Podľa Biblie sa približujeme ku koncu sveta

14. feb 2022

Podľa biblie sa priblizujeme ku koncu sveta. Píše sa tam že budeme počúvať o vojnách 😢...... a je to tu zas . 😭

cherry_cherry
15. feb 2022

@roja01 boze to uz nie je otrepane, tie reci typu, vlady to taja, elity to taja, len my tu sme im kazdy plan odtajnili, natocili o tom videa a zavesili na internet 🙈🙈🙈 kokos to su tie vlady a elity fakt priblble ked sa im kazdy plan odtajni. Mali by na sebe popracovat.
Chapem, ze clovek sa potrebuje citit vynimocne, ze vie nieco, co ti druhi nie, ale toto uz je fakt dost otrepane. Prepac, ale akonahle zacne niekto svoje rozpravanie vetou vlady/elity/farmafirmy to taja, tak cele jeho rozpravanie ma pre mna vypovednu hodnotu 0,0.

A autorka, ak by mal byt iba vojensky konflikt znakom konca sveta, tak svet skonci este ked tu boli neandertalci.

selena_luna
15. feb 2022

Podla mayskeho kalendara uz koniec sveta bol, takze sme v cajchu, prezili sme ho 🙄

leuska1991
15. feb 2022

@tilonka tak🙏

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sszuzu8
15. feb 2022

Mne kamoška povedala ze zomriem lebo som sa dala očkovať ze som prijala znak diabla. 😩☝️ Keď sa nevyznáme do Biblie prosím nesirme to slovo ďalej

0martina0
15. feb 2022

@tilonka tak niejak,myslim že je to už tu ,vlada antikrista,rozdelenie cirkvi,nakoniec zvyťazi nepoškvrnené počatie a potom ma byť svet nadelej,len malo bude tých čo obstoja

moonlight1210
15. feb 2022

@cherry_cherry no, ak to nahodou nevyjde s tym odhalenim a ukaze sa, ze konspiratori sa (zase raz) sekli, tak vytiahnu dalsiu osvedcenu metodu: bol to len zatieraci manever a boh vie (!), co v skutocnosti pred nami taja.

Ako to bolo v Croodovcoch: A neprestavajte sa bat! 🙂

karolinakr
15. feb 2022

Pavol píše, že na konci sveta budu zjavenia, je pravda, že teraz je zem v pohybe a stale nejake zemetrasenia, ale koniec nenastane skor ako na tron zasadne antikrist a s nejakym služobnikom budu robiť velke zazraky a zvedu do bludu mnohych, ma prist velke suženie a aj tie čipy na tele...tak uvidime, nemam predstavu celkom, o "kom" Pavol píše, ale ked chceš vediet presne, prečitaj si aj knihu Daniela, ktory presne prorokoval o konci časov..

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina1419
15. feb 2022

@sszuzu8 tak si jej mala povedať že zomrieš , raz určite, snáď tu nikto z nás nebude strašiť večne. Nie som očkovana, ale tieto reči má štvú. Veď je to každého vec

jaroe
15. feb 2022

@nikolka1986 ako sa mali ľudia zjednotiť počas korony, keď boli zámerne rozostvavani?

annm81
15. feb 2022

@jaroe Ako boli rozoštvávaní? Ja nemám najmenší pocit, že by ma niekto proti komukoľvek štval. Vzala som situáciu, aká bola s tým, že zodpovední sa ju snažia nejako riešiť, i keď nie vždy práve šťastne. Dodržiavala som pravidlá a ak som nespĺňala kritériá na niečo (napr. návšteva reštaurácie), tak som to akceptovala. Nik ma nenútil ísť vykrikovať nenávistné prejavy pod okná nejakému hygienikovi, nik ma nenútil nadávať lekárom, že sa podieľajú na nejakom sprisahaní, nik ma nenútil napádať predavačky v potravinách. Akékoľvek rozoštvávanie je dôsledkom zloby a/alebo hlúposti v jednotlivcoch.

