Používame cookies. Viac informácií tu. OK
boise
20. dec 2011

no tak sa rovno spytam, preco mi nefunguju Notifikacie 😅 Ked ma niekto spomenie v teme...neviem sa na nu prekliknut...a tiez mi zmizli "moje oblubene" temy.. 🙄 @martinjasen

boise
20. dec 2011

...jo a tiez mi tam chyba "paci sa mi to"...a este otazka - planujete tuto sluzbu spoplatnit?

martinjasen
autor
20. dec 2011

@boise Prihlasila si sa uz cez modrykonik-pro.sk? Ako Profesional nebudes moct davat "paci sa mi to" na prispevky vo fore, alebo v fotoblogoch. Taktiez nebudes moct komentovat prispevky vo fotoblogoch.

Na tie notifikacie sa spytam kolegu. Zatial neviem v com je problem.

zuzana76
20. dec 2011

a co ked nechcem byt viac profesional, ale obycajna uzivatelka? ako zmazem svoju prezentaciu?

lucia.kl
20. dec 2011

aj ja chcem byť len obyčajná uživatelka na modrom koníku a nie ako profesionál, dá sa to nejak urobiť?? kludne môžete zmazať moju prezentáciu ako firmu a vrátiť ma nazad ako mamičku...

lucia.kl
20. dec 2011

tak už niesom profesionál, ďakujem 🙂

martinjasen
autor
20. dec 2011

@zuzana76 Ahoj, tvoju registraciu ako Profesional som ti zrusil, kedze sa nejednalo o klasicku komercnu cinnost. 😉

geegee
20. dec 2011

Ja som dost zaskocena novym systemom. Nikto sa ma nepytal, ci suhlasim s tym, aby som bola registrovana ako profesional. Som registrovana od r.2006 ako mama a registraciu firmy na tejto stranke som vykonala len preto, ze ta sluzba bola zdarma. AK by som bola informovana aky dosah bude mat geegee profesional na geegee uzivatelku, urcite by som sa rozhodla firmu vymazat. Co je mozne v tomto smere urobit z Vasej strany? Chcela by som naspat mat oznacene svoje oblubene temy a fungovat ako uzivatelka geegee, s nastaveniami ktore k tomu prinalezia. Dakujem za pochopenie.

boise
20. dec 2011

@martinjasen a mozem si pre profesionala spravit novy profil? boise chcem mat po starom 🙄 🙄 🙄

zuzana76
20. dec 2011

@martinjasen dakujem

zuziq
20. dec 2011

aj ja by som chcela poprosit o zrusenie PRO konta a zmenu na "normalne". Prezentaciu nemam uz dlho ziadnu, resp. tam nie su ziadne udaje, vymazat sa to vsak neda. Vopred dakujem

boise
20. dec 2011

@martinjasen a notifikacie uz idu prekliknut. Prosim zruste ma ako profesionala a zalozim novy profil pre firmu, ak by to teda bolo mozne...

martinjasen
autor
20. dec 2011

@boise Nemozes mat normalny login a na iny login ako Profil Profesionala. Je to stret zaujmov. Budeme respektovat, ak sa rozhodnes, ze chces byt iba uzivatel, ale uz nebudes moct mat Profil Profesionala.

boise
20. dec 2011

@martinjasen v tom pripade chcem byt len bezny uzivatel, dakujem...vzhladom na to, ze za tie mesiace nebolo na stranku vela preklikov z MK, webshop si odprezentujeme inak 😉 Ale dakujeme aj za doterajsiu moznost 🙂

barbarka
20. dec 2011

Dobry den, nerozumiem tomu, nedokazem uz pisat pod svojim loginom do tem kde som predtym normalne pisala, stale mi to napise, ze musim ist na modrykonikpro ale cez to mi to vobec nejde, neviem si precitat notifikacie, nic 😒 preto vas tiez prosim, aby ste ma zrusili ako profesionala a nechali moj nick ako bezneho uzivatela - nick je barbarka, vopred dakujem

janielik87
20. dec 2011

@martinjasen poprosim aj ja vymazat svoj profil ako profesional, radsej by som chcela svoj bezny uzivatelsky profil, co som mala

luciferova
20. dec 2011

to co je profesional? koho sa to tyka?

mataharyy
20. dec 2011

@luciferova firem 😉

saskax
20. dec 2011

@martinjasen dobry den, chcem sa spytat, ci planujete niekedy v buducnosti Profesionala spoplatnit...kedze pri registracii je uvedene : (teraz zdarma). Dakujem za odpoved.

luciferova
20. dec 2011

@mataharyy aha, dakujem 🙂

martinjasen
autor
20. dec 2011

@saskax Ano, planujeme to spoplatnit. V predstihu o tom budeme informovat. Zatial nie je jasny presny termin.

snehovakralovna
20. dec 2011

poprosim aj ja vymazat svoj profil ako profesional, radsej by som chcela svoj bezny uzivatelsky profil, co som mala

saskax
20. dec 2011

@martinjasen a ked sa teraz zaregistrujem zdarma - uz to budem mat nastalo zdarma aj ked to uz bude potom spoplatnene?

mangostyle
20. dec 2011

Dobry den, poprosim zrusit profil profesionala. dakujem.

anjelik0907
20. dec 2011

@martinjasen ako zistím či som Profesional ? chcem byť normálny užívateľ ☹ bože neznášam takéto zmeny 😠 😠 😠 😠

martinjasen
autor
20. dec 2011

@saskax Zadarmo to bude, kym sa to nespoplatni. 🙂

martinjasen
autor
20. dec 2011

@anjelik0907 Nemas Profil Profesionala na ziadnej nasej stranke.

anjelik0907
20. dec 2011

@martinjasen ďakujem za info 🙂

amanda683
20. dec 2011

@martinjasen chcem zmazat profil z PRO!!!!!!Chcem sa dostat konecne do stareho konika 🙄

elise
20. dec 2011

@martinjasen chcem sa spýtať ak kliknem na ikonu profesionál, automaticky mi zmeni profil?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli