Aký máte názor na adminov na Modrom koníku?

amouramour
18. sep 2012

Ahojte, kedze sa tu pomaly zacina rozsirovat samovladie adminov a obcas maju precudesne rozhodnutia zakladam tuto diskusiu s navrhmi na vylepsenie 🙂 mozno si to ti ktorych by to malo zaujimat aj vsimnu a zamyslia sa 🙂

sisaha
18. sep 2012

@amouramour napriek tomu, ze si od neho dostala "nakladacku", tak ano. Myslim si, ze su to ludia na spravnom mieste a robia nelahku robotu. Chapem, ze najlepšie by bolo, keby si každy mohol robiť čo chce, ale potom by to tu vyzeralo hrozne. Btw. nechapem vyznam zakladania takychto tem. Chces potlapkat po ramene?

strapco13
18. sep 2012

@amouramour ak mas navrhy na zlepsenie alebo kritiku tak to napis do temy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/otazky-na-asmira-team-2/ ..naco zakladat rovnake temy 😒

irriss
18. sep 2012

Myslim si, ze zalezi na danem tematu...a na danem postoji.....
Jinak bych rekla, ze MK funguje jak ma...v posledni dobe je tu klid a pohodli...ale i pravda, ze spousta lidi odeslo nebo se "schovalo" do soukromi...a to je skoda.. ☹ 😉 🙂

Neber jedno dve temata za celkove a globalni smysleni.. 😉 jednotlivce

strapco13
18. sep 2012

@amouramour a ak sa ti ich praca nepaci ..skus nachvilu adminovat ty ..uvidis, ze to nie je med lizat

hradnapani
18. sep 2012

myslim, ze bol najvyssi cas tu temu zamknut. Ano, myslim ze konkretne @martinjasen je na svojom mieste.

amouramour
autor
18. sep 2012

@sisaha no nakladacku dostal skor on, o to nejde🙂argumentacne aj logicky ma absolutne nepresvedcil...temu tu ma pravo len tak mimochodom zalozit ktokolvek, nastastie nie som odkazana na potlapkanie z virtualneho sveta🙂

@strapco13 no neviem uprimne mali by to robit ludia, ktori su argumentacne vyspeli, vedia veci vysvetlit a neschovavat sa za prazdne reci..jasne, nikdy sa nemozes zapacit vsetkym ludom, ale vysvetlit im konkretne postoje a odpovedat na otazky je podla mna vec slusnosti...predpokladam, ze si aj ty adminka?🙂ja viem, co obnasa praca s ludmi v praxi, takze nejake skusenosti s tym mam🙂

sisaha
18. sep 2012

@amouramour to nie je o argumentacnom presvedceni. Jednoducho ste sa tam na poslednych stranach pretekali, ktora viac zautoci na druhu s inym nazorom.. Hovori sa tomu nerespektovanie nazoru druheho..
a dovolim si tvrdit z vlastnej skusenosti, ze prave martinjasen je jeden z tych, ktory riesi problemy MK pohotovo, rychlo a k spokojnosti vacsiny tu pritomnych dam a panov.

strapco13
18. sep 2012

@amouramour nie, nie som adminka a ani som nebola ani nemienim byt, je to paca zadara, na ukor volneho casu ..dobrocinnost
a navyse admini nevymyslaju pravidla..cize oni len dohliadaju na ich plnenie..cize je mozne, ze s niektorymi pravidlami vnutorne nesuhlasia, preto ich nevedia obhajit, ale musia dbat na ich dodrziavanie

amouramour
autor
18. sep 2012

@sisaha nerespektovanie nazoru druheho sa da nazvat aj spravanie admina, ktory nebol schopny odpovedat na otazky inych, nerespektoval nazor inych...na co su na MK pravidla, ked nie su respektovane ani samotnymi adminmi?

amouramour
autor
18. sep 2012

@strapco13 ale v tomto pripade neslo o porusanie pravidiel ale skor o nejake svojvolne rozhodnutie konkretneho admina...a dehonestaciu konkretnej mamicky....myslis, ze praca admina je dobrocinnost?na profesii za to ponukaju aj odmenu

sisaha
18. sep 2012

@amouramour ale kto preboha niekoho dehonestoval? Moj nazor v danej teme som vyjadrila aj ja. Tak ako je to vsade inde, fotky mrtvych patria do sukromnych albumov a pokial to nie je technicky osetrene, tak je to myslim normalne, ze sa to zatial nepovoli...

