😔 😅

milly2
4. dec 2009

Ahoj,já jsem si zatím přečetla jen první stranu diskuse a nerozumím jedné věci.Nezabudka tady přišla,aby si normálně pokecala,tak jak je to ve všech ostatních tématech tady na koníkovi,ale vyrojilo se zde plno rad co by mohla dělat:štrykovat,kreslit návrhy zahrádky,chodit na jógu.....Já vím,myslíte to holky dobře,já ale z jejího příspěvku čtu,že si chce psát o životě,tak jako vy-my všechny ,které jsma si zaply počítač. 😉

tatolu
4. dec 2009

Milly, tak prečítaj ďalej 😉 😵

nezabudka13
autor
4. dec 2009

ahoj milly ja ked som sa prihlasila na MK tak v tom case som mala depku jak hrom [poradila mi to moja dcerka] a mozem ti povedat ze tieto mile ''baby, 😉 😀 ,mi zlepsili naladu ,ja viem ze je vela ludi ktori maju vacsie problemy ako ja ale poviem ti som rada ze som tu na MK

petrahy
4. dec 2009

jej to je pekne 😉 🙂
myslim ze aj ja som pridala moju depku 🙂 😝

nezabudka13
autor
4. dec 2009

milly mozem sa opytat kolko mas rokov?

milly2
4. dec 2009

Já mám 38.A nemyslela jsem ten můj předchozí příspěvek zle,jako že to tady někdo myslí špatně....Mi to prostě přišlo tak,že když otevřu nějaké okno v počítači a napíšu třeba"kdo chce pokecat,já se nudím ",nečekám odpověď jdi si uplést svetr 🙂 . 😀

tatolu
4. dec 2009

Nezábudka, mám pocit, že Milly tu nenakukne 😔
Ju to iba trošku, takpovediac nahnevalo, že Ťa hneď všetci chceli s niekým zoznamovať 😀
Ja som tiež zo začiatku premýšľala ako ona 😔

Ako sa dnes máš?
Ja som bola v škole. Hlava ma bolí a bolí... Neznášam mať okuliare na očiach a pozerať na premietacie plátno 😒 Asi by sa mi patrilo aj k očnému niekedy zbehnúť 😅 Naposledy som sa bola ukázať niekedy pred rokom 2000 🤐

milly2
4. dec 2009

Ale nakoukla jsem,nakoukla.... 😉

nezabudka13
autor
4. dec 2009

ahoj tatolu dufam ze v skole islo vsetko ako po masle ako dopadla pisomka?dnes to v praci uslo byva to i horie.a co sa tyka tych lekarov asi by sme si mohli podat ruky.V oktobri som mala ist na kontrolu s boreliozou no a je december a ja som tam este nebola .Okuliare na citanie by ties bodly silnejsie 😉 😀 mam kedy?????????????? 😎 😀

tatolu
5. dec 2009

Milly ahoj 😉
No nezábudka, musím sa pochváliť, písomka z min.týždňa bola za 1, a písomka z dnešného rána (jedna písomka z dvoch predmetov) tiež za 1 😵 No takto som sa dobre neučila ani na základnej 😀

nezabudka13
autor
5. dec 2009

tak to si jednicka s ****** 😉 super

tatolu
5. dec 2009

Nezábudka ďakujem 😉

blazka24
5. dec 2009

ahoj nezábudočka, po dlhom čase píšem ............malý je asi zúbkový kráľ lebo vrieska na celú ulicu a ja som asi strigôňova kráľovná lebo vypadám jak ježibaba z rozprávky o perníkovej chalúpke 😒

tatolu gratuľujem k písomke 😀

nezabudka13
autor
5. dec 2009

ahoj blazka no ja si myslim ze by si sa mala radsej prezliect za mikulasa dat na plece vrece plne dobrot .Co ta to napadlo robit po dedine jezibabu???? 😀 😀 😀 😉 😝 ani sa malemu necuduj ze reval 😀 😀 😉 😝

blazka24
5. dec 2009

nezabudi provokuješ? už len to že sa mi oliala huba a terazky neviem či mám ritný ventil na zadku alebo na hube neviem rozlíšiť 😀
mikuláš svinský z mužovej roboty nekce dať balíček že musí pristi malý do divadla poň /som už mala premyslené čo z toho zjem hned 😝 /...........
a ty jak sa darí? ti mikuláš našlahá uhlia doma????

nezabudka13
autor
5. dec 2009

nie to by som si nikdy nedovolilaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😝 a ten mikulassky balicek mal by snad pre maleho a nie pre maminu ☹ 😉 pozor na kila ha ha ha 😉 moj synacik sa poponahlal a studentsku pecat mi dal do botasky uz o 19 00 a zduchol za frajerku sedim pred telku a pozeram postu pre teba

nezabudka13
autor
5. dec 2009

ale zajtra ma caka den "deeeeeeeeeeeeeeeee synator si privedie priatelku este u nas nebola 😉 asi by som sa mala nato psychicky pripravit 😀 😝

tatolu
5. dec 2009

Neboj, budeš milo prekvapená 😉
Hádam nám potom zreferuješ 🤐