Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

denike87
7. jan 2013

baby vedela by z vas niektora poradit chcela by som pliect alebo hackovat taku sportovu tasku cez plec mate niektora navod alebo nejake linky kde ich najdem dakujem 🙂

nika1985
7. jan 2013

baby prosim vedela by mi nejaka sikovnica poradit hackovat viem len neviem ako spravit napr. nejaky obrazok v strede capice napr nike znak mam to ulozene len teraz neviem ako to mam tahat tu inu priadzu v tom istom riadku ako chcem menit farbu a ako sa pri tom postupuje nemate nejaky link na video alebo navodik. Dakujem moc krat.

moon1979
7. jan 2013

@vvvecna
návod na čapičku so vzorom 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=w8lLMHpt1Sw

@matusssa
návod na škriatkovskú čapicu

https://www.youtube.com/watch?v=DBoPhowrDVY

@nika1985
návod na zmenu farby

https://www.youtube.com/watch?v=DTeywzv8cc4

nech sa páči, baby 🙂

nika1985
7. jan 2013

@moon1979 dakujem pekne ale ja som myslela zmenu farby napr.v strede riadku takto na zaciatku to viem ci tam je ten isty postup

moon1979
7. jan 2013

@nika1985 tak isto 🙂 ja to robím aspoň tak, možno ti baby poradia iný spôsob ...

nika1985
7. jan 2013

@moon1979 dakujem pekne

evicka1
8. jan 2013

hurá hurá aj nám sa podarila pletená ušianka 😀 len si nevšímajte rytiera niekto má zbraň a mi palec v nose 😎

evicka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckybara
8. jan 2013

tak další počiny,i s pletením 🙂

olina22
8. jan 2013

@matusssa z hlavy

silviatkoo
8. jan 2013

Babulky moje....poradte mi prosím, ako sa háčkuje ten spodok čiapky....aby to bolo také striedavé 😀 Dakujeeeeeem 😀

alure
8. jan 2013

@silviatkoo to je striedanie prednych a zadnych reliefnych stlpikov 🙂
ja som uz davno nic nepridala,ale nebolo moc casu..tak par veciciek odo mna 😉

alure
8. jan 2013

hm nejde mi pridat fotky :/

silviatkoo
8. jan 2013

@alure ....a ako sa to robí?to striedanie? 😅

alure
8. jan 2013

@silviatkoo no vies ako sa robia reliefne stlpiky ? das dva predne a dva zadne a zase dva predne a dva zadne..na 5-6 riadkov podla potreby 🙂

alure
8. jan 2013

@silviatkoo

https://www.youtube.com/watch?v=HZ1EPQWFaB0

tu si vies pozriet videjko 🙂
a podarilo sa mi nahrat par mojich vytvorov...

silviatkoo
8. jan 2013

@alure ....si šikulka, kraaasne 🙂 ....dakujem, velmi si mi pomohla 🙂 som začiatočník, ale jaaa sa k tomu dopracujem 😀

mykky
8. jan 2013

Nevie mi niekto poradiť návod na túto čiapočku?

meggi0201
8. jan 2013

žienky, neviem, či to nie je ešte skoro, ale pomaly by som chcela háčkovať už jarné čiapky, zimných má krpec už toľko, že neviem, ktorú mu obliecť, akú vlnu odporúčate na také prechodné obdobie? ďakujem za rady

letuskah
8. jan 2013

@meggi0201 ellian mimi, red heart baby alebo nieco podobne tenke, na chladnejsie dni a bavlny ako camilla, catania, nicky a neviem na teplejsie dni 😉

meggi0201
8. jan 2013

@letuskah ďakovalaaaaaa 🙂

mirida
8. jan 2013

dievcata, prosim vas, z akej vlny robite zimne hackovane ciapky? dakujem

luckybara
8. jan 2013

@mirida baby,lada luxsus,yetti....aplikace glorie

lussy23
8. jan 2013

@luckybara krásny výtvory.
@alure krásnučké dielka

lussy23
8. jan 2013

@mami29 krásne

evelina77
8. jan 2013

Ja mam rada Lindu a Doru,dobre sa z nich pletie.

evelina77
8. jan 2013

Ja mam rada lindu a doru 🙂

bisy
8. jan 2013

@alure Krasne vytvory, mozem ta poprosit o navod na tu suknicku?

sonica
8. jan 2013

@mirida merino je vyborna na zimne ciapocky 😉

lulucertik
8. jan 2013

@alure ahoj prosím máš návod na ten svetrík a čiapočku modru?