Podprsenka Lormar na malé prsia

amelia87
8. apr 2014

Ahojte, zháňam nejakú príjemnú a pohodlnú podprsenku na bežné nosenie, a zaujala ma značka Lormar. Keďže som ju v kamennom obchode nenašla, len cez internet, chcem sa spýtať, či sedí aj na malé prsia. Ja mám pod prsiami 71 a cez prsia 81cm a bežne nosím 70A, ale niekedy mi aj tam jeden košík odstáva...Máte s touto značkou niekto skúsenosti, kto ste na tom s veľkosťou podobne ako ja? A ktorú konktrétne by ste mi odporučili? Ďakujem

sissy27
8. apr 2014

@amelia87 ja nosím len lormar a teda je vhodná práve pre menšie prsia - neviem odkiaľ si, ale v BA viem o 2 kamenných predajniach, kde ich majú, ja objednávam cez net od jednej veľmi ochotnej predávajúcej, má lepšie ceny a nie je problém ani s výmenou, ale keďže už mám odskúšané, tak len veľmi výnimočne potrebujem vymeniť 🙂

aga2011
8. apr 2014

ahoj, ja mam lormar plavky a su super, su push up, objednavala som si cez net a sadli mi perfektne. maju aj double push up, ja som velmi spokojna.

lilli19
8. apr 2014

nosim tuto znacku a mam tiez male cislo, kupujem ale 65 pod prsiami a ta mi sedi najlepsie ....ja som max spokojna🙂

anicka22222
3. jún 2015

ahojte, viete mi poradiť aké konkrétne plavky (ak sa nájde link na webovej stránke budem rada) nosíte vy? vyskúšala som uz milión plaviek ale ani jedna mi nesadla.. nečakám zázraky len tú "plochosť" by som chcela kus zjemniť 😀