Plastické operácie

yasminelle
28. dec 2007

Ahojte kočky, zaujíma ma, ktorá z vás má nejakú plastickú operáciu alebo plánuje operáciu, alebo len tak nad tým uvažovala, čo by potrebovala vylepšiť a nie je ochotná si ju dať spraviť.

Skrátka názory k tejto téme ako takej a nejaké osobné skúsenosti.

otrivinkajanka
4. feb 2008

no kamoska ich mala 6 tyzdnov a potom mala taku specialnu podprsenku ktoru nosila tusim mesiac ale ma ich krasne vyzeraju ako ´jej a bola tam len do vecera rano jej to urobili a potom vecer isla domov ale musel sa o nu starat jej priatel lebo hovorila,ze nemohla ani na zachod ist ani hybat rukami vsade ju nosil a umyval prve tri dni su najhorsie ale aj tak nad tym intenzivne premyslam,ze si to dam urobit ved americanky si to davaju robit ako keby to nic nebolo ale dost to stoji to je pravda

vanila
4. feb 2008

tak to tie tri dni by som zvladla len musim nahovorit toho mojeho nech mi na to prispeje.

otrivinkajanka
4. feb 2008

no to ano ten moj ani netusi,ze si to chcem dat urobit a uz vidim jeho reakciu:si normalna?tolko penazi na taku debilinu?musim mu to povedat pri nejakej vhodnej prilezitosti ked bude mat naladu

vanila
4. feb 2008

no to som ja uz naznacila. ze naco mi to bude ze je to sprostost a bla..bla.. a neskor sa pousmial ze mi asi uz nacisto preskocilo

otrivinkajanka
5. feb 2008

vanila pozerala som si na nete stranky a fotky ako krasne tym babam urobili prsia asi sa na to dam

vanila
5. feb 2008

ja by som sa dala na to aj hned keby to bolo mozne. To som sa chcela opýtat ci mi nevies povedat keby som mala implantati a by som otehotnela ci to ma na to nejaky v plyv kojenie?

vanila
5. feb 2008

myslim negativny vplyv to som to tam zabudla napisat

evercila
5. feb 2008

cafte! aj ja ked na to pozeram /teda na nich 🙂))/ tak po druhom odkojeni to bude chciet nejaky zasah ☹(((
inak s kojenim nieje problem ani so silikonmi, neviem teraz, ktore celebrity kojili po plastike, ale viem , ze hej...
moj manzel uz videl pomerne dost operovanych poprsi a cueml, ako to dobre vyzeralo...takze problem so "schvalovanim" nemam, len kto to zaplati 🙂))

bihan
5. feb 2008

po zväčšení pŕs nie je problém s dojčením, pretože implantát sa vkladá pod sval, čiže mliečne zľazy nie sú nijako poškodené. Možno ho ale nebudú odporúčať kôli možnej deformácii a strate estetického efektu 😉

otrivinkajanka
5. feb 2008

vanila moja kamoska co ma implanaty teraz koji syna uz 8 mesiac a ziadne problemy nema a ma ich stale take rovnake

sakura77
5. feb 2008

no ja tiez uvazujem po druhom dietati(ak sa podari) nejake tie "kozy! 😀 pred porodom tam nieco bolo ,no a teraz... nic moc teda,a to si nechcem predstavit po dalsom 😝
no a co sa tyka zadku,je teraz super vec Lipolyza-ale je to dobre nie na moc velke slaniny-co ja teda nemam moc ale zato po tych 17kg co som pribrala ked som bola v tom a potom to schudla,celula jak diva svina.tak na to je to vraj super,tak po druhom idem na to urcite 🙂

vanila
5. feb 2008

tak ja doto asi na sto percent ide lebo sa bojim uz pozriet na tie moje poboznice do zrkadla 😝 😀 nech to stoji co to stoji. aj ja mam taky asi druhy stupen celulky no to ma az tak nedesi ako tie prsia ved to uz nema ani tvar vizera to ako lievanej fuj... be... 😝 😀 ked mam pravdu povedat aj sa hanbim pred tym mojim vyzliect radsej sa zasijem ked sa prezliekam. ☹

sakura77
5. feb 2008

vanila 😀 😀
asi tak nejak aj ja 🙂 ze urobit striptiz,nehrozi 😀 😀 😀

otrivinkajanka
5. feb 2008

vanila ak chces daj mi mail poslem ti nieco o tej plastickej operacii napisal mi o tom plasticky chirurg z jednej kliniky dam ti aj www stranku na nich maju fotky na stranke ako to robili zenam

