Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

nanna1
16. nov 2014

Ahojte šikulky,ktora z vás by bola ochotná na objednávku upliect detské ponožky? 😅 poprosim cez IP.

janchi212
17. nov 2014

Ahojte baby, prosím Vás vysvetlite mi niekto ako sa robia vrkoče na čiapku ušanku. Neviem to nikde nájsť. Vopred ďakujem 😲

misulikes
17. nov 2014

@dada200 kraasasne,navodik by,si nemala?

norikaaa1
18. nov 2014

Ahojte zienky,mam k Vam prosbu..chcela by som malej uhackovat svetrik,ale s okruhlym sedlom..neporadi mi niektora.?..dakujem..🙂

kolienko
20. nov 2014

Sedo ruzovy setik foto nizsie 😉

kolienko
20. nov 2014

Najnovsie

norikaaa1
21. nov 2014

@lusinda2000 dakujem..🙂

hricmajka
26. nov 2014

Na želanie čiapky a návleky do čižiem 🙂

arobrab777
26. nov 2014

Baby, prosím Vás vedela by mi niektorá uháčkovať toho modrého O2-ťáka z reklamy? Toho hlavného? Ak áno, poprosila by som aj cenovú ponuku do správy, výška cca 20 cm.

romy01
28. nov 2014

Ahojte dievcata, Mam uhackovane usianky { fialovu a ruzovu } z priadze happy od yarn art ale neviem si poradit s aplikaciou. Skusala som aj kvietky aj vlocky ale nepaci sa mi to, nejake to mam hrube , siroke a kadejake. Dali by ste mi sem nejake foto na inspiraciu co by sa dalo urobit z tejto chlpatej vlny aby to dobre vypadalo ? Dakujem

romy01
28. nov 2014

Inak kukam ze tu robite z takejto vlny celkom hodne, hlavne zvieratkove motivy, no ja by som chcela taku aplikaciu pre dievku cca 6 rocnu

violette86
30. nov 2014

Ahojte, prosím Vás, chcela by som sa spýtať, keď uhačkujem hviezdu, ako ju mám spevniť, aby držala tvar? ďakujem 🙂

lucka654
1. dec 2014

@violette86 naškrobiť, ponaťahovať a nechať uschnúť

violette86
1. dec 2014

@lucka654 ďakujem veľmi pekne 🙂

kolienko
3. dec 2014

@romy01 z twjto vlnky sa mi aplikacia nepacila vobec...ja som z nej robila teraz capicku aplikaciu robim vzdy z inej vlny.

devilgirl821
5. dec 2014

Ahojte maminy. Chcela by som Vas velmi pekne poprosit !!! : Vedeli by ste mi uhackovat do Vianoce (a aj skor, trosku, aby mi to aj prislo postou..) malinke babatkovske papucky ?? Nieco v bledozltej farbe. A pripadne, ak by sa dalo poslat mi fotkou nejaku Vasu predlohu, co ste uz niekedy robili (ale myslim len papucky). A tiez cenovu ponuku. Velmi pekne dakujem. 🙂
Ak by sa napr.dalo, ja by som si ich predstavovala napr. nejako takto...

romy01
7. dec 2014

Tak skusila som k happy urobit aplikaciu z begonie.

beatricer
8. dec 2014

@lenadka nako vals

kolienko
10. dec 2014

Vcerajsi vytvor....zo zbytkov 😉

kolienko
13. dec 2014

Ach tie zbytkt...skoda ich je 😉
Pus novy setik

nika1985
28. dec 2014

ahojte prosim nemate niekto na toto navod? myslim tu detsku.

precudziedeti
30. dec 2014

Ahojte kočenky,
nemáte niektorá návod na štrikované prstové rukavice a návod na štrikovaný svetrík pre psíka, ale taký, čo má aj zadné nôžky, nie len také cez chrbátik.
Ďakujem veľmi pekne.

veronikani
2. jan 2015

Zopár posledných prác

nisza
2. jan 2015

@zaneta123 náádherná je...mohla by som poprosiť návod?a ak by sa dalo aj akú vlnu si použila?bola by som velmi vďačná...ďakujem

dana_l
3. jan 2015

@veronikani ja som hackovala z tej chlpatej vlny ale sa mi tazko pocitali ocka 😕

dana_l
3. jan 2015

😉

veronikani
3. jan 2015

@dana_l aj ja zo začiatku no potom som si zvykla a už viem podľa dotyku 🙂 no keď som robila prvú čiapku tak som ju chcela šmariť do koša 😁

veronikani
5. jan 2015

Moja prvá pletená čiapka na želanie

januska2511
5. jan 2015

@tintinka prosim vas nahodou navod na vesticku🙂