Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

deniskateniska
28. nov 2011

@lienok1 naaadhera..

deniskateniska
28. nov 2011

a pridavam moju dnesnu pracu teda vcera som zacala ... male a aj vacsie, tie vacsie som si vymyslela sama teda maju muchy ale var posluzia 🙂

ellysa
28. nov 2011

@deniskateniska perfišné sú 😀

deniskateniska
28. nov 2011

@ellysa povodne mali byt uuuuuuuplne ineeee len sa mi to nedalo tak ako som chcela teda nechcelo sa mi uz vymyslat tak som urobila to okolo nozicky a sedia perfektne... 🙂

lenadka
28. nov 2011

@veru0603 jeeej dakuejm pekne 🙂 si zlata 😵

mariana0915
29. nov 2011

baby kde by som našla navod na strikovane ponožky aj s obrazkami ? alebo nemate niektora???????

zuzulkam
29. nov 2011

@mariana0915
Skús si pozrieť tieto videá http://hladko-obratko.blogspot.com/

brumca
30. nov 2011

ahojte 🙂 chcela by som skusit uhackovat mojej malej stucne na nozky..mohli by ste prosim poradit nejaky dobry a hlavne lahky navod? 😉 moc dakujem

pata31
30. nov 2011

@brumca spravis si retiazku podla obvodu nozky a potom uz len robis DS dookola stale...celkom jednoduche 😉

tunylyk
1. dec 2011

pre sestrine deticky 😉

tunylyk
1. dec 2011

v prvom prispevku zahadne fotocky zmizli,tak znova🙂

dievcatko84
1. dec 2011

Moje najnovsie prirastky 😉 kamoska ma v pondelok sekciu, tak verim, ze jej malej princeznej padnu ako uliate vecicky 😉

deniskateniska
2. dec 2011

@dievcatko84 ahoj to mas hackovane tie nohavice a svetrik? a mas navodik? aj tie ponozticky dakujem

iloha
2. dec 2011

tak si představte, že jste mi přičarovaly práci........🙂
míčky a gumičky do školky měly takový úšpěch, že prý by rádi kdyby na Velikonoce jsem vyrobila něco pro celou školku 130 dětiček 🙂
takže musím něco vymyslet 🙂

dievcatko84
2. dec 2011

@iloha eeeej super super!!!! Tesim sa s tebou!!!

@deniskateniska svetrik je hackovany, je to vzor z casopisu, rozmery su podla velkosti danej, ponozticky su tiez hackovane, urobis si kruh na priemer nozky a tahas ho do dlzky po patu. pata je stvorcek, potom obhacujes stvrocek a spojis ho s valcekom a tahas hore to je to na nozke 😉 A nohavice su strikovane.

chanella
2. dec 2011

Baby, prosim poradte! Prave hackujem svoju prvu ciapocku - usianku, ale nie som si ista ako sa robia krytky na uska. Teda, ako sa spravne ubera. Teraz mam urobeny posledny rad, ten co ciapocku trosku vzadu predlzi a vpredu som takych 16 cm vynechala. Kde najdem zrozumitelny navod? Dakujem pekne 🙂

jarka_ch
2. dec 2011

Baby ste velmi sikovne a vyrabate prekrasne vecicky.Chcela by som skusit hackovat,ale nemam ani tusenie aky hacik si kupit a pod.Vedel by mi niekto poradit.Dakujem. 🙂

deniskateniska
2. dec 2011

@chanella http://www.mimibazar.cz/navody.php?id=12 tak tu najdes kadejake navody na usianky... 😉

deniskateniska
2. dec 2011

@dievcatko84 dakujem 🙂 no tie nohavice asi si budem musiet sama vymysliet bo vsetci len strikuju nohavice 🙂 a mam jedny este po mne ked som bola mala a vyuzila som ich pri syncekovi na 100% a teraz by sa mi tiez zisli tak musim nieco do aprila vymysliet 😀 😀

dievcatko84
3. dec 2011

@deniskateniska ja mam strih na to,ale skus urobit akoby dva dole zuzene obdlzniky..no ono to nie je obdlznik,ale vies ako to myslim 😉 a potom predok a zadok zosijes a hore zahni na gumku a zosi osobitne nozky 😉 hm? 😉

matja
3. dec 2011

ahojte, dostať bežne kúpiť v galantériách plastovú pomôcku na výrobu brmbolcov? Videla som to na jednej českej stránke pod názvom bambulkovač pony, ale na slovenských stránkach som nič také nenašla.

baskaj
3. dec 2011

kočky, existuje niekde nejaká tabuľka na to, aká má byť k danému obvodu VÝŠKA čiapočky? ďakovalaaa

veru0603
3. dec 2011

@baskaj Ahoj, tady

baskaj
3. dec 2011

@veru0603 ďakujeeem!

julianka777
3. dec 2011

ahojte 🙂 ak mozem pridam sa ku vam 🙂 hackujem asi mesiac 🙂 len moc mi to este nejde 🙂 mmentalne sa 3 dni trapim s topanockami :(

julianka777
4. dec 2011

@zazalienka na ten sa chystam 🙂

dievcatko84
4. dec 2011

vecicky do drazby 😉

julianka777
4. dec 2011

@dievcatko84 aj ja som posielala,len toho bolo o mnoho menej 🙂sikulka si 🙂

dievcatko84
4. dec 2011

@julianka777 dakujem! Podla mna kazda drobnostka sa rada 😉 a si zlata, ze aj ty si bola ochotna podelit sa o svoj cas 😉