Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
2. mar 2009

mne chvala Bohu skončila 😉

simka9122008
2. mar 2009

Ahojte, Aniel ja som tiež dnes začala, zatiaľ sa držím, k cvičeniu som sa nedopracovala, lebo som umývala okná 🙂

dia2006
2. mar 2009

Ahojte, mala je o nieco lepsie, ide este k doktorke. Dnes som rozbehana cely den, ale tie fotky hadam zvladnem, ak nie, tak sa ohlasim. Dnes som bola na tom zapise, idem k zubarke, na pohreb, ku kadernicke, takze hadam vecer. Inac, po tych nevyspatych nociach sa citim ako keby som bola opita.

miresta
2. mar 2009

ahojky baby, tak cez víkend som sa tu veľmi nedopracovala.....mala som ho akýsi zaplnený včera celý deň až do pol osmej na chate, svokra oslavovala meniny, tak sme posedeli dlhšie. A maličká mi tam spala skoro 4 hodiny v kuse , tak som ju nechcela budiť a potom sa ešte šalila z mačičkami tak sa to pretiahlo.

no dnes vyzerá dobrý deň, zatiaľ sa držím, včera som trochu zhrešila, dala som si vtáčie mlieko, aj Garone, ale aj prehrešok musí byť, dnes som si povedala, že si dám len ovocko a zeleninu, tak uvidíme. A zajtra budem pokračovať normálne ďalej.

gucz, aniel - prečo sa toľko trápite, veď keď vám to neide,tak si to nechajte na neskor, možno vám to pojde lepšie keď sa viac oteplí, a bude aj viac zeleniny

simka - myslím, že aj umývanie okien je cvičenie. Ja som posledné dni hrozne slabá, ale chorá nie som, tak dnes som cvičenie vynechala teraz dva dni, ale dnes vyskúšam, keď nebudem vládať, tak prestanem a hotovo. Ja sa dnes musím pustiť do žehleni, lebo už tam mám tri práčky.

Idem si vás prečítať spätne, lebo neviem čo sa dialo cez víkend.

sestri
2. mar 2009

ahoj kočky...vidím, že zas začínate s diétkou, držím vám palce...mňa dnes pri vystupovaní z autobusu seklo a neviem sa poriadne hýbať...šéf ma zobral k ortopédovi na injekciu,dal mi aj lieky, tak som nadopovaná a uvidím či mi to pomôže...normálne ostávam v robote, snáď to prežijem.
dia, dúfam, že malej je už lepšie...
...o žehlení radšej nič nehovorte, mám tam plný koš a v takomto stave je to asi nemožné.asi začnem malú učiť žehliť... 😀
prajem vám pekný deň...

gucz
2. mar 2009

sestri to seknutie nech Ti rýchlo povolí a veru začni malú učiť žehliť, to sa jej zíde 🙂. Ja som žehlila dosť skoro, ale len také ľahké veci ako látkové vreckovky, obyčajné tričká a utierky a také somarinky. Ale zasa mňa to veľmi bavilo. Aj teraz rada žehlím, ale to ja tak večer, keď je nejaký dobrý film tak pri tom. Ale nežehlím často, tričká čo nosíme po dome vôbec, ani utierky, len ozaj také vecičky čo sú moc pokrčené. Akurát sa mi doprali obliečky na periny a plachty, tak to pôjdem vyvesiť. Kebyže mám balkón, tak tam mám prádla na pranie ešte tak na dve práčky, ale takto budem mať obsadený sušiak, tak som na dnes skončila 🙂 .
Malinká mi spinká, pečie sa mi mazanec a mala by som ísť pozametať a vymyslieť dačo k obedu, ale sa mi nechce. Tak škaredo je u nás, pod mrakom zatiahnuté, nemám na nič náladu ☹ Ja už chcem krásnu slnečnú teplučkú jar.

dia Ty máš toho tiež dosť, tak nech to pekne všetko postíhaš 🙂
simka veď umývanie okien je šport, ja čakám kým bude teplo a potom budem tiež musieť všetky okná poumývať. Moja malá pomocníčka mi chce pri všetkom pomáhať a teraz by som sa ešte bála aby neprechladla, ona by ani za svet zatiaľ nebola v inej izbe ako pri mne keď dačo robím

simka9122008
2. mar 2009

Gucz ja som umývala okná keď malá spala, len som vynechala jej izbičku, u nás je krásne teplo a slnečno, boli sme aj vonku tak mrknite fotky v albume.

aniel
2. mar 2009

simka-ja dnes začínam naposledy,keď to nepôjde,tak sa na to vyp......
ja mám tiež dosť žehliť,ale sa mi nechce 😒

miresta-teraz už naposledy začínam,keď sa dal do toho aj drahý,ale už vyplakával aký je hladný

gucz-ja som tiež prala ,ale ja periem skoro každý deň,tiež som teraz malú uspala lebo som dlho varila,však vieš ako je to pri malej.Robila som mirestin recept kura na grácky spúsob.Včera som hladala nejaké recepty,tak som pozerala dozadu,keď sme začínali a nejaké som ponachádzala,teraz to tu super rozvoniava až mi krúti žalúdok 😵

dia-máš perný deň a pohreby a zubárku to ja vôbec nemusím 😖

sestri,tak so seknutím sa ťažko robí ako to zvládaš?

