Páčia sa vám tieto šaty?

1. okt 2022

Ahojte, chystám sa na svadbu a vyberám si šaty.😊 Čo si myslíte o týchto? Nie sú už veľmi okukané? Vďaka za každý názor. 😊🥰

katkaseiner
1. okt 2022

mne sa pacia 🙂

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella1234
1. okt 2022

Podľa mňa krásne 🙂 len ja nie som moc za červené farby šiat na svadbu ale to už je každého názor 🙂

martinka13
1. okt 2022

Sú nádherné.

luccija
1. okt 2022

Krasne

crazy_lazy
1. okt 2022

Mne sa tiež páčia 😉

cyberk
1. okt 2022

Tiez som po nich pokukovala, velmi pekne 😍

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melanta
1. okt 2022

Veľmi pekné, ale farba sa mi nepáči, príde mi taká tetkovská. Podobné nedávno ukazovala rebecamarkusko alebo tak nejak má nick, tá jej farba bola na týchto šatách krásna.

rebekamarcusko
1. okt 2022

Ja ich mam v smaragdovej a rozmýšľala som nad týmito, ale kvôli tomu ze som sa dočítala,že červená sa na svadbu nehodí som zvolila tie smaragdove. Sú naozaj krasne😍

rebekamarcusko
1. okt 2022

Ja ich už mám u krajcirky a dala som skrátiť a zúžiť. A aj rukávy som dala zúžiť trosku.ale šaty sú podľa mňa naozaj nadherne

kitycat
1. okt 2022

@ella1234 duhlasim. Ak vyslovene nie je dress code pre damy cervena alebo bordo, tak vybrat tlmene tony ktore splynu s davom. Nie je nic horsie ako zaber na novomanzelov a cervena cmuha na pozadi ci v dave 🙈

moonlight1210
1. okt 2022

Vyzeraju dobre. A teda neviem, ci sa cervena hodi na svadbu, ci nie, ale tato je vcelku tlmena.
A ak si mlada, tak mladost znesie skoro vsetky farby (podla farby pleti a vlasov samozrejme) a vyzeraju dobre.

Avsak velka zrada cervenej je v odtieni. Podla farby pleti mozes posobit v niektorom odtieni cervenej zeleno, sivo, nazltlo, proste budes vyzerat, akoby si bola nevyspata, znicena, chora. Takze preto ho treba volit opatrne (podobne posobi vyraznejsi odtien zltej).

Je dobre poznat “svoje” farby, lebo v nich posobis instantne zivo, sviezo, mladsie, krasne.

autor
1. okt 2022

@rebekamarcusko môžem sa opýtať, akú veľkosť si si kúpila? Ja mám dosť podobnú postavu ako ty, skracovať by som ich určite musela... Len váham medzi S a XS... 😊

rebekamarcusko
1. okt 2022

No ja som bohužiaľ musela kúpiť sko lebo xs nemali. Ale keby majú xs,tak berem xs.

autor
1. okt 2022

@rebekamarcusko vďaka 😊 aj tie tvoje sú krásne 😊

rebekamarcusko
1. okt 2022

Ďakujem. Budem držať palce aby sadli a keby aj nie,krajčírka to vyriesi😁

marcellka32
1. okt 2022

@rebekamarcusko odkiaľ sú šaty, ďakujem

vandicka7
1. okt 2022

Nadherne su. Skusala som si ich ked sme mali ist na svadbu, v cervenej a uplne brutalne som sa v nich citila, su pohodlne a velmi pekne 🙂

marcellka32
1. okt 2022

@rebekamarcusko Ten obchod ma aj kamennú predajňu? Neviem to nájsť, dik

rebekamarcusko
1. okt 2022

@marcellka32 jooj s tým ti neporadím, ja som si všetko len objednávala.

leto232
1. okt 2022

@rebekamarcusko koľko merias?

rebekamarcusko
1. okt 2022

@leto232 153 🤣

leto232
1. okt 2022

@rebekamarcusko aha, ja 170 cm som chcela mať predstavu ako to vyzerá na mojej výške 🙂 tak nič 🙂

blontimka
1. okt 2022

Áno. Podľa mňa sú dokonale. Strašné by som chcela fialové alebo takú peknú baby ružovú.

blontimka
1. okt 2022

A hlavne neobjednavajte z Luxie. Krásny výber farieb, hneď som ich objednala a skoro som odpadla keď prišli... Uuuuplne iné farby ....

ankare
1. okt 2022

Sú krasne

rebekamarcusko
1. okt 2022

@blontimka no ja mam odtiaľ 3 šaty a prišli mi vždy krásne farby.

rebekamarcusko
1. okt 2022

@leto232 jaaaj no mne sú strašne dlhé 🤣