Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

nezabudka13
23. nov 2009

😢 mam nieco cez 50 dve dospele deti dceru a syna.dcerka je vydata ma 5 rocneho syna byva v zahranici.syn je slobodny byva so mnou v rod. dome.obaja sme nastastie zamestnany.syn ma pohyblivu prac. dobu v lete aj do 20 h.po prichode z prace sa doma zdrzi tak pol hod. alebo hodinu a ide von za kamaratmi a ja som cele poobedie ivecer sama doma .zabudla som napisat ze som vdova.cez letne mesiace mi to as tak nevadi vtedy je praca na zahrade a tu samotu si as tak neuvedomujem horsie to je uz teras ked su vecery dlhe v telke toho vela nieje tak si tu samotu viac uvedomujem.s dcerkou si sice kazdy den volame ale to je tak na pol hodinku alebo na hodinku.a naviac ak je taketo smutne pocasie ako teras je to o to deprimujucejsie 😒 asi som neni sama???????

nezabudka13
autor
5. dec 2009

to si pis ze nieeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😝

milocka29
5. dec 2009

Juj nezabudka, aka som rada, ze som tu konecne stretla aj ja svoju rovesnicku. Uz davno som chcela zalozit temu babicky, ale som si myslela, ze mlade kocky si povedia, co ona tu robi medzi nami maminkami. Ja tu chodim zrelaxovat, pretoze stale si tu nieco zaujimave najdem. Dufam ze sa tu stretneme castejsie.

tatolu
6. dec 2009

Nezábudka, čo nie 😕 Nebudeš milo prekvapená 😉 , alebo nezreferuješ 😀 . Veď počkaj, prídem si to vypočuť osobne aj so všetkým drobizgom 😀
Milocka, však niektoré moje rovesníčky už budú za chvíľu tiež babičky 😀 . Vitaj medzi nami dievčatami 😉

monkula
6. dec 2009

ahoj miločka, vitaj, netráp sa vekom, ja by som mohla byť kľudne nezábudkina dcéra a aj tak si krásne rozumieme, však nezábudka? 😉

nezabudka13
autor
6. dec 2009

zdravim kamosky .Milocka vytaj v klube 😉 😀 vies ja sa tu pri tychto zabkach super odventilujem aj ja som si zo zaciatku myslela ze mi odpisali len z nudy alebo zo sucitu a teras si to uz nemyslim ze monkula??????? 😉 😉 😀 tatolu uz to nestihnes aj s drobcami za pol hodinku su tu tak mozno na krstenie 😀 😀 drste babke palce

nezabudka13
autor
6. dec 2009

tatolu ja som iba srandovala ze nepoviem ako to dopadlo jasnacka ze sa svami podelim o prve dojmy teda z mojej strany uvidim co povie potom synator ako som ja dopadla 😖 😉

monkula
6. dec 2009

nezabudka, teda, tohto sa ja desím, až si Jarko donesie domov nejakú buchtu 😝 😝 😝
Držím palce 😀

nezabudka13
autor
6. dec 2009

monkula kym si tvoj jarko dovedie domov nejaku buchtu utecie este vela vody[to tu ja asi uz nebudem] 😉 :-
😀 .Ja uz mam prvu navstevu za sebou.Myslim ze dopadla dobre ona sa trocha hanbila a ja som sa nechcela chovat ako nejaky detektiv na vysluchu.na prvy krat ok 😉 😀

tatolu
6. dec 2009

Ahojte.
Práve sme prišli od stromčeka. SWvojpomocne jedna suseda zorganizovala Mikuláša, lebo mesto na nás akosi zabudlo. Vraj nevedeli, že tu býva toľko detí 😕 . Bolo asi 30 detí 😉 Začalo sa o 16.00 a prišli sme o 17.30. Teda je s Tomim, lebo Luky a Táňa sa brali domov iba čo dostali darčeky 😵
Nezábudka hádam to bude OK aj neskôr 😉

nezabudka13
autor
6. dec 2009

tak to sa pan primator mesta moze hanbit my sme veru na namesti mali slavnost zo vsetkym co k tomu patri ja som sice nebola ale syn sa bol pozriet ked isli k nam .

tatolu
6. dec 2009

No my bývame v dedinke, ktorá ma asi 100 domov, patríme síce pod mesto 😉 , ale asi iba daňami a platením smetí 😠

monkula
6. dec 2009

nezabudka, ale ja ju tú jeho buchtu už teraz nemám rada 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀
Tu Mikuláš bol, moderoval ho Robo jakab, Juraj kemka a Mirka Partlová. Ale my sme neboli, každý rok sa to začína o piatej, Mikuláš dobehne o šiestej, povie tri vety a odchádza. Má rozdávať sladkosti, teda pomocníčkovia, ale všetko vychytajú puberťáci, berú domov aj zo päť balíčkov, alebo sa anjelikovia pomocníčkovia otočia a bežia aj s balíčkami domov 🙄 🙄 No, vysvetlite malým deťom, že oni balíček nedostanú. Potom je ohňostroj... nehovoriac o to, že to ej všetko v parku, asi kilometer od nás, tma, kosa... 😒 😒 😒

nezabudka13
autor
6. dec 2009

monkula a preco ?/ 😝 😝 jej zabudla som svojej dcerke si dala meno ktore sa mi velmi paci 😉 😉 neviem si spomenut na nazov serialu ale hlavna hrdinka bola to doktorka sa tak volala a mne sa to meno velmi paci skoda ze mojej dcere nie ale aj tak maju chlapca mozno niekedy 😀 😔

