Platiť za registráciu na Modrom koníkovi, Mojej svadbe a Modrej streche?

sue
14. mar 2008

...vo viacerých témach sa po opätovných registráciách rôznych primitívov objavili názory, že by bolo rozumné registráciu spoplatniť...
Ja osobne som za...
Čo vy ostatní na to?
Prípadne nejaké iné návrhy ako vylúčiť "hajzlíkov" z týchto milých stránok?

mirka414
16. mar 2008

ja len okrajovo,mne sa velmi paci stranka www.dama.cz a ich system fungovania...este som sa tam nestretla s nevrazivostou a temy sa daju zamykat a aj albumy.prepacte nechcela som to ako propagaciu,ale len ako priklad..

musilka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelie001
17. mar 2008

mirka414-znám to tam,jo ale už si skoro není kde popovídat.Mají toho moc zamčenýho. 🙂

mirka414
17. mar 2008

amelie001 ja tam mam stale prihlasene temy a ukazuje sa mi tam kto je momentalne online 😵 .a ked poprosim admina o radu alebo ak mam namet na zmenu tak odpovie,nie ako tu na modrom konikovi 😒 😠 😖 ...

hnedehovnorovno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkafuny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
17. mar 2008

zuzkafuny aj mne sa tu paci,som tu rada aj ked tu mame nejakych ufonov 😀 ,dama je moja druha oblubena stranka 😵

zuzkafuny
17. mar 2008

A ja som bola prečo zmazaná...???

ikke
17. mar 2008

sorry 😕 😅

f.nina
17. mar 2008

Nechápu to s tím povolením od adminů.To si jako řeknou jo tahle přezdívka se mi líbí tu povolíme a tahle zase ne tak toho sem nepustíme???? 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 Když jse vám to nelíbí tak to prostě ignorujte.mě osobně to nevadí,když nechci nečtu si to,a ten kdo na takové věci reaguje je možná horší primitiv než provokatér 🤐 🤐 Je zajímavé že naněho/jí reagujou vždy stejní lidé 🤐 🤐 🤐

bubba
17. mar 2008

f.nina,
😀 suhlas

zuzkafuny
17. mar 2008

ikke... 😠 vrrr... 😉 🙂
nehnevám sa... máš odpustené 😉