Perly našich rodičov

drimonna
4. jan 2019

Ahojte... Toto bude asi pre tých mladších, ale možno, že aj tí starší budú mať čo napísať z dectva alebo ešte zo súčastnosti... 🙂 Sú perly naších detičiek,naších mužov, no a čo kebyže sú aj perly naších rodičov? Tak teda píšte...Dúfam, že napíše aspoň jeden z vás 😂😂 Pozrite aj na moje ďalšie diskusie , aj tam môžete písať 🙂 💙

maminuska
5. jan 2019

no hlod môjho otca dnes , prišiel ku mne , varila som obed na zajtra lebo idem preč . Varím na plyne, elektrickú trúbu mám osobitne zabudovanú v inej časti linky.
Pýta sa ma dokedy budeš variť, vravím ešte chvíľu a on potom , skontroluj či si vypla plyn a pre istotu to vytiahni aj zo zástrčky.

romiada
5. jan 2019

Moj šef si prerobil kuchyňu, došiel pozrieť jeho otec a vravi: preboha načo Vam je už aj v kuchyni televizor. A on: otec, to nie je telka, to je digestor (bol taky leskly tenky čierny ako sucasne LED Tv)

simcika
5. jan 2019

@maminuska áno, treba všetko vypnúť!! Aj môj otec to robi 😂😂

uglybetty1234
13. jan 2019

Moja mama s nami na dovolenke. Maly pil este mlieko z flasky. Vravim, bude to mat studene, nemam v izbe mikrovlnku. Moja mama ,, a nemate ju v skrini ako my?" Hovorim jej, ze v skrini nie je ziadna mikrovlnka. Mama mi ukazala mikrovlnku v ich skrini - TREZOR 😂

st44
13. jan 2019

Par rokov dozadu. Isla som si do lekarne kupit kamzika. Pri okienku: prosim si klokana. Lekarnicka na mna pozrela bokom a isla zobrat. Doniesla kamzika. Mne to az potom doslo co som trepla a hovorim ze sak skace aj jeden aj druhy. No smiala som sa aj ja aj ona

kikidee
14. jan 2019

Moja mama dava pravidelne take hlody... ale pamatam si spred niekolkych rokov tieto:
- nakrajala som si na veceru syr a mama mi vravi, daj si k tomu pomaranc, budes to mat ako hrozno...
- sedime v izbe na zemi a zrazu mi mama siahne na nohu a vravi: to co mas aku pevnu gumu na tych ponozkach, ti neprudi krv a potom mas zlu naladu! 😃🙈

lienka77
14. jan 2019

Moji rodičia mi keď som mala asi 25 rokov chceli silou mocou kúpiť šijací stroj ... že je to praktické. Ja som ich chcela odbyt , tak im hovorím kúpte mi to raz ako svadobný dar. Na to moj otec... a to chceš cely život prežiť bez sijacieho stroja?🙈

lienka77
14. jan 2019

A ešte jednu fajn hlasku mal otec voči mne keď som bola na vysokej ... “ tvojim systémom robenia všetkého na poslednú chvíľu otehotnies deň pred menopauzou”...

romiada
15. jan 2019

@lienka77 🤣🤣🤣👍👍👍👍

johanna_b
15. jan 2019

Moja mama pozerala program o zoznamovani a tam jedno dievca vravi: "Mal by byt nefajciar, abstinent.." Moja mama uplne vazny koment: "Tych alkoholikov nikto nechce." 😂

maminuska
15. jan 2019

Môj otec ... Ja som svojho otca musel poslúchať a ty mi furt odvrávaš .Keby si ma počúvala nenarobila by si toľko sprostostí ako ja.