aniel
2. mar 2009

simka -na tých fotkách vyzeráš veľmi mlado,koľko máš rokov,keď sa môžem spýtať?

simka9122008
2. mar 2009

teraz budem mať 28

sestri
2. mar 2009

ahojte....som doma, konečne ma sem malá pustila, hrala sa Sims...tak celkom som to zvládla,nemôžem si dať ešte lieky, lebo by som zaspala a ešte je málo hodín....netuším, či ráno vstanem, nechám sa prekvapiť...

dia2006
2. mar 2009

Kocky, ja budem mat asi tiez crevnu chripku, dnes som ledva vydrzala na pohrebe, tak mi stacalo brucho. No je toto mozne? Nevladzem na tu ruku, mala je este zle plus fnuka za ucho a este ja chybam, no ked sa se..., tak
sa se...
Sestri, to seknutie Ti nezavdim, to je hrozne, mala som to, ale mali by Ti pomoct lieky, ja som vtedy dostala injekciu.
Simka, super fotky, velmi dobre vyzeras, fakt.
Gucz, kasli na dietu, pozri na mna, ja dostanem crevnu chripku a schudnem ani neviem ako, inac sa nedonutim. Cely den vydrzim a vecer, ked mala uz spi a je klud, tak zjem hocico, aj to vidiet, uz som ako balon, ale viem, ze
teraz nemam vhodne obdobie, tak cakam na to "priaznive obdobie".

lucxy
3. mar 2009

dobre ranko,,,,no dia presne som sa toho obavala ze ked to dojde aj nateba,,,,drzim palce nech to cim skor prejde 🙂

gucz
3. mar 2009

dobré ráno babulky, dia tak to si teda fakt mala otrasný deň, veru Ti nezávidím, ako je Ti?
Ja som sa tu včera už neobjavila, poobede ma opäť chytil záchvat migrény, ledva som vydržala kým malá o siedmej šla spať a rovno som odkvecla. Samozrejme som sa nadopovala pirulami, studený obklad na hlavu, kýbel ku gauču a hotovo. Tak som tam aj zaspala. O deviatej som sa zobudila, presunula do postele a zobudila som sa až o pol siedmej ráno. Je mi lepšie, ale už len čakám kedy mi skončia sviatky, tie hormonálne výkyvy + to počasie mi fakt nerobia dobre, cítim sa slabá ako mucha a Laurika má tuším o to viac energie.

lucxy
3. mar 2009

ozaj simka pekne fotos,,,si kocka,,,,mas dobru postavu podla mna potrebujes schudnut len z vnutornych stehien 🙂

dia2006
3. mar 2009

Ano, to je presne tak, aj ja som cim viac chora, tym je mala zivsia. Ja som sa nadopovala pred spanim
colou a veru - pomohlo, ale dala som si aj probiotika. Tak cakam a uvidime.
Gucz a Ty aj vracias, ked mas migrenu? To si ani nespominala.

lucxy
3. mar 2009

no dia dufam, ze budete ok 🙂

gucz
3. mar 2009

dia mňa strašne napína na zvracanie, ale zvracanie nenávidím najviac zo všetkého na svete a bránim sa tomu do poslednej chvíle. Včera som nezvracala, kýbel bol len pre istotu ale napínalo ma riadne.

gucz
3. mar 2009

inak neviem, tie probiotiká ešte aby Ťa neprehnali, ja som si dala dávnejšie bio gaia a preháňalo ma z nich, aj malej som ich dávala keď mala tie ATB a aj potom, ale po dvoch týždňoch som jej to dávať prestala, bola vtedy riedko pokakaná aj tri krát za deň

gucz
3. mar 2009

no idem dačo robiť, zatiaľ pa

aniel
3. mar 2009

gucz-mne ich kázala lekárka(bio gaia),aby sme mali menej krát stolicu,vieš že malá má problém s tenkým črevom a nám to pomáhalo a ešte je to aj na preliečenie čriev povedala,že ako dezinfekcia.Tak neviem prečo ťa preháňalo,to skôr upravuje stolicu.Ozaj už nedržíš dietku?

dia-to máš teda smolu ,že takto všetko na kopu na teba lezie 😒

miresta
3. mar 2009

ahoj kočky,

simka - aj my sme boli na prechádzke aj som si vravela, že musím vziať foťák no nakoniec som ho zabudla doma.
Bola som s malou prvý krát bez kočiara, a šli sme cestou do obchodu, čo mne trvá asi 10 minút, tak teraz nám to trvalo tam a späť okolo 50 minút. Ale bola úžasná.
Ja mám inač tiež 28 rokov.

aniel - chudáčik manžel, myslím že ovocný deň mu dá zabrať.

dia - tak sa rýchlo vylieč, nech vám to prejde. Daj si čučoriedky zavárané ak máš, to super pomáha.

sestri - ty takisto, ale ako stále píšeš o šéfovi, myslím že je fajn, keď ťa tak odvezie.

gucz - my sme probiotiká Bio gaja tiež brali, keď mala maličká 3 mesiace, a veľmi nám to pomohlo. Treba asi vyskúšať nie? Lebo každý sme iný.

