Perly našich rodičov

drimonna
4. jan 2019

Ahojte... Toto bude asi pre tých mladších, ale možno, že aj tí starší budú mať čo napísať z dectva alebo ešte zo súčastnosti... 🙂 Sú perly naších detičiek,naších mužov, no a čo kebyže sú aj perly naších rodičov? Tak teda píšte...Dúfam, že napíše aspoň jeden z vás 😂😂 Pozrite aj na moje ďalšie diskusie , aj tam môžete písať 🙂 💙

h2
29. dec 2021

Moja mama včera povedala "estrogénový olej" (namiesto "estragónový").

rosabella
8. feb 2022

Hláška mojej mamy, keď nám nechutilo nejaké jedlo a už to bolo aj studené: " Budeš tu sedieť a jesť, aj keby sa ti muchy na tom korčuľovali!"

slovakboy
8. feb 2022

@drimonna ja keď som bol malý tak keď sa ma naši spýtali koho ľúbim tak som povedal: Mamku, ocka, Peťka (brat), Zuzku(sestra), babku Máriu, dedka Fera, babku Katku, dedka Tona, uja Jana, uja Mariána, tetu Renatu, tetu Irenu , Miska, Jožka , tetu upratovačku v škôlke, pani učiteľku v škôlke, Vladka (Róm od susedov), tetu poštárku, smetiarov, atd atd. Nechápal som prečo sa naši tak smejú. Keby vedeli ako som na tých všetkých ľudí pekne myslel.

matovicova
16. feb 2022

Nikdy nezabudnem...ako sa prišla s malou dušičkou moja maminka za mnou spýtať, mala taký šibalský kukuc, ze: "Ty pocuj, to sj ja som na tom Facebooku? A mám tam aj fotky?" Hrozne bola zlatá 😍

dzt
16. feb 2022

@matovicova 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 niečo podobné aj u nás bolo. Oco chcel telefón (nový) s facebookom, hoci fb vôbec nemá 😂

suepe
16. feb 2022

Jedného rána som dostala abnormálnu chuť na zavináčov. Tak som si naložila na tanierik a začala tlačiť do hlavy.
Ocino vošiel do kuchyne a s užgrnom na tvári konštatoval:
,,Jaj, kyslé chutí po opici." Na to som mu ja hneď naspäť zaspievala: ,,Aj tehotným." 😂😂😂
Bolo na ňom vidieť, ako zozelenel. 😁 Už v živote si zo mňa týmto spôsobom neutiahol.

bubik6x
22. feb 2022

Keď sme boli so sestrou ešte malé otec nám vždy vravieval: dievčatá keď zjete veľa cibule narastú vám veľké cicky! Jedného dňa sme išli na obed k babke a sestra jej hovorí: babka ty si zamlada musela zjesť minimálne 2 vagóny cibule!🤣🤣🤣🤣

bubik6x
22. feb 2022

@rosabella u nás bola vždy hláška: to zjes aj keby som to do teba s patou musela natlačiť!

bubik6x
22. feb 2022

Ešte som si spomenula na jedno, ako tínedžerka som stratila mobil a s mamou sme sa dohodli že mi na vianoce dá svoj a tak som sa jej asi mesiac pred vianocami opýtala:
Mami nemôžeš mi dať môj darček predčasne?
A ja mám do tej doby volať z okna či čo?

bubula_007
23. feb 2022

@bubik6x 😂😂👍

rosabella
7. apr 2022

Zažité vo vlaku:
Voľné miesto vedľa staršieho pána, sadá si naň staršia pani so vzdychom a slovami:
"Ach, v mojom veku mám už také podlomené zdravie." Pán jej hovorí:
" No a prečo teda máte v taške cigarety, veď je na nich nápis 'Fajčenie škodí zdraviu.' " (Mala veľkú, doširoka otvorenú tašku, kde bolo všetko vidno.)
A teraz príde tá perla - do debaty sa zapojil ďalší cestujúci:
"Prosím vás, toto nikoho nezaujíma. To keby tam bol nápis, že 'Vaším fajčením podporujete našu vládu a poslancov', to by ste videli, koľkí by prestali fajčiť!"

matovicova
7. apr 2022

@rosabella to je ako keď moja 5 ročná dcéra príde k cudziemu človeku na ulici, ktorý fajčí a pýta sa ho: "Ty si prečo ničis zdravie?" To by ste mali vidieť tie zaskočené pohľady 😀 Jeden starší pán, jej raz povedal: "Lebo som sprostý." 😀

charlinka111
7. apr 2022

@maminuska že Jiřinu 😂

mircalla
7. apr 2022

@matovicova Mala ma recht

damian88
10. apr 2022

@maminuska 😂😂😂😂😂👍

damian88
10. apr 2022

@lienka77 😂🤦‍♂️😂😂😂👍

damian88
10. apr 2022

@dopolbokaodrata 😂😂😂😂

damian88
10. apr 2022

@drozdajkahra Bože ja mám záchvat 😂😂 Kokotnik 😂👍

cacianka
10. apr 2022

Zase moja mama 75+ - prišla unavena narobena zo záhrady , sadne za stôl a zrazu zbadá nejaké hrče látky pod krkom. Zmätená šmatra a vykrikne " kriste kde mám cecky !!!"
A ja - "ušli ti k susedovi Ferovi na pašu"...
Netuším prečo sme si museli prezliecť gaťky.
Ps. Máme sa posunula už staršia vyťahana podprda.

bubula_007
10. apr 2022

@cacianka 😂😂😂

mimisram
10. apr 2022

@matovicova to také od srdca, z fleku 🙂 Rozosmialo 🙂

modrykonik1237
10. apr 2022

Raz, po návšteve u svokrovcov. Po pôrode mi zostalo pár kíl naviac, čo mi sposobilo trošku problém pri šnurovaní topánok. Svokor sa na mňa chvíľku pozeral a potom mi s úsmevom hovorí: Prečo je tá zem potvora tak nízko, však?

denkatn
11. apr 2022

@modrykonik1237 mna tak odpisali podobne tiez, ked som nevedela precitat jedalny listok v restauracii, lebo vo vyssom veku vidim len do dialky a som oddalovala ten listok od seba, aby som mohla citat a mi povedali, ze: "Prilis kratke ruky, co?🙂

mimikarol
11. apr 2022

Ja nikdy nezabudnem keď som mala asi 18-19 rokov, chystala som sa na silvestrovskú diskotéku, a mama mi vravela nech si zoberiem tyčinky. Zo sestrov sme dostali záchvat smiechu a ona urazená že "veď uvidíš, že tam budú skupinky čo budú oslavovať nový rok, len vy tam budete sedieť pri prázdnom stole" 😂

kocurikpupcek
17. apr 2022

i ja musím pridať jeden z tohto víkendu. S mamou sme sa zarozprávali, že akých to exotov občas dávajú v tej relácii o varení na jojke "Bez servítky". Ja jej na to vravím, že občas niekedy pozerám aj na českom programe ale tam sa to volá inak. A začala som loviť v pamäti názov tej českej relácie. Moja mama ma predbehla a zvolala naradostene:" Jáj, už viem! Volá sa to 'Prostrčeno!" 🤣
Mala na mysli "Prostřeno".😅

matovicova
14. jún 2022

Správa od mamy:
Myslíš že sa bude dať internet begig namontovať do môjho mobilu

mimikarol
15. jún 2022

@matovicova môj oco hovorí že 02 dva 🤣

malinoismum
15. jún 2022

@mimikarol moj oco že KÁ štvorku 😃😃🤦🏻‍♀️

zuzka1.
15. jún 2022

moj otec ked ste stali v mekaci v mcdrive krical do mikrofonu, ze jedno pivko pre deda 😀

matovicova
15. jún 2022

@malinoismum jaj moja mama ORGINAL rodného listu 🙈