Pavúky v dome

8. nov 2022

Ahojte
Mate aj vy celorocne tolko zachodovych pavukov v dome?
My sme sa prestahovali z bytu do starsieho domu, mame taky ten klasixky dreveny strop a stale su tam tie"hajzlove" pavuky.
Je to v domoch normalne?

h2
8. nov 2022

Áno, aj u nás je ich veľa. Raz dávnejšie som si tak povzdychla pred mužom, že to je strašné, koľko je tu pavúkov, že toto je asi nejaký pavúčí kraj. No a on začal spievať: "Pavúčí kraj, zo všetkých najkrajší..." 😁 Vždy si na to spomeniem, keď máme zase pavúky v dome.

lulaby1982
9. nov 2022

Pavučikovia prinášajú šťastie,veď ich nechajte žiť , nech si s Vami užívajú Vasu domácu pohodu. Pokiaľ to nie sú tarantuly, prečo nie? Aspoň nebudete mať fóbiu z pavúkov.

nwnw
9. nov 2022

Mame novostavbu a lietam na vysavaci jak bosorka. Neznasam akukolvek haved v dome.

autor
9. nov 2022

@lulaby1982 ja praveze tu fobiu mam,a neviem co s tym

autor
9. nov 2022

@h2 tak som rada ze nie sme jediní 😀

veselo_neveselo
9. nov 2022

Nic s tym, mat pavukov v dome je normalne. A aj teraz, ked je chladnejsie, uz hladaju asi aj utocisko.
Predstav si to tak, ze sa staraju aby ti tade neliezla vsetka ta ina haved, co pochytaju. Za mna lepsie jedneho pavuka, ako kopec dalsej malej havede 🙂

A este, my sme vacsi ako ich cely svet, nemame sa ich preco bat. Aspon tych nasich.

andrea_82
9. nov 2022

my sme mali pavúkov, keď sme sa presťahovali a ešte sme nemali podbité vonkajšie podstrešie. Tento rok sme dali aj sieťky na okná a je to o 100 % lepšie. Keď máte drevený strop, tak sa nečudujem, že máte vo vnútri pavúkov.