strapco13
18. sep 2012

@amouramour nakolko neviem o aku konkretnu situaciu sa jedna, tak k tomu sa vyjadrovat nebudem ..jedine ze das link na temu
napisala si vseobecnu temu, tak som odpovedala vseobecne
zrejme teraz je to uz platene, nebolo to tak, nepostrehla som to ..ale vzhladom, ze uvadzaju ze plat je dohodou ..asi to nebude tak vela, ze by to dobrocinnost nebola

traktor
18. sep 2012

*Aky mate nazor na adminov na MK?su to ludia na svojom mieste?* odpoved - podla mna ano..vzdy ked som nieco mala , dostala som aj odpoved /pomoc..aj ked niekedy sa mi ta odpoved nepacila..ale aj o tom to je, ze nie vsetko je len ruzove....hlavne...vsetko je o ludoch..my sa spravame ok?vsetky?sme prikladom?..nech kazdy zacne najskôr od seba a potom rozobera inych.. 😉 a neberte to prosim v zlom..kazdy nieco len ocakava a ked nie je po jeho, tak pridu vyhrazky ..ja odidem, odhlasim sa, nebudem, nechcem, neurobim..a pritom sa tu vedome porusuju pravidla,.aj napriek vyhrazkam tu stale vsetky sme 😉 ..tato stranka mi dala vela priatelov, vela som sa tu dozvedela..a aj ked boli dni, ze mi tu niekto zral nervy..a admin to nebol 😀 ....ci ..len obcas? 😀 tak som sa vypla..a zas zapla a bolo to ok..ak mas navrh na zlepsenie, je tu uz teme, naco zakladat dalsiu..ku konkretnej teme..niekedy je fajn, ked sa tema zavrie aspon na chvilku..isla uz za hranice..kam by dosla?len same urazky..naco by to bolo dobre..tak na par dni sa to zavrie, vychladneme a môzme debatovat dalej..

sisaha
18. sep 2012

@traktor pekne napisane.. 😉

czechzuzanaba
18. sep 2012

@amouramour ja nevim, oprav me, jestli se pletu....ale provozovani techto stranek je normalni podnikani, takze do funkci adminu si dosazuje lidi majitel, dokonce i ten admin muze byt majitel.Nejsme tu nejake zdruzeni, kde si do cela zvolime koho chceme....Nejak nechapu, o co ti jde vlastne....me to pripada trochu, jako kdyz host vyhazuje vrchniho 😀

amouramour
autor
18. sep 2012

@sisaha tak dehonestujuca bola prava zmena nazvu temy, ked povodny nazov zmenili z temy o fotke na: je matka zena ktorej umrelo dieta?prepac podla mna pre tu zenu to je dehonestujuce a zranujuce....myslim, ze ta mamicka na svoj fotoblog neupozornovala, mala tam dievcatko na ktorom nebolo vidno, ze je mrtve...mamicky tu maju aj fotky chorych deti a ja ich absolutne neosdsudzujem....aj tu maju fotky polonahych deti, zakrvavenych porodenych deti-je tu vela fotiek ktore by mali byt v sukromnych albumoch a nie su, tak preco prave ta jedna konkretna bola vymazana...navyse v pravidlach nie je napisane, ze fotoblog taku fotku nemoze obsahovat...takze?

amouramour
autor
18. sep 2012

@czechzuzanaba prepac, evidentne si nepochopila temu, ale nevadi 🙂 ma to by tema s vecami ktore nam na adminoch vadia a s navrhmi na zlepsenie 🙂 ak ti absolutne vyhovuju, nemusis sem prispievat 🙂

amouramour
autor
18. sep 2012

@czechzuzanaba ano tieto stranky zalozil jeden konkretny pan, ale adminovia su normalne pracovne funkcie a hladaju sa cez profesiu

amouramour
autor
18. sep 2012

@traktor ja mam bohuzial s adminmi len problemy, zo zasady na mailovu komunikaciu neodpovedaju....

sisaha
18. sep 2012

@amouramour ja uz neviem ako ti to mam vysvetlit, ty totiz neberies ziadne argumenty. Hoci dietatko vyzera, ze spi a z popisu sa dozvies, ze je mrtve, tak podla mna su prekrocene vsetky eticke a moralne princicy. Ved moze mat taku fotku, ale doma - pre svoju rodinu a priatelov. Ja verim tomu, ze strata dietata je asi ta najväčšia, ktoru moze matka zažiť. Ale teraz diskutujeme o fotkach mrtvych. Pises, ze su tu fotky deti zakrvavene, postihnute...ale vzdy ide o deti žive..Fotka mrtveho je podla mna uz o nerespektovani dôstojnosti tej osoby. Si predstav, ze polovica ludi z MK sem zacne vkladat umrtne foto svojich blizkych (dedko, babka (tiez v truhle vyzeraju, ze spia), rodicia, zrazeny pes). Z etickeho hladiska tieto fotky na verejne fora nepatria. To je vsetko co sa ti martin snazil vysvetlit a ja s tym suhlasim. Ano, smrt patri do nasho zivota, ale v takejto forme.