monkula
6. dec 2009

nezabudka, len tak, z princípu... 😀 😀
presne podľa hlavnej hrdinky toho filmu dostala Chiara meno. Volalo sa to víťazstvo lásky 😉 😀

nezabudka13
autor
6. dec 2009

monkula ty si sikulka ja nad tym rozmyslam ani neviem kolko 😀 😝

monkula
6. dec 2009

ja to musím vedieť... 😀
A ak Ti náhodou vŕta v hlave meno herečky, tak Barbara de Rossi 😀 😀

petrahy
7. dec 2009

clovek tu nie je dva dni a ma cocitat u nas bol Mikulas tiež chodia deti po dedine prezlečené a zvonia od domu k domu. Aj v dedine chodieva V nedelu Mikulas vsetky deti od 0 do 14 rokov dostanu balicek Mikulas sa vezie na veteranovi a ma pomocnikov anjelikov. Kedze su to decka starsie vsetci sa poznaju a daju kazdemu tak ako ma dostat. neboli sme doma a mohla mi balicek zobrat kamoska. To potesi a ak maju babky doma vnucikov a vnucky dopredu to nahlasia na urade a za symbolicky poplatok dostanu aj oni.
nezabudka takze aj ty mas prvu skusku za sebou a uspesne. gratulujeme 😉 a dufam ze do Vianoc este pride sa ukazat.

nezabudka13
autor
7. dec 2009

petrahy ako vies ze ta skuska pre mna dopadla dobre? 😝 co ked si mlada povie dakujem neprosim? 😖 to sa uvidi po case ci je dovod na gratulaciu 😔 ale bol to pre mna mikulas akeho som este nemala 😀 😝

sweetberry
7. dec 2009

ahoj nezabudka aj ja sa citim osamela znamych vela ale ziadny nik blizky
mala som jednu priatelku, poznali sme sa od 7 rokov a dokonca vlastne stale sa pozname ale akosi "nie je cas " 😕 na priatelstvo ?! ano mrzi ma to ale tym nic nezmenim uz som ina liga uz som mama mam ine pohlady a predstavy na travenie volneho casu aj ked aj to mi pride hlupost lebo aj ja by som sa celkom rada zabavila a prisposobila keby o to niekto stal 😉

nezabudka13
autor
7. dec 2009

ahoj sweetberry dalsia dobra dusicka 😀 ktora odpisala.Moja najlepsia kamoska ked sa vydala odstahovala sa asi 50km od nas ale to nebol problem navstevovali sme sa pisali chodili na chatu a pod. jej manzel podnikal tak sa na chate robili pikniky a pod. veci bez alkoholu to nebolo ....a teraz je z nej obycajna troska ...tak ze butlava vrba uz nieje neni sa komu vyzalovat 😒 neni s kym ist na zabavu ja ako postarsia dam prednost ludovkam co rada pocuvam a este radsej tancujem 😉 😉 😀 ale s kym????????????????????????????? 😝

petrahy
7. dec 2009

nezabudka neviem aspon mi to tak z prispevku pripadalo ja som u svokry neuspela a davala mi to casto najavo. Ani teraz nie som asi najlepsia nevesta, ale ma ma rada aspon si to myslim a ak aj nie tak moje deti snad lubi. az tohoto najmensieho si zacala bravat aj na noc aby mi pomohla. starsich mi nevarovala ked boli maly

nezabudka13
autor
7. dec 2009

ja si chvala bohu na moju svokru stazovat nemozem.medzi detmi je rozdil 15 mes.syn byval casto chory a ona mi bez problemov dcerku povarovala aby som nemusela chodit s obidvoma autobusom az do Trencina. Ked sa mojej kamaratke narodil prvy vnuk a mal asi pol roka ona mi povedala ze ho ma radsej ako mala svoje deti.Ja som jej povedala ze je to hlupost,ale teraz ked mam aj ja uz vnucika,jej davam za pravdu.Urcite aj tvoja svokra lubi tvoje deti tym som si ista 😉 😉

tatolu
7. dec 2009

Hihi Nezábudka, prišli sme tu podporiť my Teba a teraz podporuješ Ty nás 😉 . Som rada, že Ťa poznám 😉

milocka29
7. dec 2009

Aj ja som babka na plny uväzok, pretoze som doma s mojim zatial jedinym vnucikom, ktory ma 2 roky a 9 mesiacov. Kedze dcera chodi do prace a ja som isla na predcasny starobny dôchodok, aj ked este naozaj dost predcasny ale nelutujem. Teraz prezivam naozaj krasne obdobie, pretoze neprezivam stresy v praci ale citanie rozpravok, ucime sa basnicky atd, ved vy to dobre poznate. Preto sem aj chodim, lebo sa citim este mlada. Nezabudka s tou laskou k vnucatkam mas svätu pravdu, aj môj vnucik je teraz moja najväčšia laska.

milocka29
7. dec 2009

Vy tu uz asi tak neskoro nechodite, ja som taka nocna vrana. Ked chcem pokecat, tak asi musim prist skôr. No ja rano zase nevstavam skoro, ale podľa potreby /respektive vnučika/.

petrahy
7. dec 2009

ja sem verutak neskoro nechodim ale musim mat na zajtra tahaky 🤐 inak aj svokra si maleho uziva viac ako ked mala svoje vlastne tri deti vtedy mala tiez kopec inych povinosti a nevenovala sa tak detom teraz to vynahradzuje na svojom zatial poslednom vnucikovi

sweetberry
8. dec 2009

dobre ranko 🙂

petrahy
8. dec 2009

dobre ranko 😉

bystricanka
8. dec 2009

a do tretice dobré ránko 😵

tatolu
8. dec 2009

Aj ja som tu 😉
Dobré ránko 😵