maminuska
15. jan 2019

Hláška mojej mamy keď som prudko schudla ...no už si konečne dlhšia ako širšia. No dík 🙂

fizu1
15. jan 2019

keď som bola prváčka, nosila som domov poznámky každý deň, lebo som učiteľke skákala do rečí a vyrušovala. mama to už nezvládla a po ďalšej poznámke hovorí ocovi: Marián, vezmi remeň a vytrep ju..Oco sa na mňa pozrel a hovorí: No a čo už len na tej kostrbatej riti nabijem? 😀 😀 a bolo vymaľované 🙂 a potom mi napadlo ešte jedno. keď som došla po štátniciach domov (mesiac som bola na intráku vkuse a naozaj som zo 5 kil išla dole, kľúčne kosti mi trčali), oco sa na mňa pozrel zdesene a hovorí: Dieťa, preboha, veď si zelená ako hruškové hovno 😀

michaelkanr
15. jan 2019

Boli sme v restauracii na slavnostnom obede a casnik nam vymenuval dezerty: mame marlenku, panna cotu, palacinky, zmrzlinu...
A moja mamina-dame si toho Pána Kotu.
😂😂😂

elenita
15. jan 2019

@uglybetty1234 Toto je supeeer 😀 😀

anjika44
15. jan 2019

Mne sa pred vyše rokom zadarilo. Syn mal niečo pod dva roky a mal takú hračku - drevenú dosku s priehlbinami, kam treba vkladať rôzne tvary. Konkrétne to boli zvieratká. Ja som si tam napísala mená zvieratiek, abhy som si to uľahčila. Syn to spravil na prvý raz. a keď ho moji rodičia pochválili, tak ja im na to: "Ale veď to tam má napísané."

pomfritka
20. jan 2019

Raz sme ja, sestra a mama hrali spolocensku hru. Pyttam sa mamy, ze kolko jej treba hodit na kocke aby prisla do ciela. A ona hned pohotovo: 5,6 a 7. Hadzalo sa len jednou kockou. My sme sa so sestrou 5 minut vkuse schuti smiali. ona nechapavo pozerala. A potom sa jej pytam este raz: kolko ti treba hodit? A ona: no sak 5,6 a 7. 🤣 Bolo to tak zlato uprimne a preto to bolo v ten moment nehorazne vtipne. Potom jej to doslo 😁

natal
24. jan 2019

Moja mamka je tiez expert. Nezabudnutelna hlaska. Vravi synovcovi, bol u nas tyzden uz bol velky pubertiak a ochorel: "Daj si tie kvapky do ucha. Do riti! Do nosa." Synovec: "Babka, tak kde si ich mam dat?"

natal
24. jan 2019

A este jedna. Mama lezi na gauci a vravi mi: "Chod tam a zober z toho toto."

ivkakaska
24. jan 2019

@natal tak taketi pozname😁, to nik3dy aj ja muzovi,😂

johanna_b
24. jan 2019

Pytam sa mamy, ake ma PIN, jejodpoved: "4 hviezdicky."

st44
24. jan 2019

@johanna_b 😂

drimonna
autor
25. jan 2019

@johanna_b b😂😂😂

laura_222
26. jan 2019

Nasa mala jedno obdobie bola zavisla na rozpravke Krtko a Panda a vsetci u nas to o nej vedeli. Raz mi vola mama a pyta sa co robi Vivi, odpovedam ze pozera rozpravku. A mama zahlasi: Tu jej oblubenu Prdko a Kanta? 😂😂😂😂

ivkakaska
26. jan 2019

@laura_222 pozname pozname😁, ja som takto premenovala nasu veducu fakturacneho.. Miesto Dorota Murinova, bola Murina Dorotova..a teraz s nou telefonujte, ked sa vam 4 kolegovia smeju pri stoloch a cakaju kedy sa zacnem uplne rehotat😝

anjika44
26. jan 2019

Ja mám u rodičov mačku, ktorá sa volá Miňa. Raz niečo chcela, ja som jej išla povedať "Miňa počkaj" a miesto toho jej vravím "Pičkaj".

ajsha123
27. jan 2019

Ja som sa zvykla pomýliť a namiesto "šúchať zuby!" som povedala: "deti, zubať šuchy!"

vivuska666
27. jan 2019

@evelyn226 zaaaaaachvat...kotkorodki ;)

vivuska666
27. jan 2019

@simcika jeziiiiiiiuiiiiis.....placem 🙂

vivuska666
27. jan 2019

@tatianaba 🙂))))))))) zlatee