sisaha
18. sep 2012

@amouramour mne sa to este nikdy nestalo, ze by mi nikto z nich neodpovedal, preco asi?

czechzuzanaba
18. sep 2012

@amouramour no asi sem nepochopila, vazne. Me to pripada, jako by jsi sla do obchodu, kde ti nesedi prodavac a by si se dozadovala, aby prodavace vymenili, nebo dokonce se ho snazila prevychovat, ci naucit, jak lip prodavat....Nebo ty sama chces prodavat? Ci co? 🙂

amouramour
autor
18. sep 2012

@sisaha myslim, ze sme sa my dve stretli v uz viacerych temach a bohuzial sme nenasli spolocnu rec myslim nikdy 🙂 ...predpokladam, ze si bola asi aj jedna z mamicek ktore dali podnet na zrusenie fotky...uprimne ak to niekomu vadi, neviem preco to nedokaze jednoducho zavriet a nevracat sa k tomu, zi a nechaj zit, nic ti to nehovori?a opakujem sa v pravidlach nie je zakaz mat tuto fotku a rovnako nemoralne a nerespektujuce dostojnost osoby mozu prist inemu aj fotky ktore som uviedla, vzdy je to o uhle pohladu....a nemusime to uvadzat do krajnosti s fotkami zosnulymi pribuznych, je to forum o detoch a nie su tu vsetky mamicky len stastne a s krasnymi detmi...ja to beriem ako pietnu spomienku a nevidim nic na tom poburujuce a takych nazorov je tu a bola aj v diskusii vacsina....bohuzial martin napisal len vela zlatanin ale nic konkretne

amouramour
autor
18. sep 2012

@czechzuzanaba nevadi, nepochopi vzdy vsetko kazdy 🙂 a ano ja nie som ovecka ktora skloni hlavu a ak by som bola nespokojna so sluzbou, tovarom stazujem sa....tato stranka zije z mamiciek, nie je to dobrocinny spolok

157misicka
18. sep 2012

@sisaha aha no tak tentoraz bohuzial suhlasom cely den citam aj vo fotoblogoch o tomto co sa tu udialo nikto mi vsak priamo neodpovedal ze o aku foto islo, no ja som ju nevidela a ak je to takto..skutocne apon mne osobne mozno teraz niekomu pridem kruta ale ja by som taku fotku nerada videla, je to citliva tema nevhodna na verejnost.prepac @amouramour

amouramour
autor
18. sep 2012

@sisaha no to skutocne neviem, mne sa to stalo a ak narazas na nevhodnot mojho mailu tak boli slusne a aj ked s niecim nesuhlasili mohli rovnako slusne odpovedat aj s vysvetlenim, je to ich praca

czechzuzanaba
18. sep 2012

@amouramour a na profesii jsem to aj ja videla, no a co? tak asi nebude nekdo delat neco zadarmo, ne....a prihlasila jsi se?

sisaha
18. sep 2012

@amouramour mylis sa, vobec neviem o ktoru fotku islo a nedavala som ani podnet na zmazanie. Zjavne to prekazalo niekomu inemu, resp. vidis, ze takyto nazor nemam len ja.
Neviem preco, ale skutocne treba mať zakazane uplne všetko? Naozaj je potrebne mat v pravidlach aj taku vec ako je fotka mrtveho? Uz len ked si to po sebe citam, tak mi to znie hrozne. Ja sa heslom: ži a nechaj žiť riadim a preto mi niektore veci pridu uplne samozrejme a nemam potrebu vyvolavat hadky a biť sa do prs, že len ta moja pravda je spravna. Asi sa zopakujem, ale fotky zosnulych ano - ale v sukromnych albumoch.

amouramour
autor
18. sep 2012

@czechzuzanaba neprihlasila, kedze mam inu pracovnu oblast a som spokojna 🙂 a nepisala som, ze je problem ci to je platene alebo nie...co zas motas? 🙂

czechzuzanaba
18. sep 2012

@amouramour tak nechapu, aj to se muze stat...tak by jsi mi to mohla vysvetlit? O cem je toto tema?

traktor
18. sep 2012

@amouramour ..len za tovar si musis zaplatit..tu mamicky neplatia..teda..maju moznost volby v bazariku, ci ano, ci nie..ale za ostatok sa neplati..a hm..ja tu zatial nevidim ziaden navrh/napad, co a ako tu zlepsit, zmenit..stale sa tu vraciame k teme,ktora sa zamkla ..a pritom nazov temy je o niecom inom..