Podávate loto a iné tipovačky?

kikina84
16. júl 2014

ahojte chcela by som vedieť ci sa dá na dnešných stávkových lotériách a podobných tipovačkách vôbec niečo vyhrať,ja som jednu dobu tipovala stále,ešťe ked boli klasické krúžkovacie tikety,no od kedy sa všetko podáva elektronicky,tak mám pochybnosti,že je hra zmanipulovaná..Nuž peniažky sa hodia,taká výhra by bodla 🙂 ..aké sú Vaše skúsenosti? podarilo sa Vám niečo vyhrať niekedy? mám niekde nejakú reálnu šancu niečo vyhrať? ak áno čo je najlepšie podávať?
Taká otázočka mimo éter,ale rozmýšlam,že opäť začnem s tipovaním 😎 ..Dakujem za postrehy

lulu369
16. júl 2014

Ahoj, ja síce považujem podobné stávkové loterie a tipovačky za zbytočne vyhodené peniaze...No môj otec, patrí medzi tých, ktorí tipuje takmer stále.. Pokiaľ viem tak loto, keno a euromiliony podáva ešte aj dnes. Šanca že vyhrá je síce malá, no už párkrát sa mu podarilo vyhrať aj keď výhra nebola veľmi vysoká (myslím, že najviac to bolo okolo 200 euro)

mawka
16. júl 2014

asi raz za rok si podam, ked mam nejake vnuknutie. vyhram vzdy. ale len tych 4-6 eur, co som do toho dala 😀 a davam nahodne tipy. teraz som uz tusim dva roky nepodala nic. to musi byt proste nejake vnuknutie alebo co, deti si obcas kupia los, syn vzdy vyhra 0,50-1 euro. vzdy. tak si ho necha vyplatit a peniaze si hodi do kasicky 😀 on ma stastie proste.
minuly rok som mala snuru vecnych vyhier v juni. vyhrala som 4 panvice tefal, knihy, dekorativnu kozmetiku. bola asi dobra konstelacia 😀

palinkovamaminka
16. júl 2014

ano, sanca vyhrat je vysoka, len treba mat dobru kristalovu gulu 😀

ale vazne, vsak loterie su le na vythovanie penazi z ludi, ked tak, tak by si len pre zabavu kupila obcas nejaky los za euro..

samantha185
16. júl 2014

my podavame, a zatial mame stastie🙂 nie su to nejake velke vyhry ale ide to, tak mozo niekedy az aj nieco vacsie🙂

tenerifka
16. júl 2014

Ano, tu v Spanielsku je kupvanie loterie narodny sport, takze pravidelne 2 x do tyzdna kupujeme tunajsiu loteriu + Euromilion. Pred rokmi sme raz vyhrali cca 4000 eur, pravidelne len take mensie sumy, ale ktovie, mozno raz....kazdopadne je to zabava

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mnamko
16. júl 2014

ja podávam pravidelne,tesne predtým než sa narodila dcéra som vyhrala 1200eur na lotte/náhodný tip/ odvtedy len občas 4eurá

mariah89
19. feb 2019

Stara tema, ale stale aktualna 🙂 loto teraz ma v radiu strasne vela reklam a tak tale nad tym rozmyslam tiez - pozrite sa ake su tu sumičky a kolko ludi to denne vyhralo!!! https://www.pandatip.com/sk/keno-10-vysledky/.. 6535 x? ved to kolko ludi musi zo slovenska hrat ? :D asi si fakt zajtra skusim podat - aka je uspesnost viete mi povedat? po kolkom raze sa vam podarilo vyhrat aspon do 20 eur? dakujem 🙂