Packeta Zbox

lulupulu
7. mar 2023

Ahojte, chcem sa poradiť. Ako odoslať zásielku cez Z box? Píše ze je to výdajne aj podacie miesto ale neviem ako odoslať balík cez ňu 🙂 ďakujem za každú radu

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulupulu
autor
7. mar 2023

@mb2021 ved ale do aplikácie príde iba kód a kód neviem zadať do Zboxu

kubkovamama
7. mar 2023

@lulupulu ako nevieš zadať do Boxu. Zadas ho v aplikácii až keď stojíš pri Boxe

lulupulu
autor
7. mar 2023

@kubkovamama a kam ho zadám? Som nováčik takže neviem vôbec ani to nikde nemôžem nájsť

lulupulu
autor
7. mar 2023

@ajuska41 a už to funguje? Lebo tam píše ze to bude fungovať postupne

ajuska41
7. mar 2023

@lulupulu pokiaľ máš android tak nie

dzulik_
7. mar 2023
lulupulu
autor
7. mar 2023

@ajuska41 no mam android

lulupulu
autor
7. mar 2023

@dzulik_ ďakujem, náhodou ste skúšali vkladať aj s amdroidom?

dzulik_
7. mar 2023

@lulupulu nie, neskúšala som zatial 🙂

lulupulu
autor
8. mar 2023

Tak urobila som si zásielku a nákoncí mi píše ze ju môžem zaniesť na podacie miesto a iba kód mi dalo. Čiže to nemôžem odoslať cez Z box ze?

tanyag
8. mar 2023

@lulupulu Nie nemôžeš...tvoja appka vie, že máš android a ak to android nepodporuje, dá ti možnosť len odniesť to na podacie/výdajne miesto

lulupulu
autor
8. mar 2023

@tanyag ach, tieto vymoženosti. Keď už chcu takéto veci tak nech to ide na všetko :D

tanyag
8. mar 2023

@lulupulu asi tak nejako 😁

lenkakravcova
8. mar 2023

@tanyag a na com to vôbec funguje? Iba na iphone? Alebo aj na PC sa dá apka otvoriť a použiť?

lulupulu
autor
8. mar 2023

@lenkakravcova no len neviem ako pôjdeš s PC k tomu z boxu 😀 lebo to musíš byť pred ním a vtedy si to naštukať a tak ti otvorí skrinku

tanyag
8. mar 2023

@lenkakravcova
Neviem, ja nepoužívam ZBox, jedine výdajne a podacie miesta, čiže mne to cez android funguje, ale cez android to vraj nefunguje na ZBox, a ako bolo spomenuté vyššie, treba mať mobil pri sebe ak idete k tomu ZBoxu...

lenkakravcova
10. mar 2023

@lulupulu ako kľudne by som šla aj s notebookom keby mi to ušetrí 30km cestu k najbližšiemu podaciemu miestu.
No vyskúšam najbližšie. 🙂

lulupulu
autor
10. mar 2023

@lenkakravcova no to hej, ja mam najbližšie 12km a manžel má tadiaľ cestu skoro každý deň tak aspoň to tak riesim

ajuska41
27. mar 2023

@lulupulu už sa dá odosielať aj s Androidom cez z-box ,dnes som mala premiéru a poslala balík🙂

lulupulu
autor
27. mar 2023

@ajuska41 áno už aj mne prišlo upozornenie ze sa to dá :D a ako to funguje? Normálne sa náhodi zásielka a potom sa dá vybrať ako sa odošle?

ajuska41
27. mar 2023

@lulupulu aplikácia ti dá ponuku či odoslať cez z-box alebo v zásielkovni,výber velkosti schránky ti dá až keď budeš pred zboxom ,všetko ťa to navedie ,je to jednoduché tak som zvedavá ,či bude všetko ok...

lulupulu
autor
27. mar 2023

@ajuska41 dakujem

bobkovci5
29. mar 2023

@ajuska41 a keď odomna nepýta možnosť poslanie balika ?chcem poslať cez zbox a žiadny kód nikde není ani možnosť cez co idem poslat

lulupulu
autor
29. mar 2023

@bobkovci5 to musíš zadať ako poslať balík, skus si aktualizovať appku

ajuska41
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajuska41
30. mar 2023

@bobkovci5 teraz tam píše niečo ako -zasielka pripravená na odoslanie,na to klikneš a ukáže sa ti kód
Ale... neviem,či zrovna ja som nemala smolu,balík trčí stále v zboxe🤦aj som písala na stránku a ani včera nebol vyzdvihnuty,som zvedavá dnes..

lulupulu
autor
30. mar 2023

@ajuska41 kedy si ho včera podala?

bobkovci5
30. mar 2023

@ajuska41 q treba zaplatiť poštovné v aplikácii a potom dostanem heslo ktoré mam napísať na balik a potom už pokračujem len v aplikaci idem ku zboru a tam otvorím okienko vložím a hotovo správne som pochopila?