annm81
15. feb 2022

@karolinakr Zem je v pohybe posledných 4 a pol miliardy rokov. Zemetrasení nie je dnes nijako nezvyčajne veľa.
Rok 115 v Turecku 250 000 mŕtvych kvôli zemetraseniu - v roku 525 to isté.
Rok 856 v Iraku 200 000 mŕtvych.
Rok 893 v Arménsku 150 000 mŕtvych.
1139 Azerbajdžan 250 000 mŕtvych
1556 v Číne 800 000 mŕtvych.
1920 v Číne 200 000 a v 1923 v Japonsku 150 000 mŕtvych... A takto sa dá pokračovať donekonečna.

moonlight1210
15. feb 2022

@nikolka1986 s financiami nebudes uplne nechceny, preto treba mat v tej krajine svoj ucet v banke. s peniazmi sa vsetko jednoduchsie zariadi (ubytovanie, cas na zhananie prace, ...).

Aj ked je najskor mozne, ze nic nebude (a v to dufam), mame plan i na takyto pripad. Co urobime a ako. Mame deti, takze treba mysliet dopredu na rozne scenare. Kvoli ich bezpeciu.

maminkadeticiek
15. feb 2022

Chcela by som len povedat,ze ak myslis takto katastroficky a neveris v to, ze vsetko dopadne a bojis sa,tak to znamena ze neveris Bohu.

karolinakr
15. feb 2022

@annm81 tak potom asi spravy nepozeráš

ivanka12311
15. feb 2022

To čo berieš za matroš aj ja to chcem 😃..len podoknem že na tej Ukrajine s Ruskom oni su vo vojne už dobrých pár rokov...ludia na Ukrajine si na to zvykli...

annm81
15. feb 2022

@karolinakr Prečo? Bol tam nejaký moderátor, ktorý vyzval ľudí "choďte hádzať vajíčka do majiteľov reštaurácii, ktorí dodržujú opatrenia"?

autor
18. feb 2022

@maminkadeticiek verím, a veď práve preto ze verím, píše sa to v Biblii.
predpovede na koniec sveta co mal byť 2012 ci kedy, na také ja neverím. To vie iba Boh.

stanulienkat
4. mar 2022

Biblia je jeden blabol vytrhnuty z kontextu na strasenie jednoduchych ludi. Vidim, ze aj po 2000 rokoch to funguje.🙄😉

3tato
4. mar 2022

Vo svetle udalostí minulých dní to nevidím ani tak podľa nejakej Biblie, jak skôr podla toho vypatlaného debila z Kremla.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3tato
4. mar 2022

@viestta obávam sa, že spoliehať sa v tomto a podobných prípadoch na "zásah vyššej moci" sa nedá. Treba navrhnut ruským oligarchom nejaké silno motivačné podmienky, aby sa sami postarali o jeho odstránenie.
A nielen teda jeho, lebo susedko Lukašenko je vygumovaný rovnako.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3tato
4. mar 2022

@viestta sa obávam, že ten milion je veľmi málo - ak sa bavíme o cene, muselo by to byť ďaleko viac, aby vôbec o tom začali nejaké kruhy vôbec uvažovať.
Pokiaľ by prišla ponuka zo západu vo výške 200 miliónov a získanie občianstva za každého z verchušky, to už je viac motivujúce pre kadejakého kremloyeba.

annm81
4. mar 2022

@3tato Ja sa bojím, že túto príležitosť sme už premeškali. Putin je teraz určite zalezený niekde, kde sa k nemu dostane len zopár najvernejších.

3tato
4. mar 2022

@annm81 príležitosť si musia vytvoriť tí okolo neho. Úlohou západu by malo byť "tých okolo" dostatočne dobre motivovať.
Btw, máš tam chybu, necháva si hovoriť Putler 😅

roja01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz