Perly našich detičiek, vaše zážitky a trapasy

adelajda2012
4. júl 2014

Pôvodná diskusia bola prevedená na cz konika, ale tam sa nejak nechytila. Mne veľmi chýba a tak sa pokúšam ju obnoviť. Dúfam, že sa podarí....pridajte sa 🙂

matovicova
7. apr 2024

Čo patrí do modrého kontajnera? 4 ročný: neviem. Napoviem mu: Pa... A on sa spýta, Pavúk? 😀

matovicova
7. apr 2024

4 ročný: maminka môžem si na teba prdnúť? 😀

elibeli12
7. apr 2024

Mojej malej som chcela povedat zabka, v hlave som mala drobec a nakoniec som vypotila ZABEC😃🤦

angela1103
12. apr 2024

12 ročný syn si ustieľa posteľ a skladá pyžamo. Príde k nemu jeho 4ročná sestra: "...ale to si nemôžeš takto dávať pyžamo, to sa inak skladá!"
Syn: "Adelka, ty ma len komanduješ!"
Dcéra: "Nekomandujem! Ja ťa len kontrolujem." 😎😁

angela1103
12. apr 2024

Dcéra (4r.) pozerá z okna: "Mamiii, pri bráne je holub, krhlička." (myslela hrdlička)☺️

21anjelik19
12. apr 2024

@adelajda2012 3 a pól ročná ……. Maminka padajú ti cicky 😂😂 ďakujem miláčik 😵‍💫❤️🥲😊

bubik6x
14. apr 2024

2,5 ročný beží za mnou s podprsenkou v ruke a kričí: Mamaaaa!!! Zabudla si si cicky!!!

lenkakravcova
14. apr 2024

@modra_kolobezka už len dúfam, že ich (kozie bobky-čučoriedky) aj neochutnávala 🤣

lenkakravcova
14. apr 2024

Ja mám jednu nedávnu príhodu. Z obývačky som počula ako išla dcéra na wc a oznámila mi po ceste, že "idem tatať (kakať)). Má 3 roky. Keď ide na veľkú potrebu utieram jej po nej zadok, lebo sama ešte nevie. Zdalo sa mi, že tam sedí už nejako dlho, tak reku idem ju radšej skontrolovať. Prídem do kúpeľne a skoro ma porazilo, dcéra si usmiati umýva ruky s doslova HO.. roztretým pod nosom, na lícach.
Pozerám ešte raz či dobre vidím. Pýtam sa jej "čo to má byť???"
A ona na mňa s úsmevom a hrdosťou na tvári, že: "mama ja som sa sama utrela hov.o, a potom som si sama vyfúkala aj nos. Už som veľká!" (Tým istým toaletným papierom). 🤢😅

lulu0123
14. apr 2024

@lenkakravcova 🤣🤣🤣🤣🤣

lenkakravcova
14. apr 2024

@lulu0123 tiež som sa smiala so slzami v očiach a pritom rozmýšľala ako to dieťa vydezinfikovať. 😀

elibeli12
14. apr 2024
cacianka
14. apr 2024
dusankomoj
14. apr 2024

@lenkakravcova však recyklovala! Mala by si byť pyšná🤣(ja by som ju strčila pod sprchu celú)

lenkakravcova
14. apr 2024

@dusankomoj tak sa aj stalo 😃 skôr som premýšľala nad tým či bude mydlo stačiť a koľko z toho už olízla 🤢😃

dusankomoj
14. apr 2024

@lenkakravcova sú veci,na ktoré radšej nevedieť odpoveď🤣🤣

cacianka
14. apr 2024

@lenkakravcova sanytol 🤪

dixitka
14. apr 2024

@elibeli12 jeej, mňa mama v detstve prezývala žabec 😊 nikdy som sa nezamýšľala nad tým, kde také slovo vzala, ale ako si mi to teraz pripomenula, normálne ma nostalgia chytila 🙂

dusankomoj
14. apr 2024

@dixitka mne zase prvý muž chcel zalichotiť,že som jeho žubrienka a nemohol si spomenúť na to slovo,tak s neho vypadlo,že som jeho pulec(po česky)😊😇

gaja78
16. apr 2024

Bola som pre syna v škole a pridal sa k nám jeho spolužiak, tak som ho zobrala do auta a vysadila pred jeho domom. Pri vystupovaní sa ma pýta: Teta, mám vám aj zaplatiť?

gaja78
16. apr 2024

V TV bežal nejaký film, riešili tam neveru. Syn - 11r. sa k tomu išiel vyjadrovať, tak sa ho pýtam - vieš čo znamená nevera? a on na to: to znamená, že to treba tajiť.

akje
16. apr 2024

@gaja78 :DDD

isis234
16. apr 2024

@gaja78 aký galantný jeho spolužiak.....tak neveru tajiť?? 😂

lenkike
16. apr 2024

@jakubrianka aj moja dcérka si presne tak isto vysvetlila páriace sa bzdochy 😁🙈

mrnoska3
18. apr 2024

Dcéra prišla domov zo školy a vraví:Hugo nám dnes ukázal na dievcenskom záchode holý zadok bože a taký to bol dobrý chlapec ,že mamka

mrnoska3
18. apr 2024

Dcéra pride od susedy rovnako starej ,7 rokov majú a vraví :Mamka Julka povedala škaredé slovo a ja že aké a ona spustí -Kto veľa cvičí,zadok má v p...Oči mi skoro vypadli ,ale mala som, čo robiť aby som sa nesmiala ako to slovo z nej vyletelo

mrnoska3
18. apr 2024

Aj dnes zase perlila.Ma bábiku Majku.Vravi mi Majka umrela a ja ,že čo sa jej stalo.Bolo dlho v batohu asi sa už udusila 🤭

isis234
18. apr 2024

@mrnoska3 oni to tak nevinne povedia.. a rýchlo... 😅
Krsného syn prišiel zo škôlky a recitoval o hruške: Spadla hruška zelená rozbila si kolená. Ty ku..a zelená. .. Tiež sme mali čo robiť aby sme sa nesmiali

jakubrianka
19. apr 2024

@lenkike hej aha pozri už sa pripájajú ďalšie :D

h2
19. apr 2024

@isis234 😂 Pri tomto som si spomenula, ako môj synovec takto raz recitoval básničku, bol ešte malý a nevedel dobre "r", namiesto neho vyslovoval "v":
... Dohonila kúvu na moste,
vypvášila ju tam po chvoste,
pvečo si sa, kúva, nepiekla,
pvéčo si z pece utiekla!"
Jeho mame tiekli slzy od smiechu, že "Prečo si sa, ty kurva, nepiekla?!" 🤣
A ešte mala jeho babka obľúbený seriál Horná Dolná, tak to si asi tiež viete predstaviť, ako sa jej pýtal, či pozerá. 💩💩, Dolná.