Podstoupili jste některá bezbolestnou liposukci?

4a
2. júl 2009

Holky, máte některá zkušenosti s touto metodou liposukce?

Používá se při ní cituji:
prístroj, ktorý využíva intenzívne ultrazvukové vlny na redukciu tukového vankúša a na formovanie postavy (neinvazívna liposukcia). Unikátna technológia pracuje so širokým rozpätím ultrazvukovej frekvencie. U každého klienta individuálnym nastavením intenzity a frekvencie ultrazvuku dosiahneme tzv. RDC - rezonančný dynamický efekt kavitácie (Resonant Dynamic Effect for Cavitation). Kavitácia znamená, že ultrazvukové vlny vytvárajú v tukovom tkanive tzv. mikrobubliny, ktoré prasknú, alebo sa tlakom okolitého tkaniva zrútia (implodujú) do stredu . Tým sa uvoľní energia a vytvorený tlak spôsobí prasknutie steny tukovej bunky a jej následné zničenie. Uvoľnený obsah a zvyšky rozrušených buniek telo zlikviduje pomocou fyziologických mechanizmov- mastné kyseliny sa uvoľňujú do medzibunečnej tekutiny, ktorá obmýva všetky bunky a cestou lymfatického systému sa dostávajú do pečene. Tá ich spracuje presne tak, ako každý tuk prijatý potravou.

Zají má mě, zda jste to některá podstoupila a vaše pocity, dojmy a zkušenosti.

pajmis
2. júl 2009

Do vzdálené abecedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kili
2. júl 2009

pajmis, presne, s Dčkami to na bolesť chrbta neuhrajem.
siss, presne, ja mám asi 80C teraz, lenže čím väčší hrudník, tak tie košíčky číslovanie sa zmenšuje (neviem, či chápeš 😕 ), tj, keď som mala pred tehu 75C a teraz 80C (čiže ty máš možno tak veľké prsia ako ja, len na menšom hrudníku je to už vyššie číslovanie), tak tie prsia sú väčšie. no možno ešte fakt bude stačiť len schudnúť a zbytočne dramatizujem 🙂
a tiež si neviem predstaviť tú liposukciu, ale mne sa zdá, že pri takom radikálnejšom zmenšení sa robia celková úprava.

pajmis
2. júl 2009

Mašlíková? Tak vidíš, važ si toho 🙂 Nahoře nebo dole 😝 chlapům to je jedno 😅

sisstin
2. júl 2009

kili:jj, tak to je ten vizuélní dojem 😉 ale fakt nevim, jestli zhubnutím se ti zmenší..mně teda fakt ne, a hubenější už asi nebudu...max. tak 2kg, ale to už je teda na hranici mých možností 😅 😅 😅

sisstin
2. júl 2009

4a: a ty chceš břicho nebo stehna nebo boky? 😕

aurecon
2. júl 2009

sisstin: Dívala jsem se na tabulku velikosti podprsenek a správně bys měla mít 70 H 😨

Jinak nevím, zda ta liposukce opravdu funguje. Jedna kosmetička ji dělá za 2 200 - jedno sezení.

4a
autor
2. júl 2009

mywiel, to mě právě vrtá hlavou. ALe ultrazvuků je hafo a každej dělá právě něco jinýho a zaměřuje se na něco jinýho. A proto že mi to vrtá hlavou, tak hledám holky, co mají zkušenosti a podstoupili vícero sezení, neb říkají že ideál jsou 2-4 . Někde ale píšou, že mají být s odstupem měsíce, někde se o tom nezmiňujou.

Já na lymfomasáž a zejména ruční taky nedám dopustit, ale beru to spíš jako stimulaci těla a rozhýbání lymfy. Čůřám potom jak ALík 😀

4a
autor
2. júl 2009

Sisstin zdarec 😵 😵 😵

sisstin
2. júl 2009

aurecon: 😝 já ani nevim, já si kupuju 80D a většinou mi to je, a pak jak debža zapošívám zadní část 😝

4A: a ty ji chceš kvůli celu nebo celkový zeštíhlení? 😕

kili
2. júl 2009

siss, hehe, som sa aj trafila s tým 80D 😀
tiež som sa chcela spýtať, že kde kupuješ podprdy 70F-G

sisstin
2. júl 2009

kili: oni je jako prodávaj, na zahraničních serverech jsou takový podprdy běžně, třeba v Nextu je maj, britky jsou taky hodně kozatý...takže jak ted bude nová kolekce, tak asi náký prubnu, ceny jsou vcelku směšné 😉

aurecon
2. júl 2009

sisstin: Ne nadarmo se říká, že 75 % žen nosí špatnou velikost. A jde ti ten pás od podprsenky na zádech rovně nebo nahoru?

