Plavky pre tučné ženy - strihy a skúsenosti

nerya
29. apr 2021

Žienky, ktoré máte okolo 100kg aké nosíte plavky? Odvazite sa (hlavne po pôrode) ešte na dvojdielne? Prípadne ak máte nejaké typy na odskusane strihy budem rada 😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika82
29. apr 2021

@hettinka cena katastrofa , ale su urcene skor pre zeny ktore si vkladaju prsne epitezy
https://bielemore.sk/produkt/cele-plavky-anita-...

marcellka32
29. apr 2021

Mám tieto a sú parádne a dobre držia prsia

https://www.luxusnabielizen.sk/damske-jednodiln...

banyka
29. apr 2021

Na Litex.sk maju dobry vyber, (myslim ze je to česky vyrobca) mamina ma odtial dvoje a uplne super jej sadli, je plnsej postavy. Ja tiez zvazujem odtial, lebo po porode uz na dvojdielne nemam akosi odvahu 🙂

matabb73
29. apr 2021

Ja som 80+ a plavky si väčšinou kupujem v Bonprixe alebo Bepone. Mám aj celé, tie nosím na plaváreň. Na kúpalisko v lete som donedávna nosila len tankiny, dvojdielne len pri mori. Ale posledné dva roky som to prestala riešiť a dvojdielne si dám aj na kúpalisko. Vadia mi mokré plavky na bruchu a chrbte a povedala som si, že sa už nebudem týrať. Rada plávam a milujem leto, tak načo si to kaziť komlexami.

nttnnt
29. apr 2021

urcite take dvojdielne ale take co su ako tielko a spodok..tusim sa to vola tankiny..moaj mama si ich kupuje z bonprixa a vyzera to dobre lepsie ako cele plavky

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
apolka77
29. apr 2021

@dominika1988
@viestta
Tvrdím niekde že ženy s nadváhou a obezitou majú zostať doma??? Čítaj s porozumením
Iba tvrdím že to vyzerá rovnako či celé či dvojdielne.. buď preteká pneumatika alebo je celá hurkova v obtiahnutých celých plavkách čo je na pohľad ešte horšie....nech si ale každý nosí čo chce vizuálne je to pri obezite jedno a to isté....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca666
29. apr 2021

Nemam az tolko kg ale som po 2porodoch a je to na mne vidiet. Mam cele plavky, tie nosim, ked ideme na hodku-dve na plavaren a mam aj dvojdielne, tie nosim ked ideme na kupko na cely den ( ked mi treba cikat, neznasam na seba navliekat cele plavky, ked su mokre😀🙈). Na tych dvojdielnych mam vyssi pas na spodnom dieli, takze mi zakryje specky na brusku a aj strie ( tie mi ale vobec nevadia) a vrch som tiez vybrala strih, co mi sedi. Inak kym som nemala deti a mala som postavu ako lusk nikdy som nechodila na kupko, lebo som sa hanbila a teraz pri detoch je mi to sumafuk, co si kto mysli😀😀

banyka
29. apr 2021

@hettinka aha, moze byt. Ale mamine sadnu ako uliate 🙂 Je mozné, ze keby som objednala sebe, tiez mi nesadnu. Ja mam teraz z Bon Prix a tie mi sadli 🙃

essenceee
29. apr 2021

neviem ako sa volaju, ale take čo spodok su ako kratasy a vršok ako tielko. ALebo potom jednodielne plavky

teleskop
29. apr 2021

nepride mi normalne aby si zena dala cele plavky preto ze nie je stihla...je tosmiesne...ukazuje to zas na nerovnost pohlavi 🙂 ked som ala 96 kg nosila som trojuholniky na prsia a bikyny na spodu, pri mori tangace...ak saniekomu nepacilo, nemusel sa pozerat 🙂

marcellka32
29. apr 2021

@teleskop moja reč, komu sa nepáči nech sa nepozerá

lucinka27118
29. apr 2021

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť, keby ste si našli chvíľku čas a zahlasovali za výtvor našej žiačky. Ak sa Vám dielko páči, stačí kliknúť na obrázok a dať ,,lajk". Vopred veľmi pekne ďakujeme.😊
https://www.facebook.com/RaabeSlovensko/photos/...

teleskop
30. apr 2021

@marcellka32 pamatam si ako moja lekarka ktora ma 100 kil mi povedala v slabej chvili (nosi oblecenie take siroke tricka a siroke gate-no grc) ze obdivuje ze nosim kratke sukne (nie uplne mini) a obtiahnute saty, ja som to nevedela pochopit, spytala som sa jej ci ako clovek ktory bol vtedy obezny mam mensie prava ako chudsi ludia, ze mne sa tiez nepaci oblecenie na vsetkych chudych zenach a nezakazujem im to....potom stichla, mozno mi pomohlo, ze sa mam rada alebo to ze som zila vonku dokopy nejakych 7 rokov takze som pobrala sebavedomie "zapadnych" zien a nie nasej slovenskej, ktora bohuzial si ymsli, ked si da ciernu, alebo cele plavky, alebo vreco na seba, ze to vyzera lepsie....Mimochodom manzel sa strasne rehoce ako nosia baby plavky z vyssim pasom a a kazdej to robi skarede velke brucho...ale zenam nevysvetlis ze to sa hodi len stihlej 🙂 ....*Nuz kto nechce nech sa nepozera...

jana_eyre_2
30. apr 2021

@teleskop a možno to od lekárky bola pochvala tvojho sebavedomia, nemusela to predsa myslieť ako kritiku zato, že ona take veci nenosieva..

teleskop
30. apr 2021

@jana_eyre_2 nie nekritizovala len mi bolo luto, ze po tom tuzila a nespravila to a pritom v mojich ociach to cierne vreco co si davala a pridavalo jej to 30 kil a 30 rokov bolo strasne ale jej asi prisli strasne moje obtiahnute saty a faldy 🙂

dadis
30. apr 2021

Ja som nosila cele plavky len pocas tehotenstva (9.mesiac) - take tehotenske cele - citila som sa v nich strasne nepohodlne, ale zase by som sa vtedy necitila komfortne ani s odhalenym velkym bruskom. Kazda sme ina, niektorym to nevadi, mne osobne ano, ani neviem preco. Podla mna, ak sa dobre citis v bikinach, tak smelo do toho. Ak nie, tak si daj cele/tankini. Naozaj uz to tu baby vraveli, v ani v jednych alebo druhych nebudes vyzerat stihlo, lebo bohuzial stihla nie si. Podstatne bude, aby si sa v nich citila dobre. Nikto ta za to nebude odsudzovat. Proste taki sme, jedni stihli, jedni nie. Urcite bude najlepsie, ak nebudes riesit dilemy s plavkami, ale poriesis tu vahu - budes zdravsia a spokojnejsia, ak nebudes obezna. A vobec nebude vadit, ak to nebude tuto "plavkovu sezonu". Drzim palceky ❤

mpg
30. apr 2021

@nika82 Tieto plavky sú zoštíhľujúce , aj napr. keby boli kombinované tmavomodrá + nejaký vzorovaný diel, to celkom vylepší postavu.

nika82
30. apr 2021

@mpg mna moc teda nezostihlili, ale ja mam pupok velky