Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
20. jún 2009

lucxy aj u nás sa riadne ochladilo, v noci lialo ako z krhly, ale asi si pomyslíš, že som divná, ale mne to vyhovuje celkom. Ideme dnes doobeda k svokrovcom, aspoň mi nebude v aute zle 😉 . Síce musím malej vziať aj čižmičky a pršiplášť keď bude chcieť ísť pozrieť psy, ale nevadí. No nakúknem keď sa vrátime, idem pobaliť malej vec.papa

simka9122008
20. jún 2009

Ahojte kočky, aj u nás desne fúka 😝 😝 😝 až nám prelomilo strom na poli 😲 😲 😲

lucxy
20. jún 2009

baby mohlo by prestat prsat....lebo to je des,,,teraz mala zaspala a mozem ist riadit tento bordel neskutocny 😠

simka9122008
20. jún 2009

Tak už prišli hasiči spratať ten strom

sestri
20. jún 2009

ahojte...u nás skoro vôbec neprší, len fúka a je zamračené...zas prší všade inde, len nie tu...otras...ale schladilo sa riadne.

lucxy
20. jún 2009

u nas stale prsi hadam to ani neprestane

lucxy
20. jún 2009

simka strom je uz odstraneny?

gucz
20. jún 2009

čavec u nás ukazuje 13-15 stupňov a popŕcha stále, ale vietor nieje. Je taký fajn vzduch, no však uvidíme čo bude do večera

simka9122008
20. jún 2009

Hej Lucxy už spratali a ja som vyglancovala kuchyňu a vymrazila chladničku+mrazák, uff, mám dosť 😝 😀

aniel
20. jún 2009

my by sme mali ísť zajtra do Bojníc 😉 Dúfam ,že nebude pršať 😉

gucz
21. jún 2009

aniel u nás je krásne slnečno, len trochu chladno, tak dúfam, že Vám to vydrží celý deň 😉

simka9122008
21. jún 2009

Od nás hlásim ešte silný vietor 😠

lucxy
21. jún 2009

caute,,,unas zamracene 🙂

gucz
21. jún 2009

u nás stále slnečno s malými obláčikmi

sestri
21. jún 2009

ahojte...tu je všeliako..., ale dá sa byť vonku...práve som do rúry hodila mufiny, pečiem ich prvý krát, ale cesto vyzeralo dobre...v službe sme dnes robili s baterkou...pokazila sa nám lampa...bolo to dosť zaujímavé svietiť ľudom baterkou do úst, ale zvládli sme to

gucz
21. jún 2009

sestri tak to musel byť zážitok s tou baterkou 🙂

simka9122008
21. jún 2009

Wau, sestri to muselo byť zaujímavé, my dnes total lehárujeme, no chystám sa večer žehliť

aniel
21. jún 2009

tak my sme nakoniec do Bojníc nešli,volali sme tete a hovorila,že je tam chladno,tak sme to radšej preložili o týžden .Boli sme sa previesť do Pezinka a potom do AVIONU. Vo štvrtok idem na rodičko,tak som si bola vyskúšať cestu a potom muž ,že aby som už šoférovala až do Avionu.Skoro som dostala žalúdočné vredy aká som bola napnutá ako struna.Do Bratislavy som išla len raz a aj to len z autoškoly.

gucz
21. jún 2009

aniel však Ty si dobrá vodička 🙂 , určite si to zvládla na jednotku
tak ste boli nakoniec na nákupoch? či len tak? Ja som bola celý deň dnes doma. MM bol včera s kamarátmi po strašne dlhej dobe vonku v Trnave, ostal spať u kamaráta. Domov prišiel na obed, so super náladou, to nemyslím ako z alkoholu, to nie, len bol proste rád, že stretol kamarátov, čo nevidel už dlho. Asi ho budem musieť vyhnať za kamarátmi častejšie 🙂. No a poobede mi vzal malinkú von, tak som si aj oddýchla pekne, takže celkom pekný deň sme mali aj my 😉

aniel
21. jún 2009

Zvládla,ale spravila som aj dve chyby za čo by som si vzala vodičák,našťastie v nedeľu nechodí veľa aút.A minuly sme aj nejaké eurá.Boli výpredaje.Hodím potom nejaké foto aspoň Sofinky.Erike sa nebude chcieť obliekať.

Asi aj ja budem musieť pustiť manžela na nejaký záťah,aby sa trošku odrezgoval 😉

gucz
21. jún 2009

na foto sa budem tešiť 🙂 , asi si idem ľahnúť, tak papa

aniel
21. jún 2009

oddychuj pa pa 😵

aniel
22. jún 2009

dobré ránko ,desiata spravená a o chvíľu idem makať,želám vám všetkým krásny deň 😉

lucxy
22. jún 2009

caute,,,u nas leje,,,,skoro mam navarene,,,,a mala mi prave dava pukacky na hlavu 😀

lucxy
22. jún 2009

no a da mi pukacky,,,potom ich da dole a povie spinkaj ja sa musim spravit, ze spim potom ma akoze zobudi,,,a zase mi da pukacky 😀

gucz
22. jún 2009

😀 ,
dobré ránko, u nás je zatiahnuté, ale neprší. to s tým spaním poznám, malá zavelí mama háha, musím sa robiť že spím a potom skríkne mama távaj (vstávaj) a strašne sa teší, že ju poslúcham 😉

gucz
22. jún 2009

tak už aj u nás prší, ale len drobunko, a je 14 stupňov. Malá sa pred chvíľou zobudila, ešte je taká ospalá, dudluje o život 🙂 ....
ja akurát idem vyprážať obalovanú cukinu, k tomu nové zemiačiky, mňamky 😉

lucxy
22. jún 2009

gucz mne este nespala 😠

gucz
22. jún 2009

lucxy to má teda výdrž, pri takomto počasí by som ja spala j celý deň, keby že môžem. Ale inak fajn, pekne sa doobeda hrala s kockami, pred chvíľou obedovala. Najprv mi odmietla zemiačiky s cukinou, ale potom si dala aspoň slížikovú polievočku. Potom si chvíľu kreslila a teraz pozerá reklamy.
A chcela mi tu behať holá, nechcela sa obliecť, normálne plakala. To som ju presvedčila, ale plienku nechcela ani za svet. Keby bolo horko, tak ju aj bez nej nechám, ale takto sme museli trošku bojovať. Ale už ju to prešlo...

sestri
22. jún 2009

ahojte kočky...tu celý deň prší, teraz trochu prestalo...akurát popíjam kávu...dostala som v robote úplne čerstvý tohtoročný cesnak...musím niečo na variť alebo upiecť na ňom...v dedine kde robím ho pestujú vo veľkom + samozrejme melóny...
ako vidím máte stále o zábavu pri vašich drobcoch postarané...