4a: Taky by mě zajímalo, jakou část těla chceš zhubnout.

sisstin
2. júl 2009

aurecon: docela to i drží, nesnášim bejt oběšená na podprsence 😅 ale spíš vypadá divně to, že jsou ty ramínka jakoby strašně blízko u sebe, než když máš podprdu správný velikosti 😕 viz. výše, zkusim něco z Nextu...tam maj hodně velkých velikosti i pro štíhlý ženský 🙂

aurecon
2. júl 2009

sisstin: Vidíš 🙂 Já jsem celé roky nosila špatnou velikost podprsenky a hrozně mě bolely záda. Až jsem se naštvala, řekla prodavačce, ať mi poradí a od té doby nosím správnou velikost podprsenky. Záda nebolí a prsa vypadají líp než předtím a ani nikde po stranách podprsenky nepřekypují. Já mám vel. 75 D. Taky bych se ráda koukla na Next. Máš nějaký odkaz? Můžeš do IP, ať to tady nezahlcujem OT, když jsme v tématu o liposukci 🙂

mywiel
2. júl 2009

4a ver mi keby to nebolo len o tahani penazi tak idem na to prva... 😉 😀 Ale veda napreduje tak hadam raz nieco najdu co bude fungovat na vsetkych treba dufat, ja zatial cvicim a papam pravidelne mensie a zdravsie porcie. Co sa tyka prs s tym problém nemam takze tam neporadim, ako som pisala u mna ak drzim dietu idu prvé dolu takze uz radsej nedrzim. 😀 😅

jina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caira
2. júl 2009

tak jsem si to tu ted cely smazala 🙂

sis: ja mam taky velky prsa - 70G-GG pred P. jsem mela to Gcko ale ted mi lip sedi GG mam taky pod prsama a pres prsa rozdil 30cm 😀

jak tady nekdo zminuje, ono to fakt chce kvalitni pradlo, nastesti tady v UK se spousta znacek spodniho pradla specializuje na vetsi velikosti, takze cloveka spravne premeri a dostane podprdu "na telo" a v krasnych strizich a barvach, ne zadne babkovske 🙂 musim rict, ze v CR se mi v me velikosti nedarilo nic sehnat a tady v Bravissimo.co.uk clovek sezene na velka prsa fakt uzasne kousky ... Ale po detech mam slibeno, ze dostanu novy prsa ( necham si je asi o par cisel zmensit a modelaz ) a ted si rikam, ze si necham dat asi i liposukci na bocich, zadku a brise.... ale pujdu do te bolestive liposukce..na levne zazraky neverim 😀

susik77
2. júl 2009

Ahoj, aj ja uvaz. o liposukcii, ale az schudnem po porode. Je vhodna na domodel. postavy, nie na chudnutie. Ja to chcem kvoli bokom-to mame v rodine v genoch-siroke boky ☹ Sice sa lahsie rodi, ale vizualne nic moc...
Tu je nej. info o ultrazv. liposukcii. Ja asi pojdem do nej. ucinnejsej-mozno tumescentnej, al. vibracnej. Som zaregistr. v Asklepione, tak to s nimi budem konzultovat.

Ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková neboli asistovaná liposukce je novějším druhem klasické liposukce. K odsávání tuku se využívá speciální kanyla, která produkuje ultrazvukovou energii.
Vhodný kandidát pro ultrazvukovou liposukci

Základním předpokladem je dobrý zdravotní stav. Pro tuto metodu není zcela rozhodující pružnost kůže, proto se dá aplikovat i u starších pacientů nebo u lidí se zjizvenou kůží.
Zákrok

Operace probíhá podobně jako u klasického odsávání tuku. Po celkové nebo lokální anestezii se udělá malý řez, kterým se kanyla zavede pod kůži. Ultrazvuková energie působí na tukové buňky a tuk zkapalní. Následně se kanylou odsaje a zákrok je hotov.
Výhody a rizika

Výhodou ultrazvukové liposukce je menší ztráta krve pacienta. Rizikem ovšem je možné popálení kůže, nejedná se však o vážnější poranění.

Při tomto způsobu operace je podstatný průměr použité kanyly. Širší kanyla může odsát více tuku a šetří tak čas i námahu, může ale způsobovat výraznější nerovnosti kůže. V dnešní době se raději používají kanyly s menším průměrem, okolo 3 - 4 mm.

susik77
2. júl 2009

caira: aj ja uvazujem o modelacii prs-len by som to chcela bez silikonov, tak dufam, ze to pojde. Nechcem ani zvacsit, ani zmensit, mam "C" a som spokojna, aj mm 🙂

sisstin
2. júl 2009

susik: bohužel ta modelace je nejdražší a nejnáročnější operace, musí se to prso v podstatě celé přešít i s bradavkou 😖

susik77
2. júl 2009

siss: jj, pocula som, ze vraj su dost silene jazvy po tom...nemate nekdo s tym skusenost-prip. videli ste niekoho po modelacii-ci to casom zmizne?ale snad hej, to by na to asi tie zenske nesli, keby mali vyzerat potom ako z nej. masakru 😎

sisstin
2. júl 2009

susik: on asi hlavně nejdůležitější je ten dojem, jaký je v oblečení nebo ve spodním prádle 😉 jizvy bych zrovna já teda asi moc neřešila..bude okolo bradavka..a pak asi pod prsem nebo v podpaží 😕

susik77
2. júl 2009

siss: pozerala som na cennik, ze ta model. prsou je od 28000 + narkoza okolo 3000 kc.
ta liposukcia bokov od 19000. Ale myslim, ze sa tam nabali este vselico ine a ta cena sa vysplha 😖

hankah23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisstin
2. júl 2009

aurecon: tak jsem si pustila tu Petru, ale jsem po večeři, takže jsem to zas rychle vypla 😝

aurecon
2. júl 2009

sisstin: Musíš si pustit zkrácenou verzi. Nevypadá to moc vábně, ale pro představu je to dobré.

susik77
2. júl 2009

ja som si to pustila, ale silene mi to trha, asi mam pomaly net ☹

susik77
2. júl 2009

nejde to nejak ulozit na pc a potom spustit?

sisstin
2. júl 2009

no, jinak dle mého nějak hrozný prsa neměla 😕