Podvodníci z Ameriky

spunticek
29. mar 2014

Ahojte maminky,

len by som vas rada varovala.

Pridala som inzerat, ze mam na predaj kocik. Cena 450e. Ozvala sa mi pani z USA, ktora ho vraj velmi chce pre dceru. Ponukla mi cenu 650e + postovne do USA. Jedina podmienka je, ze jej mam poslat cislo uctu, na ktore mi posle peniaze a ja jej potom poslem tovar. Ani som nevedela, ze v USA ludia sleduju modreho konika 🙂))))
Kto by nezaregistroval o aky druh podvodu sa jedna, prikladam link s vysvetlenim :

http://www.zive.sk/zahranicny-podvodnik-nasiel-...
Pisal z adresy : misulka291@blumail.org

teddynkova
14. nov 2014

T
@lenka2036 ahoj,ak má niekto c.účtu nič s tým nespravi neboj. Ja tam peniazky mam, nič nezmyzlo. A napísala 2x mail, ze poslala peniaze, už som nereagovala a dala pokoj

vierapili
24. nov 2014

Ahojte, takze ma mozete privitat v klube"naivna a sprosta".... presne rovnaky scenar... Slo o predaj spolocenskych siat. Predavala som za 100 eur, ozvala sa mi osoba zo zahranicia, ze ich velmi chce a ponukla mi za ne 150 eur. Nechala som sa obalamutit, a poslal saty na adresu do Bristolu. Peniaze vraj vlozila do banky, odkial som dostala notifikaciu, ze peniaze su u nich v depozite a hned ako poslem potvrdenie z posty s identifikacnym cislo, prevedu peniaze na moj ucet... Dnes sa mi opat ozvala ta zenska, ze medzinarodny transfer moze v jej banke prebehnut jedine v pripade sumy nad 250 eur a mam poslat este dalsich 100 eur na nejaky ucet do Nigerie.... no prosto chaos a jasny cisty podvod.... som z toho znechutena, nastvana... Takze vazeni predavat jedine, ked obdrzite peniaze a nijako inac!!!!! Viera

mamakaja
4. dec 2014

nereaguj podvod