No idem cvičiť a potom von s maličkou keď sa zobudí, máme krásny slnečný deň.

gucz
3. mar 2009

ja neviem prečo nás tie probiotiká preháňali....
aniel ja tú dietku teraz už najk nedržím, včera som mala uh, to som aj dodržala, a dnes ovocie, ale naň som nemala vôbec chuť. Bola u mňa sesternica na návšteve, tak sme si dali mazanec (sladké pečivo). A čo a ako budem jesť ďalej neviem. Kiež by bolo teraz viac zeleniny a ovocia, bolo by lepšie, ale momentálne mám doma už len jednu mrkvu a asi 4 jablká.... Tak neviem, možno sa na to vykašlem a začnem na jar. Neviem.....

anaret
3. mar 2009

ahojte, zdravím Vás z dovolenky z Tatier, je tu fajn, len som sklamaná, myslela som, že tu bude viac snehu, ale miestami vidieť normálne trávu...
inak fajn, je super, že máme plnú penziu- ale tak dobre varia, že prídem domov ako bomba, tak v lete budem musieť dať diétku, lebo určite mnoho priberiem...

sestri
3. mar 2009

ahojte...konečne som sa sem dostala, dnes celý deň behám...je mi oveľa lepšie po tých liekoch...doktorka na RHB ma dnes napravila a mám napísané masáže a elektroliečbu...našťastie to môžem absolvovať cez obed, mám ich rovno v dedine...včera večer som si dala jednu z tabletiek, ktorú mi napísal doki a celá rodina sa na mne smiala...ono to uvoľňuje všetky svaly a bola som ako handrová bábika a navyše aj trochu veselá ako keby som pila...dnes si dám zas, uvidím čo mi to urobí, ale to napätie v chrbte mi povolilo.ráno ju brať neviem, lebo by som vôbec nevedela robiť.

miresta...ja mám naozaj super šéfa, nie raz ma už takto bral k doktorovi, ak niečo bolo...ak naozaj niečo treba a to nebýva u mňa často, vždy mi vyjde v ústrety...super spolu vychádzame.asi by sme mali mať teraz krízu...sme spolu 7 rokov 😀 ....jeden chlap doma a druhý v robote...ale zvládam to.

dia...ty máš strašnú smolu, daj sa prosím ťa do poriadku...nie že sa úplne zosypeš, malá ťa potrebuje. 😉

lucxy
4. mar 2009

dobre ranko,,,,no ako baby uz je vam trosku lepsie?,,,,,u nas uz zacalo prsat,,,, 😠
anaret tak si to uzi v tatrach 😵 na kolko ste isli?

lucxy
4. mar 2009

ozaj a vcera som tu ani dako nebola lebo mala bola zase hore od 6tej do 8mej vobec nespala,,,robila len zle a navsetko trucovala ☹

lucxy
4. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11379 idem uvarit malej tuto polievocky na dneska

lucxy
4. mar 2009

baby a vy kde ste dneska? co vam nejde net,,,,ci co? alebo mate vela prace? 🙂

gucz
4. mar 2009

ahojky lucxy, net ide, len miesto pri počítači nebolo voľné 😀, MM tu pozeral nejaký film. Aj u nás je na figu počasie už odvčera, sem tam prská, je zatiahnuté a zima. Včera sme s malou boli poobede dlho vonku, tak som ju nechala ísť pešo, no ale bol to riadny zaberák, lebo som vliekla káru a ešte k tomu dávať na Lauru pozor...., ona že kama kama to znamená že "sama" chcela ísť, tak ani za svet do káry a chvíľami mi utekala, ja s károu za ňou. My tu nemáme nejak extra chodníky, takže ideš po ceste. Autá síce idú pomaly ale aj tak. Chodníky sú len na ulici kade ide hlavná cesta a tam zasa autá lietajú. No a najlepšie bolo, že už takmer pred bytovkou sa mi rozpleštila do blata, tak som jej dávala komplet prať garderóbu. No a aby toho nebolo málo, tak večer štrajkovala so spaním, teda zaspala ako zvyčajne, ale po 15 minútach sa zobudila so strašným revom a ani za svet spať. No tak do deviatej sme sa ešte motkali po byte, potom som ju zasa uložila, samozrejme že revala jak divá, ale nakoniec po fľaši mlieka zaspala. No ale ja som už bola taká unavená, že som šla spať chvíľu po nej.
teraz spinká, o chvíľu bude aj hore asi, tak idem dať uvariť slížiky, ja mám ešte polievku od nedele, pomaly ju s Laurou papáme. A druhé čo bude neviem, malá mi vymýšľa s jedením, jeden deň je za dvoch a druhý nechce takmer nič. Ale asi jej spravím pyré.
anaret pekne si tam oddýchni, keď nemusíš variť 🙂