vanila
5. feb 2008

inak dnes som to mojemu zase naznacila ze potrebujem nafukat erbegy 😀 tak aj stym suhlasil len dovtedy pokial som mu nepovedala cenu. tak som mu povedala ze uz si nemusi kukat na internete ale ked mi to dovoli spravit tak si moze aj sahnut a to bude mat vyhodnejsie tak isiel do roboty s chrobakom v hlave uvidime co vyhuta. 😉

vanila
5. feb 2008

otrivinkaja neviem ci ti to doslo lebo nejako mi kiksuje IP

otrivinkajanka
5. feb 2008

no ja som rozhodnuta,ze si to dam na jesen asi urobit ako som to na nete videla a citala som o tom,tak som sa rozhodla lebo tieto moje lajdacky co mi zostali po kojeni urcite nechcem ale este moj stary mi to musi odobrit sak ho nejako spracujem,,,,,

vanila
5. feb 2008

baby keby bolo penazi tak zo seba urobime sexmamicky ako lusk 😉 😉 co vi na to?

otrivinkajanka
5. feb 2008

no tomu ver moja ja tie peniaze budem musiet od stareho vydrankat a keby som mala na konte peknu kopku prachov tak som ako pamela anderson vanila poslala som ti na mail tie veci dostala si to?

vanila
5. feb 2008

ano dostala idem sa na to kuknut

otrivinkajanka
5. feb 2008

no pozri si aj tu stranku su tam odfotene baby predtym a potom

vanila
5. feb 2008

no otrivinkajanka tak to boli dobre vysledky . skusim spravit na toho mojeho trochu vedsi natlak oproti tomu co som tlacila doposial. inak ked som bola ja u plastaka bola tam jedna pani a tej robil prsia ale poviem ti klobuk dole bola po troch detoch ale tie prsia vyzerali ako prave a nie umele

otrivinkajanka
5. feb 2008

ved na tej stranke su vyfotene zeny co aj kojili a ako krasne im tie kozy urobili

vanila
5. feb 2008

no hej to bolo super. idem pohladat toho co hladaju za ten prepad banky neviem ako sa vola mozno sa ta stovecka u neho este najde 😀 😀

otrivinkajanka
5. feb 2008

cervenka?ved ten chudak ani tu banku nevykradol si nepozerala palbu?on v tom case bol v krcme opity s kamosmi

vanila
5. feb 2008

no skoda ☹ inak som o tom nieco pocula ze je v tom nevinny.

otrivinkajanka
5. feb 2008

keby aspom ukradol 10 milionov a nie pokakanych 120 tisic mat tak teraz aspom pol miliona vedela by som co s nimi,,,,

vanila
5. feb 2008

keby robili konkurz pre nejaku kozmeticku spolocnost a ze zomna urobia amazonku tak som v rade medzi prvymi 🙂 😉

otrivinkajanka
5. feb 2008

no tomu ver,ze ja by som sa tam tlacila ako prva

bejusik
13. feb 2008

Babulky, kedze tu viacere zvazujete zvacsenie prs, rozhodla som sa zareagovat. Dala som si moje mini mini zvacsit v novembri 2005 a z mojich mini sa nahle stali take slusne trojecky. Bola som maximalne spokojna, ziadna podprsenka s vypchavkami a schovavacky, ved to poznate. Co sa vsak nestalo ? Boli krasne asi rok a postupne sa zacali ZMENSOVAT a zmensovat - musim poznamenat, ze vaha sa mi nemenila. Po roku pol uz z nich boli len take slabulilinke dvojecky, nehovoriac o tom, ze mam lavy prsnik posunuty, je nizsie ako druhy a vidiet obrysy silikonu. Sice som medzicasom porodila (6 mesacny drobcek), prekonala zapal prsnikov a kojila 2 mesiace (to by vsak na silikony nemalo mat vplyv), ale to, co mam teraz na hrudi, je velmi lahko porovnatelne s tym, co tam bolo pred operaciou - takmer nic. Baby, ja FAKT netusim, ako je mozne, ze sa zmensili, doktor mi totiz tvrdil, ze sa este zvacsia, ked sa okolo nich vytvori biologicke puzdro a ejhla !!!!! ..... tak len tolko .... isla by som este raz - co zrejme budem musiet kvoli tomu posunu (ked na to naskrabem - chichi), ale asi si dam urobit desiny, aby sa mi zmensili len na take trojky... takze tak .... 😉