• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plastické operácie

4. novembra 2015 
@bihan ahoj chcem sa opytat aj po takom dlhom cse mas prsniky v poriadku?? dakujem
2. okt 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bihan aj ja som sa tak tesila na nove podprsenky a zial uz tri roky riesim len gazy a diery v prsnikoch
2. okt 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,znova sa na vas obraciam.bola som v januari na operacii prsnikov v januari z dovodu dost velkej viditelnej rozdielnosti mojich prs.doktor mi dal rovnake implantaty a kedze som mu verila sa mi to vyplatilo.prsia su hrozne.rozdielnost je tam vecsia ako bola a jeden prsnik mam padnuty.chcela by som ist na reklamaciu baby prosim poradte mi kto mate skusenosti co v takomto pripade robit.velmi pekne vam dakujem
24. apr 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,znova sa na vas obraciam.bola som v januari na operacii prsnikov v januari z dovodu dost velkej viditelnej rozdielnosti mojich prs.doktor mi dal rovnake implantaty a kedze som mu verila sa mi to vyplatilo.prsia su hrozne.rozdielnost je tam vecsia ako bola a jeden prsnik mam padnuty.chcela by som ist na reklamaciu baby prosim poradte mi kto mate skusenosti co v takomto pripade robit.velmi pekne vam dakujem
24. apr 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... áno presne tak ako hovorí nanyka o prsiach zväčšených vlastným tukom -nie je najlepším riešením. Videla som v jednej relácií no a výsledok hneď po zákroku bol hrozný. Ja osobne som podstúpila zväčšenie pŕs implantatmi a som spokojná. Uvažujem cca o 8 rokov dať si ešte väčšie implantáty, ale najprv plánujem iný estetický zákrok.
25. dec 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj , ja tiež rozmýšlam nad plastickou operáciou prs . Nejde mi o zväčšení , ale skôr o modeláciu , predsa len po 2 deťoch dostali poriadne zabrať : - (
Dostala som tip na túto kliniku , nemáte niektorá skúsenosť ? http://www.yesvisage.sk/modelacia-prs
Vôbec netuším kam sa vydať.
25. mar 2015 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barkac123 skus skupinu silikonove prsia, tam sa mozes vsetko opytat a aj popozerat fotky :wink:
4. nov 2015 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok