• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Platiť za registráciu na Modrom koníkovi, Mojej svadbe a Modrej streche?

17. marca 2008 
ja len okrajovo,mne sa velmi paci stranka www.dama.cz a ich system fungovania...este som sa tam nestretla s nevrazivostou a temy sa daju zamykat a aj albumy.prepacte nechcela som to ako propagaciu,ale len ako priklad..
16. mar 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
16. mar 2008 o 18:35 • musilka2
mirka414-znám to tam,jo ale už si skoro není kde popovídat.Mají toho moc zamčenýho. :slight_smile:
17. mar 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amelie001 ja tam mam stale prihlasene temy a ukazuje sa mi tam kto je momentalne online :dizzy_face: .a ked poprosim admina o radu alebo ak mam namet na zmenu tak odpovie,nie ako tu na modrom konikovi :unamused: :angry: :confounded: ...
17. mar 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkafuny aj mne sa tu paci,som tu rada aj ked tu mame nejakych ufonov :grinning: ,dama je moja druha oblubena stranka :dizzy_face:
17. mar 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som bola prečo zmazaná...???
17. mar 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry :confused: :sweat_smile:
17. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechápu to s tím povolením od adminů.To si jako řeknou jo tahle přezdívka se mi líbí tu povolíme a tahle zase ne tak toho sem nepustíme???? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Když jse vám to nelíbí tak to prostě ignorujte.mě osobně to nevadí,když nechci nečtu si to,a ten kdo na takové věci reaguje je možná horší primitiv než provokatér :zipper_mouth: :zipper_mouth: Je zajímavé že naněho/jí reagujou vždy stejní lidé :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. mar 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
f.nina,
:grinning: suhlas
17. mar 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke... :angry: vrrr... :wink: :slight_smile:
nehnevám sa... máš odpustené :wink:
17. mar 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok