Plavky pre tučné ženy - strihy a skúsenosti

nerya
29. apr 2021

Žienky, ktoré máte okolo 100kg aké nosíte plavky? Odvazite sa (hlavne po pôrode) ešte na dvojdielne? Prípadne ak máte nejaké typy na odskusane strihy budem rada 😉

mandarinka1980
29. apr 2021

tankiny... v bonprix je široký výber

tncka
29. apr 2021

@nerya dvojdielne uz veru nie pri 100kg,zas mam nejaku sudnost🤣🙈 ale inak cele v pohode,nie som zas taka ze ja som tucna tak teraz nevezmem dieta na kupko,to nie. A okrem toho sa snazim schudnut do tych dvojdielnych,ide to a dufam ze do leta to uz bude"pozeratelne"🤣🙈

lindous
29. apr 2021

Moja mamina, ktorá nemá až takú váhu, ale má plnšiu postavu sa na dvojdielne neodváži, aj kvôli postave, aj kvôli veku ...podľa mňa jej veľmi sedia celé plavky s hlbším výstrihom, lebo má krásny dekolt a keď upozorní na prednosť, potlačí "nedostatok" ... ale jej staršia sestra, ktorá je typické jabĺčko a na tú stovku siaha, nemá žiadny problém ani s dvojdielnymi a je jej šumafuk čo si kto o nej myslí 😅 fakt záleží len a len od toho v čom sa budeš ty dobre cítiť a keď ich budeš nosiť sebavedomo, tak o to lepšie v nich budeš vyzerať 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
29. apr 2021

ja mam ledva 50kg a 2dielne nenosim .. niezeby som nemala postavu ale nemam vek :D :D si pridem uz taka nahata -nie ako ked som mala 20 bolo mi to jedno :D

nika82
29. apr 2021

mam cele aj dvojdielne, mam 110kg

danka808
29. apr 2021

@nerya ja nemam 100, ale tiez nosim cele plavky 🙂 Na bonprixe maju vselijake 🙂

tinatitti
29. apr 2021

@nerya ja mam plavkošaty. Sú to cele plavky so sukničkou. Zakryje to aj zadok aj tlste stehna

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka182
29. apr 2021

baby, ja som tucnejsia (nie teda az 100kg), ale ja si v celych pripadam ako klobaska 😀 radsej si dam dvojdielne, stiahnem brucho a idem 😀 ale teda len v nevyhnutnych pripadoch, lebo sa snazim plavkam uspesne vyhybat.

janulka182
29. apr 2021

@dominika1988 prave pisem to iste 😀

nerya
autor
29. apr 2021

@tinatitti plavkosaty som si kúpila vlani ale strašne mi to vadí, hlavne keď sme šli na tobogan 😀

Ja mám často problém pri jednodielnych, že mi poriadne nedržia prsia, mám veľké a potrebujú riadnu oporu 😀 preto som dlho nosila dvojdielne, lebo proste pri jedno som nikdy nenašla také, čo by mi ich poriadne držali :-/

trema
29. apr 2021

nosila som dvojdielne, cele nikdy.. aj tak kazdy vidi, ze som tucna, cele plavky to nezachrania.. mala som nohavicky s vysokym pasom, zakryli mi cele brucho

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
apolka77
29. apr 2021

Ked je niekto tučný je úplne jedno či si dá celé či dvojdielne...vyzerá to rovnako tučno..mne príde smiešne keď si dámy myslia že je to lepšie v celých...nie, nie je,,,a v tých plavkosuknickach je to priam hrôza,,,práveže putá to pozornosť na tučné stehná prd to zakryje.

lusyyy36
29. apr 2021

Nemam 100kg ale nosim kupacie sortky (ako nosia chlapy ale damske) a hore zatiaľ normalny plavkovy diel ale tento rok som dosť pribrala tak neviem neviem 😄

jana_eyre_2
29. apr 2021

Ja mám 70kg a mám celé plavky z Bonprix čo sú sťahujúce, nosím k nim aj plavkové šortky, nech mi nie je vidno zadok.. cítim sa tak lepšie, brucho som ukázala na verejnosti naposledy pred deťmi.. a áno, vidno či som tučná aj tak, ale ide o môj pocit..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bluka2
29. apr 2021

Mozes ist od na nudistu po burkini alebo hocičo medzitým. Daj si to, v čom sa najlepšie cítiš, ostatných do toho nic

sszuzu8
29. apr 2021

Mám polovicu tvojej hmotnosti a nedokážem na seba vziať žiadne plavky 😕

nevenka
29. apr 2021

@nerya znacka Ava v Astratexe, ja nosim podprdu 75G, maju aj cele plavky s jemne vystuzenymi kosickami podla velkosti, robim si na ne zalusk. Ale ja tento rok budem doma a kojim, tak s ami to neoplati. Su drahsie.

nika82
29. apr 2021

taketo mam cele

lesana25
29. apr 2021

Ja si myslím, ale nemyslím to v zlom, že ak raz máš veľkú riť, tak ju budeš mať veľkú v akýchkoľvek plavkách. Takže je to jedno.

alazala
29. apr 2021

@nerya ja nie som tučná, ale od určitého času nosím len monokiny, čo sú akoby celé plavky, ale len spredu, zozadu vyzerajú ako 2 dielne. Mokré plavky na krížoch neznesiem

tinatitti
29. apr 2021

@nerya hej sú nepraktické a jasne, ze je vidiet, že som tučná, lebo som. Ale zvažujem kúpu dvojdielnych, no takých s mega vysokým pasom. Ide o môj pocit, ostatní aj tak vidia, že ide obezna žena. Neriešim. Sú dôležitejšie a smutnejsie veci v mojom živote, než moja váha. Keď bude vôľa, bude aj cesta za lepsou postavou. Teraz mam priority inde.

mondolina
29. apr 2021

@viestta
tie tankini prosím ako držia prsia? majú kostice?

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
29. apr 2021

@nika82 tie sú pekne, odkiaľ sú?